Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA JUH

Očkov – Lubina 4:0 (1:0)
Za slnečného počasia na dobre pripravenom trávniku sa hral od začiatku bojovný zápas. Domáci začali ospalo, čo hostia využívali na rýchle brejky. Domáci sa prebrali až v 28 min., keď po centri Burdeja vsietil hlavou gól na 1:0 Rusnák. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním zvýšiť náskok, čo sa im podarilo v 48 min. po akcií Blaško, Rusnák zvýšil na 2:0 Neuschl. Po ďalšej akcií v 53 min. zvýšil na 3:0 Neuschl. Domáci pokračovali vo svojom tlaku čoho vyústením bol gól na 4:0, ktorý vsietil Rusnák. Domáci kontrolovali hru a staronový brankár Gajdošík si udržal čisté konto.
Góly: Rusnák 2, Neuschl 2. Rozhodoval: Stračiak, 80 divákov.
Dušan Klčo

Tr. Bohuslavice – Mor. Lieskové 5:1 (1:0)
Hralo sa za neustálej prevahy domáceho mužstva, ktorí svoju snahu vyjadrili i gólmi. Záverom hostia ešte znížili, keď domáci nepremenili pokutový kop Drahošom, ktorý dosiahol hatrick a podal skvelý výkon.
Góly: Drahoš 3, Hujík M. 2 – Čierny. Rozhodoval: Jančo, 100 divákov, ŽK: 0:2.
Dorast: 10:0. Góly: Kusenda 4, Hanták 2, Gavalec 2, Morong, Marák. Žiaci: Prípravný zápas: Tr. Bohuslavice – Vaďovce 3:0 Góly: Žácky 2, Šulek.
(ss)

Hrádok – Považany 3:0 (0:0)
Domáci privítali vedúce mužstvo tabuľky a po kvalitnej zimnej príprave bolo ich jednoznačným cieľom víťazstvo. Prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal, ktorému chýbalo presné zakončenie. I napriek tomu, že si domáci vypracovali viac príležitostí, polčas skončil bezgólovým výsledkom. V 50 min. sa presadil Muller, keď z hranice pokutového kopu prekonal brankára hostí. Bežala 75 min., keď loptu dostal domáci útočník Bajzík, loptu si potiahol a z rohu šestnástky krížnou strelou k vzdialenejšej žrdi zvýšil na 2:0. V 82 min. domáci obranca Nešťák z priameho kopu opečiatkoval tyč brány hostí. Štyri minúty pred koncom sa lopty zmocnila nová posila domácich Janžo a stanovil na konečných 3:0.
Góly: Muller, Bajzík, Janžo. Rozhodoval: Marcinát, 120 divákov, ŽK: 1:1.
Vlastimil Otrubný

Lubina kop. – Kočovce 0:2 (0:1)
Hostia sa predstavili ako zohratý kolektív, čoho výsledkom bolo strelenie dvoch gólov v 23 min. a 71 min., ktoré dal Briška. Domáci na dobre hrajúcich hostí, ktorých dirigentom bol Doboš tento krát recept nenašli.
Góly: Briška 2. Rozhodoval: Ondrušek, 60 divákov, ŽK: 0:1.
(md)

Brestovec – Beckov 2:2 (2:1)
Góly hostí: Izakovič M., Neboháč. Rozhodoval: Vereš, 100 divákov.
Vladimír Školár

Kálnica – Brezová B/Košariská 1:1 (1:0)
Domáci mali celý prvý polčas výraznú prevahu, ale dosiahli len jeden gól v 28 min. Lajzom z trestného kopu. V druhej časti hostia hru vyrovnali, niekoľko dobrých príležitostí najskôr nepremenili, ale v 86 min. po chybe domácej obrany Mrva stanovil na konečných 1:1.
Góly: Lajzo – Mrva. Rozhodoval: Petrík, 100 divákov.
Dorast: Kálnica – Nová Ves 3:2 (1:0). Góly: Jendrušák, Važan A., Jamrich – Godál, Vráblic.
Dušan Filip

Bošáca – Myjava/T. Lúka B 1:0 (1:0)
Domáci sa skúsených hostí nezľakli, vzorne bojovali a preto ich víťazstvo je zaslúžené. Prvý polčas bol vyrovnaný, keď sa útoky striedali na oboch stranách. Jediný a víťazný gól padol v 30 min., keď Ochodnický ideálne vysunul Kostelana, ktorý vedľa vybiehajúceho brankára hostí pohodlne skóroval. Ten istý hráč mohol ešte o niekoľko minút zvýšiť, ale z piatich metrov netrafil prázdnu bránu. Druhý polčas hostia pridali, mali miestami prevahu, keď mali niekoľko šancí, ale pozorná obrana domácich a brankár všetky príležitosti zlikvidovali.
Gól: Kostelan. Rozhodoval: Bulko, 150 divákov.