FUTBAL / V. liga Sever

Trenč. Jastrabie – Podolie 5:0 (2:0)
Góly: Kyselica 2, Bročko, Fodrek, R. Glasa.
Domáce mužstvo zvýšenou bojovnosťou načalo súpera už v 17. minúte pekným gólom R. Glasu. Na 2:0 zvyšoval po krásnej akcii Kyselica. Ďalší gól pridal Bročko strelou z priameho kopu do vinkla a zvýšil na 3:0. Hostia mali možnosť znížiť, ale nastrelili len brvno domácej brány. V druhom polčase za stáleho dažďa hostia otvorili hru, čím umožnili domácim zvýšiť svoje vedenie. Na daždivé počasie zápas svojou hrou nadchol domácich fanúšikov.
ŽK: J. Rehák (Podolie). Rozhodoval Bednár, 100 divákov.
Trenč. Jastrabie: Bulko – M. Glasa, Fodrek, Doktor, Bročko, Cintula, Kyselica, Pavlo, Mišák, R. Glasa, Koňušík, striedali Mikula, Bohuš, Ľ. Piláthy. Podolie: Pisca – R. Hrušovský, A. Ščepko, Brezuľa, M. Hrušovský, Havrlent, Červeňanský, Rehák, Klčo, J. Ščepko, Ostrenka, striedali Krajčík, L. Ščepko.
Július Glasa

Krásno - V. Uherce 1:3 (0:2)
Góly: 86. R. Žiak - 4. L. Bučko, 39. a 67. R. Kováč.
Hostia prišli s cieľom bodovať, čo potvrdili už vo 4. min., keď Bučko po individuálnej akcii, otvoril skóre. Domáci sa snažili nezaostávať, no šance ktoré si vypracovali, zostali nevyužité. V 39. min. hostia zvýšili svoje vedenie, keď Kováč pohodlne dorazil vyrazenú strelu do siete. V druhom polčase sa hra nezmenila, obe mužstvá si vytvárali gólové príležitosti. Gól dali opäť hostia, ktorí v 67. min. zvýšili už na hrozivých 3:0. Domáci však stihli už iba korigovať, keď si na center nabehol Žiak a štyri minútý pred koncom uzavrel skóre zápasu. Rozhodoval Prepelica, 200 divákov.
KRÁSNO: Hoos - Adamus, Žiak, S. Záhradný, Híroš, J. Školka (80. Pomgrác), Šesták, B. Záhradný, Beliansky (65. P. Školka), Guliš, A. Domček (70. Chrenko).
V. UHERCE: Kršiak - Offertáler, Gubka, M. Kováč, Štálnik, Svrček, Vlčko, Bartoš, Dubina, R. Kováč, L. Bučko.

Bošany - Rybany 3:2 (0:1)
Góly: 51. M. Kuna (11m), 75. M. Husár, 85. M. Kuna - 45. Ďuračka (11m), 55. Reis.
Vo vyrovnanom, prvom polčase začali lepšie domáci, ale strely Husára a Hodála boli zblokované. V 27. min. pohrozili hostia, ale Kikuš z vyloženej šance mieril vedľa. V 45. min zahral rukou v šestnástke domáci Kapusta a z nariadenej penalty otvoril skóre Ďuračka. V 51. min. bol faulovaný v šestnástke domáci Bokor a z jedenástky vyrovnal M. Kuna. O minútu neskôr obišiel Papranec troch protihráčov, ale jeho strelu Žaťko skvele vyrazil. V 55 min. založili hostia rýchly protiútok a po centrovanej lopte zvýšil Reis z bezprostrednej blízkosti na 2:1. V 65. min bol vylúčený po druhej žltej karte Reis a domáci to využili. V 72. min ešte Kuna, ani Kalámar svoje dobré príležitosti nepremenili. O 3 min neskôr sa však v skrumáži dobre orientoval Husár a nekompromisne vyrovnal. V 85 min. vysunul Bokor Kalamára a po jeho centri rozhodol o zápase Kuna. V závere mohli ešte zvýšiť L. Hodál a Papranec, ale svoje šance nepremenili. Rozhodoval Jurenka, 250 divákov.
BOŠANY: Tvrdík - Šesták (46. Moravčík), Kalamár (86. Kontúr), Bokor, Taraba, Kuna, Kapusta, L. Hodál, Papranec, Husár, (89. Belica), P. Hodál.
RYBANY: Žaťko - Oravec, Stolárik, Kikuš, Burza, Valach, Reis, A. Šimuni (P. Šimuni), Bobuš, Tretinár, Ďuračka.

Brezová p/B – Kanianka 0:3 (0:1)
Góly: Nemec 2, J. Pekár.
Kanianka: Gregor – Líška, J. Pekár, Mihalička, Mečiar, Drahňovský, Pipíška, Šúšol, Richter (Komoš), Nemec, Barborka (M. Pekár).