Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ivanovce – Neporadza 3:4 (2:3)

Drietoma – Chocholná-Velčice 2:2 (2:1)
V susedskom derby dobre vyšiel úvod zápasu domácemu mužstvu, nakoľko hosťujúce mužstvo sa len bránilo. V 12. min bol faulovaný Cingeľ a rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý Bariš s prehľadom premenil. Domáci nepoľavili a v 16. min opäť Bariš prekonal hosťujúceho brankára. Od tejto chvíle sa domáci akoby uspokojili s výsledkom, čo hosťujúci hráči vycítili a prebrali iniciatívu na svoju stranu. V 35. min skóroval hosťujúci Krajčovič a upravil polčasový výsledok na 2:1. Prvých pätnásť minút druhého polčasu sa opäť hralo len medzi oboma šestnástkami. V 66. min sa pekne uvoľnil hosťujúci Lobík a krásnou strelou z dvadsiatich metrov vyrovnal na 2:2. Domáci hráči už nič nevytvorili, lebo hosťujúca obrana im všetko prekazila. Mladé mužstvo hostí prekvapilo a zaslúžene si odviezlo bo, hoci mali i na viac.
Góly: Bariš 2 – M. Krajčovič, Lobík. Rozhodoval: Klimčík, 120 divákov, ŽK: 1:1.
Dorast: Tr. Stankovce – Drietoma 3:0, Žiaci: Drietoma – Nová Dubnica 1:2.
Marián Šugra

V. Bierovce/Opatovce – Záblatie 1:0 (0:0)
V derby dvoch jednookých zvíťazili nakoniec domáci, nakoľko hostia v prvom polčase nevyužili podporu silného nárazového vetra a prakticky neohrozili brankára domácich. Domáci momentálne z dvanásťčlenným kádrom viac bojujú ako hrajú, ale keď v druhom polčase M. Vachánek zahodil dve vyložené šance, všetko sa schyľovalo k deľbe bodov. V 82. min center Sabatku hlavou tečoval P. Fero a lopta skončila v sieti hostí. Výsledok mohol byť remízový, ale domáci dali gól a tak zvíťazili.
Gól: P. Fero. Rozhodoval: Stračiak, 100 divákov, ŽK: 1:1.
Žiaci: V. Bierovce/Opatovce – Selec 2:2.
Peter Oravec

Svinná – Skalka n/V. 7:0 (5:0)
Domáci začali od samého začiatku aktívne, už v 10. min bolo 3:0, dobre kombinovali. V druhom polčase trošku poľavili, vedomí si náskoku, ale ešte dvoma gólmi zvýšili skóre.
Góly: Mliečko 2, Hošek 2, M. Sabo, Krpelan, Zradula. Rozhodoval: Špaček, 100 divákov, ŽK: Sabo, Krpelan – Sádecký, Sedláček, ČK: Sádecký.
Rudolf Jakubík

Zamarovce – Tr. Turná 1:3 (1:2)
Hostia pôsobili futbalovejšie. V 22. min hostia nepremenili pokutový a kop a o minútu aj domáci brankár Duras. Hostia po predvedenom výkone zaslúžene zvíťazili.
Gól domácich: Klein. Rozhodoval: Horňák, 150 divákov, ŽK: 3:3.
Starí páni Zamarovce – dorast Zamarovce 10:2.
Ľuboš Minárik

TTS Trenčín – Bobot 2:0

Mn. Lehota – Ľuborča 1:4 (0:3)
Vedúci celkom zvládol úlohu favorita, keď po prvom polčase už viedol 3:0 po chybách v obrane domácich. Domáci sa ani za tohto stavu nevzdávali, ale nevedeli premeniť ani vyloženú šancu z piatich metrov do prázdnej brány. Nevedeli si ani prihrať na niekoľko metrov a tak hostí nedokázali potrápiť. Po zmene strán domáci predvádzali hru, z ktorej fanúšikov boleli oči. Hostia v 80. min zvýšili na 4:0 Mihálikom. V nastavenom čase domáci dali čestný úspech, keď autorom gólu bol Tomáš Krajčo. Domáci by sa mali zamyslieť nad týmto výkonom, ak nechcú vypadnúť do nižšej súťaže.
Góly: T. Krajčo – Mihálik 2, M. Mutňanský, M. Belko. Rozhodoval: Rožník, 50 divákov.