Nedeľa, 19. september, 2021 | Meniny má KonštantínKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. TRIEDA JUH

Vrbovce – Hrašné 4:0 (1:0)
Prvý polčas bol vyrovnaný, do kabín odchádzalo domáce mužstvo s jednogólovým náskokom. V druhom polčase domáci vystupňovali svoj tlak a strelili ešte tri góly. Autorom všetkých gólov bol jeden hráč a to Pavol Sabota.
Góly: Pavol Sabota 4. Žk: 0 – 1. Pred 100 divákmi rozhodoval Krajčovič.
Vrbovce: Sládeček Pavol – Šustek, Hyža Pavol, Sukupčák Miroslav, Filka, Hyža Ľubomír, Filka Peter, Petrák, Sládeček Marián, Sabota Pavol, Vávra (Mareček Ján, Sukupčák R.)
Pavol Sukupčák

Krajné – Priepasné 1:0 (0:0)
Domáci mali miernu prevahu, v prvom polčase si vytvorili dve gólové šance, ktoré nevyužili. V druhom polčase sa tlak ešte zvýraznil čoho výsledkom bol víťazný gól 15 minút pred koncom. Hostia už nedokázali odpovedať na inkasovaný gól.
Gól: Ján Janček. Žk: Stratil, Moravec Peter, Matušík za domácich. Hodový zápas sledovalo 200 divákov. Rozhodoval Durec.
Krajné: Milan Moravec – Hamerlík, Stratil, Michalík, Janček Ján, Moravec Peter, Kravárik, Janček Miroslav, Lacho, Kostelný, Matušík (Medved, Šuster, Lackovič).
Andrej Škodáček

Chvojnica – Vaďovce 1:1 (1:1)
V dobrom a bojovnom stretnutí, v ktorom si obe mužstvá vypracovali množstvo šancí využilo každé iba po jednej a preto si budú musieť domáci počkať na víťazstvo na domácom ihrisku v tejto sezóne.
Góly: Trizuliak – Kucharovič. Žk: 1 – 1. Pred 50 divákmi rozhodoval Podmajeský.
Ján Sabota

Polianka – Bukovec 4:2 (2:1)
Domáci sa poľahky ujali vedenia, keď už v 20. minúte viedli 2:0, no od toho momentu poľavili čo využili hostia, keď v 33 minúte znížili. V 55. minúte domáci opäť vyhrávali rozdielom dvoch gólov. Ďalšie sľubné šance nedokázali využiť. V 85. minúte sa hosťom podarilo znížiť zásluhou Kovára na 2:3, no v 89. minúte Banda svojim tretím gólom poistil víťazstvo domácich. Góly: Banda 3, Slaný – Kovár. Rozhodovala Kunová, stretnutie sledovalo 50 divákov. Hralo sa bez kariet.
(t)

Kostolné – Hrachovište 2:1 (0:1)
Za neustáleho strachu domáci napokon zvíťazili 2:1, keď do druhého polčasu vybiehali s jednogólovým mankom, ktoré dokázali otočiť gólmi Farkaša a Kyšky.
Góly: Farkaš, Kyška za domácich. Rozhodoval Markech.