Trenčín – Nitra 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Nitra v snahe ešte stiahnuť náskok vedúcich Košíc prišla do Trenčína s cieľom zvíťaziť. Aktívnejšie už tradične začala Dukla. Hneď v 1. min vysunul Sojčík Gašparoviča, no Valent bol na mieste. O štyri minúty tečoval pred nitrianskym gólmanom puk Sojčík, ale ani ten neuspel. Udrelo preto na opačnej strane. V 6. min vyrazenú strelu dorazil do siete Baker a rýchlo potrestal vylúčenie Hatalu. Ani druhá presilová hra hostí netrvala dlho. O dve minúty trafil od modrej čiary Stloukal. Dukla sa snažila dostať čo najskôr do zápasu. V 12. min mohol streliť kontaktný gól Stümpel, trafil však iba žŕdku brány. O chvíľu na to Šišovského si prízemná strela nenašla cestu do siete. Aktivita Dukly o zdramatizovanie vývoja zápasu do prvej sirény neznamenala, Nitrania dokázali ich útoky s prehľadom pokrývať.
Po prestávke sa hra vyrovnala. Na Stümpeli bolo vidieť, ako sa veľmi chce presadiť proti svojmu bývalému klubu. V 26. min mal pred sebou odkrytú bránku, ale Valent dokázal včas zasiahnuť. Hokejovú ikonu zasiahol do tváre Podhradský, za čo dostal štvorminútový trest. Ten Dukla dokázala zúročiť v 30. min, keď sa Michal Novák neulakomil na zakončenie a puk do odkrytej brány dopravil Hudec – 1:2. Hostia sa snažili čo najskôr si prinavrátiť dvojgólové vedenie. Najskôr Kutej vychytal Stloukala a potom si bravúrne poradil aj s volejom Američana Milama.
V záverečnej dvadsaťminútovke pokračoval zaujímavý hokej. V 44. min mohol streliť tretí gól Nitry Bene, keď pokusom z otočky takmer prekvapil Kuteja. Veľké šance pred jednou či druhou bránou nepribúdali, keďže súperi sa pozorne bránili. Jedna z posledných šancí na vyrovnanie sa vojakom naskytla päť a pol minúty pred koncom zápasu pri vylúčení Bajteka. Hostia ju však bez vážnejších komplikácii prečkali a pripísali si štvrtý víťazný zápas v rade.
Góly: 30. Hudec (M.Novák) - 6. Baker (J.Štefanka, Stloukal), 8. Stloukal (P. König, Macík), vylúčení: 2:7, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0. Rozhodoval: Müllner, 2570 divákov.
TRENČÍN: Kutej – Drtina, Hatala, M.Novák, Drgoň, Rehák, Ryzák, Holenda – Šišovský, Nemec, Dlouhý – Sojčík, Stümpel, Gašparovič – Melichárek, Troliga, Hudec – Špankovič, Švec, Pataky – Zaremba
NITRA: Valent – Ordzovenský, Milam, Milo, Baker, Mezei, Podhradský, Kuzma, P.König – Blackwater, Slovák, Laliberte – Stloukal, J.Štefanka, Macík – Kutálek, Beca, H.Ručkay – Bajtek, Bene, Pupák