JUNIORI – FINÁLE
Trenčín – Slovan 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) – 1:0 na zápasy
Dve tretiny bol zápas vyrovnaný a nasvedčoval, že zápas bude poriadna dráma. A tá sa aj stala skutočnosťou. Hostia šli do vedenia po chybe v obrane Dukly, keď sa v 48. min presadil Kundrát. Domáci následne začali viac útočiť, ale do šancí sa dostávali veľmi ťažko. Pomohol im až nešťastný zákrok Pribulu, ktorý inak v bežnom súboji trafil vysokou hokejkou domáceho hráča. O chvíľu Slovanisti faulovali opäť a v presilovej hre o dvoch hráčov Dukla vyrovnala. V 53. min sa presadil Holenda. Keď sa už zdalo, že zápas dospeje do predĺženia, vypálil od mantinelu Hrehuš a Novák tečom rozhodol o osude prvého finálového zápasu.
Góly: 53. Holenda (Studenič, Švec), 59. Novák (Hrehuš) – 48. Kundrát (Škoda). Vylúčení: 4:6 + Pribula 5+DKZ za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Novák, Müllner, 1383 divákov.
DUKLA: Hrenák – Danko, Forgách, Holenda, Krasničan, Rajnoha, Šefčík, Trška – Berák, Briestenský, Halabrín, Longauer, Novák, Pataky, Špankovič, Studenič, Švec, Trudman, Tužinský, Zaremba
DORASTENCI – O BRONZ
Trenčín – Trnava 8:2 (3:0, 3:1, 2:1) – 1:0 na zápasy
Trenčania v prvom zápase o bronz nedali Trnavčanom žiadnu šancu, keď už po prvej tretine viedli pohodlným trojgólovým rozdielom. V druhej tretine náskok navýšili na 6:1 a v poslednej časti dokázali zvýšiť na 8:2 a s prehľadom sa ujali vedenia v sérii.
Góly: 4. Škvarka (Ondris, Smolka), 12. Šagát (Okuliar), 15. Pelech (Luhový), 24. Kováčik, Hajský, Jakubec), 39. Ondris (Škvarka, Smolka), 39. Okuliar, 55. Kukuča (Šagát), 56. Kukuča (Šagát, Okuliar) – 31. Horváth (Révész, 51. Duda (Kormúth, Nechaj). Vylčení: 6:4, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0. Rozhodovali: Adamec, Píšťanský, 357 divákov.
DUKLA: Kostelný – Božík, Dúžek, Ilenčík, Konečný, Pastorák, Šagát, Trebichavský, Žák – Ferenyi, Hajský, Jakubec, Kováčik, Krištofovič, Kukuča, Ondris, Pelech, Škvarka, Smolka