Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. TRIEDA JUH

Hrachovište – Bukovec 4:1 (2:1)
Na zle pripravenom teréne mali obe mužstvá v prvom jarnom zápase problémy nielen s kombinačnou hrou, ale aj so samotným spracovaním lopty. Nepresnosti sa striedali na jednej aj druhej strane. V zápase zvíťazili domáci hráči aj zásluhou dvoch premenených pokutových kopov.
Gól za hostí strelil Tomáš Karlík. Zápas sledovalo 40 divákov, rozhodoval Pacek.
Jaro Sabot

Kostolné – Vaďovce 0:0
V susedskom derby sa hral dobrý zápas, ani jedno z mužstiev nedostalo svojho súpera pod väčší tlak. Nakoniec sa súperi rozišli spravodlivou remízou. Stretnutie dobre zvládol aj rozhodca Vitko. Žk.: 1-1. Diváci 70. Rozhodoval Vitko.
Branislav Belák

Jablonka – Priepasné 2:2 (0:1)
Hral sa zápas dobrej úrovne. Hostia sa prejavili ako kompaktné mužstvo. Hrali pekný, kombinačný futbal, ktorým sa ujali vedenia v zápase. Domáci sa v druhom polčase sa snažili vyrovnať no po chybe v obrane inkasovali druhý gól. Ale hneď z protiútoky dokázali gólom Serianca znížiť. V poslednej minúte zápasu bojovným výkonom domáci dosiahli v zápase vytúženú a spravodlivú remízu. Zápas sa hral bez kariet. Pred 80 divákmi rozhodoval Macejka. Góly: Serianec, Michalička – Palo Holič, Pažický.
Marián Piešťanský

Polianka – Vrbovce 0:2 (0:1)
Zápas sa hral na ťažkom teréne. Hostia sa ujali vedenia v 30. minúte po strele zo šestnástky. V 54. minúte sa ujali už dvojgólového vedenia. Hostia boli technickejší, mali loptu viac na kopačkách, domáci sa im snažili vyrovnať bojovnosťou. Dobrý výkon podal aj rozhodca Klement. Žk.: 0:2 Stretnutie sledovalo 60 divákov. Rozhodoval Klement.
Polianka: Málek – Kováčiny Marek, Lacho, Marek, Kovíčiny Jaroslav, Sládek, Dodrv, Ružička, Banda, Dány, Smolíček (Sládeček, Svinkásek).
(t)

Chvojnica – Krajné 0:0
V bojovnom stretnutí sa zrodila remíza, v ktorej najväčšou mierou prispel domáci brankár, ktorý zlikvidoval niekoľko dobrých šancí hostí. Rozhodoval Sloboda, stretnutie sledovalo 50 divákov. Žk.: 1:1
Chvojnica: Krč – Gávač, Marián Mišík, Vrba, Sabota, Chrenka, Peter Mišík, Trizuliak, Pschotner, Zloch, Hyža.

8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  9. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  10. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.

Jozef Habánik bol po tretíkrát zvolený za rektora Trenčianskej univerzity

Akademický senát Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne zvolil v stredu 2. decembra na nasledujúce štvorročné obdobie už po tretíkrát Jozefa Habánika za kandidáta na rektora univerzity.

Jozef Habánik.

Výstava na Trenčianskom hrade predstavuje životné udalosti roľníkov

Pohľad na životné zvyky roľníkov na strednom Považí prináša výstava na prízemí Kasárne na Trenčianskom hrade.

Trenčiansky hrad.

Vláda preplatila obciam v okrese Bánovce nad Bebravou výdavky za testovanie

Vláda preplatila samosprávam v okrese Bánovce nad Bebravou výdavky za prvé a druhé kolo plošného testovania v rámci akcie Spoločná zodpovednosť.