VIII. LIGA TN
Tr. Stankovce B – Soblahov 5:2 (3:2), góly: 4. a 88. Kmeťo, 37. Púček, 43. a 71. Zverbík – 42. Kačena, 44. Gašparovič, rozhodoval: Kačička, divákov: 60. Selec – Motešice 4:1 (1:1), góly: B. Panák, Jakub Letko, M. Šišovský, Dohňanský – Antalovič, rozhodoval: Laik, divákov: 40. Bobot – Omšenie 7:3 (3:1), góly: 1., 68.,70. a 87. Koreň, 3. a 90. Jonis, 28. Stračiak – 40. Ťupek, 67. a 84. Marián Bajzík, rozhodoval: Országh, divákov: 50.
1. Tr. Stankovce B 8 7 0 1 36:16 21
2. Selec 8 6 0 2 25:16 18
3. Motešice 8 3 0 5 21:22 9
4. Bobot 7 3 0 4 20:22 9
5. Soblahov 7 2 0 5 14:24 6
6. Omšenie 8 2 0 6 20:36 6
VIII. LIGA NM
Mor. Lieskové – Beckov 2:1 (0:0), góly: 47. Gazdág, 70. Veselý – 60. Hrabovský, rozhodoval: Kurnický, divákov: 70. Považany – Brunovce 0:6 (0:1), góly: 13. D. Pisara, 49. a 90. Cibulka, 58. Majerník, 77. Galeštok, 79. Horečný, rozhodoval: Vido, divákov: 80.
N. Bošáca – Zem. Podhradie 0:1 (0:0), góly: 81. Bližniak, rozhodoval: Stračiak, divákov: 50. Lubina kop. – Lubina 3:4 (1:2), góly: Guriš 2, Zatovič - Hargaš 3, Hučko, rozhodoval: Kotian, divákov: 60. St. Lehota – Horná Streda 0:4 (0:2), góly: 32. Jakubička, 42., 87. a 89. Hasan, rozhodoval: Mihalko, divákov: 20. Modrová – Hôrka 1:1 (0:0), góly: Mikláš – J. Koreň, rozhodoval: Baňár, divákov: 100.
1. Mor. Lieskové 10 7 1 2 20:13 22
2. Hôrka 10 6 1 3 19:11 19
3. Zem. Podhradie 9 6 0 3 18:10 18
4. Brunovce 9 5 2 2 27:8 17
5. Modrová 10 5 1 4 15:17 16
6. Horná Streda 9 5 0 4 29:20 15
7. Beckov 9 4 1 4 26:14 13
8. Stará Lehota 9 4 0 5 11:17 12
9. Považany 9 4 0 5 14:27 12
10. Lubina 9 3 2 4 15:20 11
11. Lubina - kop. 9 3 0 6 23:32 9
12. Hrachovište 9 2 2 5 15:33 8
13. Nová Bošáca 9 0 2 7 8:18 2
VIII. LIGA MY
Hrašné – Vrbovce 1:3 (0:2), góly: 49. Mach – 23. Patinka, 27. a 79. Hyža, rozhodoval: Sloboda, divákov: 60. Bukovec – Jablonka 3:0 (2:0), góly: 5. Jastráb, 13. Majdlen, 51. Koník, rozhodoval: Podmajerský, divákov: 50. Košariská – Priepasné 1:2 (1:1), góly: 3. M. Hazucha – 38. Holič, 84. M. Krásny, rozhodoval: Svancara, divákov: 50.
1. Vrbovce 7 6 0 1 26:7 18
2. Chvojnica 6 6 0 0 18:2 18
3. Bukovec 7 3 1 3 9:8 10
4. Jablonka 7 3 1 3 11:14 10
5. Priepasné 7 3 1 3 10:13 10
6. Hrašné 7 1 0 6 4:12 3
7. Košariská 7 0 1 6 2:24 1