Nedeľa, 28. február, 2021 | Meniny má ZlaticaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM: Častkovce privítajú Trenčianske Teplice

Pozvánka na futbalový víkend. 

(Zdroj: MILOŠ ORSZÁGH)

DOSPELÍ

III. LIGA - 3. 10. o 14.30 h Dubnica - Led. Rovne (Matulová, Juhás, M. Krivošík, Košecký).

IV. LIGA SZ - 3. 10. o 14.30 h Vrbové - Tr. Stankovce (Lerint, Pucher, Škadra, Kraslan), 4. 10. o 14.30 h Častkovce - Tr. Teplice (Judiny, Ondráš, Fabian, Bott), N. Dubnica - J. Bohunice (Krištín, Janus ml., Ahmed, Revay), Šimonovany - Bánovce (Volf, Mlinkovics, Pati-Nagy, Lukács).

V. LIGA SEVER - 3. 10. o 14.30 h Stará Turá – Z. Kostoľany (Provodovský, Šeben, Kasáš, Vánik), 4. 10. o 14.30 h Tr. Turná - Myjava (Gembický, Zachara, Drábik, Karnay), Podolie - Streženice (Sliepka, Caňo, Floriš, Vindiš), Malá Hradná - Malá Čausa (P. Bulko, J. Bulko, Poruban, Žigo), Uhrovec - Chocholná-Velčice (Prelec, Dutka, Patka, Kuchara).

Skryť Vypnúť reklamu

VI. liga – 9. kolo – 4.10. o 15.00 h Zamarovce – Tr. Jastrabie (Kahún, Šimko), Nová Ves – Dubodiel (Mazúch, Mihalko), Ľuborča – Bošáca (R, Vaňo), H. Súča – Čachtice (Svetkovič, Gavenda), Kľúčové – Dol. Súča (Klimčík, Kelemen), Očkov – Opatová (D. Kováčik, Kurnický), H. Srnie – Kočovce (Vido, Holp), V. Hradná – V. Bierovce/Op. (Szor, Ješko).

VII. sever – 9. kolo – 4.10. o 14.30 h Drietoma – Tr. Teplá (R, T. Kačička), Mn. Lehota – Skalka (R, Ďurech), Záblatie – Horňany Podmajerský), Neporadza – Svinná (R, Ševčivová), Mel.-Lieskové – D. Poruba (Švancara, Zelieska).

VII. juh – 9. kolo – 3.10. o 14.30 h Krajné – Hrádok (Szor, Ješko), 4.10. o 14.30 Kálnica – Pobedim (Čaja), Brestovec – Polianka (Šišovský st., Šišovský ml.), Lúka – Turá Lúka (Király), Bzince – St. Turá B (Hudec), Potvorice – Tr. Bohuslavice (Baňár), Dolné Srnie – Brezová (R, Rigó).

Skryť Vypnúť reklamu

VIII. liga TN – 7. kolo – 4.10. o 14.30 h Omšenie – Tr. Stankovce B (Valovič, Valápka), Motešice – Bobot (R, Škultétyová), Soblahov – Selec (Orzságh, Malík).

VIII. liga NM – 9. kolo – 4.10. o 14.30 h Modrová – Mor. Lieskové (Cibulka, Kubáňová), Hôrka – Hrachovište (Stračiak, H. Streda – Lubina kop. (J. Bušo), Lubina – Nová Bošáca (Hruda), Zem. Podhradie – Považany (R), Brunovce – Beckov (M. Kačička).

VIII. liga MY – 7. kolo – 4.10. o 14.30 h Košariská – Jablonka (Černáček), Bukovec – Vrbovce (Sloboda), Hrašné – Chvojnica (Kotian).

DORAST

I. LMD U17, U16 - 3. 10. o 10.00 a 12.15 h Trenčín – Dun. Streda (Papuča, Hrenák, Klabník).

II. LSDZ a LMDZ - 3. 10. o 10.00 a 12.30 h Púchov - Myjava (Ondráš, Judiny, Tarabus, Masár), 4. 10. o 10.00 a 12.30 h Vráble - Dubnica (Drobec, Pecek, Jančok, Inovecký).

Skryť Vypnúť reklamu

III. LSD a LMD - 3. 10. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Nové Mesto (Meluš, Šlosár, Zifčák, Hromník), Bánovce - Šaľa (Bezák, Blaháč, Krištín, Turčan).

IV. LIGA SZ - 3. 10. o 14.30 h Tr. Stankovce - Papradno (Fabian, J. Bulko), 4. 10. o 10.00 h Nemšová - Boleráz (Ondráš, Judiny), o 12.00 h N. Dubnica – N. Rudno (Janus ml., Ahmed), Bošany - Dolná Súča (Šlosár, Meluš).

V. LIGA SEVER - 3. 10. o 12.00 h Ladce - Selec (Janček, Miakiš), o 14.30 h Bošáca - Stará Turá (Dendis, ObFZ), Klát. N. Ves - Opatová (R. Kusý, Pe. Šamko), Chynorany - Častkovce (Uhlár, Mokrý), Drietoma - Nedožery-Brezany (Ševčík, Markech). Dohrávka: 2. 10. o 15.30 h Tr. Turná - Opatová (Kubica, P. Bulko).

VI. sever – 7. kolo – 3.10. o 14.30 h Tr. Teplá – Dubodiel/Tr. Jastrabie (Škultétyová, Ševčivová), o 15.00 h Mel.-Lieskové/Ivanovce – V. Hradná (Myšák, Ďurech). 4.10. o 10.00 h Tr. Teplice/D. Poruba – Soblahov (Ševčivová, Škultétyová), o 11.30 h Ľuborča – H. Srnie (Vaňo), o 12.00 h H. Súča – Zamarovce (Gavenda, Svetkovič), Omšenie – Neporadza/Bobot (Valovič, Valápka).

VI. juh – 7. kolo – 3.10. o 14.30 h Bzince – Podolie (Kotian, Kurnický), 4.10. o 12.00 h H. Streda – Mor. Lieskové (J. Bušo), Turá Lúka/Brestovec – Brezová/Polianka (Šišovský ml., Šišovský st.).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 - 3. 10. o 10.00 a 12.00 h Myjava – Senec (Révay, Sládek, Kubica, v T. Lúke), 4. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín – FC Nitra (Bečka, Pavlačková, Matúš).

I. LMŽZ U13, U12 - 3. 10. o 10.00 a 12.00 h Karlova Ves - Trenčín (BFZ, BFZ), Senec - Myjava (BFZ, BFZ).

II. LSŽ a LMŽ - 3. 10. o 10.00 a 12.00 h Trenčín B - Dubnica (Burian, Kováčik, v Zamarovciach).

III. LSŽ a LMŽ SEVER - 3. 10. o 10.00 a 12.00 h N. Dubnica - Ilava (Černej, P. Bulko), Beluša - Soblahov (Majcher, Poruban), 4. 10. o 10.00 a 12.00 h Dubnica B - Nováky (Murín, Sokol), Nové Mesto - Nemšová (Maráz, Hulínek), Bánovce – D. Vestenice (Hodoško, Pa. Šamko, v H. Ozorovciach).

IV. liga SŽ – 7. kolo – 4.10. o 9.30 h Zamarovce – Bobot/Motešice (Šišovský ml.), St. Turá – Čachtice (Kurnický), Tr. Turná – Krajné (Zelieska), Svinná – Tr. Stankovce (Stračiak), o 10.30 h Skalka – D. Súča (Vido), Záblatie – Opatová (Holp).

V. liga A – 6. kolo – 2.10. Mn. Lehota – Mel.-Lieskové/Ivanvoce, 3.10. o 12.00 h Selec – V. Bierovce/Op. (Valovič), o 14.00 h Ľuborča – Drietoma (Gavenda), 4.10. o 9.30 h Dubodiel/Tr. Jastrabie – Chocholná-Vel. (Myšák), o 11.00 h Omšenie – Tr. Teplá (Valovič, Valápka).

V. liga B – 7. kolo – 4.10. o 9.30 h Brezová – Pobedim (Švancara), Horná Streda – Mor. Lieskové (J. Bušo), Bzince – Tr. Bohuslavice (Kotian), o 11.00 h Podolie/Očkov – Potvorice (Rigó), o 12.00 h Nová Ves – Turá Lúka (Mihalko), Modrová – Bošáca/Z. Podhradie (Kubáňová, Cibulka), Hrádok/Lúka – Beckov (Kelemen, Klimčík).

IV. mladší žiaci – 6. kolo – 2.10. o 16.00 h H. Súča – D. Srnie/Mor. Lieskové (Klimčík), 3.10. o 10.30 h Častkovce – Bobot/Motešice (Mihalko), Záblatie – Kálnica (Holp), o 11.00 h Mel.-Lieskové/Iv. – Považany (Zelieska). 4.10. o 12.00 h Tr. Stankovce – Chocholná-Vel. (T. Kačička).

ŽENY

I. liga ženy (juniorky) - 4. 10. o 13.30 a 15.30 h Myjava – Tr. Teplice (Obeda).

SP ŽENY - 1. kolo - 30. 9. o 16.00 h Myjava - Horná Nitra (Patka, Obeda), 3. 10. o 15.00 h Čaka – Bánovce (Sárai, V. Magdolen).

II. liga Ženy sk. B - 3. 10. o 10.00 h L. Mikuláš - Trenčín (SsFZ), 4.10. o 12.00 h Dubnica - Bánovce (Murín).

I. liga Žiačky sk. A - 4. 10. o 13.00 h Čaka - Myjava (Sárai).

I. liga Žiačky sk. B - 3. 10. o 13.00 h Tr. Teplice - Trenčín (Gašparíková), 4. 10. o 14.00 h Dubnica - Bánovce (Murín).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  2. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  10. Šanca pre mladé talenty
  1. O2: Mentálne zdravie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID
  3. Varso Tower od HB Reavis je najvyššou budovou v EÚ
  4. Dáma s pávím pierkom
  5. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  6. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  7. Získaj náskok pred štartom
  8. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  9. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  10. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 19 888
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 9 841
  3. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 9 228
  4. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 9 217
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 9 014
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 7 807
  7. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 913
  8. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 5 507
  9. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov 5 142
  10. Ako vyzerá majetok Slovákov? Zvyšuje sa najmä z jedného dôvodu 4 605
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Významný orientalista a jazykovedec Viktor Krupa.

Medzinárodne uznávaný jazykovedec, orientalista, prekladateľ a autor literatúry faktu Viktor Krupa zomrel 14. februára vo veku 84 rokov.

2 h
Mnohí ani len netušia, že pre nezrelý imunitný systém novorodenca môžu byť tie malé pľuzgieriky herpesu smrteľným rizikom.

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej a myjavskej pôrodnici. Ich fotky boli zverejnené v MY Trenčianskych novinách.

3 h

Od pondelka (1. 3.) zostanú zatvorené stredné školy v siedmich okresoch Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK).

20 h

V piatok pribudlo na Slovensku 2 848 nových prípadov nákazy ochorením COVID-19. Laboratóriá vykonali celkovo 15 731 PCR testov. Pribudlo ďalších 109 úmrtí.

21 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Stalo sa tak vo štvrtok 25. februára.

26. feb

Muž, ktorý sa stal maskotom mesta pod Urpínom, mal 63 rokov.

15 h

Hlavný ťah je neprejazdný v oboch smeroch.

26. feb

Testovanie pokračuje aj v nedeľu.

13 h

Už ste čítali?