Góly: Minárik, Hubina z pok. Kopu – Bero. Rozhodca: Malec, divákov 60.
Dorast: 0:2 (0:1) Góly: Kozic, Toráč.
Vladimír Školár

Brestovec – Lubina 5:1 (1:1)
Dorast: Lubina – Čachtice 0:6 (0:0) Do prestávky udržali domáci nerozhodný výsledok. Na začiatku druhého polčasu prišli tri bleskové góly, ktoré hostia vsietili po výrazných chybách domácich v strede poľa.
Góly: Selecký, Šimo, Herák, Trebatický, Moravčík, vlastný.

Kálnica – Lubina kop. 3:0 (1:0)
Zápas s jednoznačným priebehom, v ktorom domáci mali celý zápas výraznú prevahu a hostia sa len sporadicky dostávali na polovicu súpera. Na tom, že skóre nebolo ešte výraznejšie má zásluhu brankár a kapitán hostí Ješko a vychýlená strelecká muška Kálničanov.
Góly: Moravčík 2, Lajzo. Rozhodca: Hruda, divákov 80.
Dorast: 4:0 (1:0) Góly: Jendrušák 3, Sahaj. Žiaci: Kočovce – Kálnica 2:1. Gól hostí: Koreň.
Dušan Filip

Očkov – Hrádok 4:0 (0:0)
Domáci nastúpili bez niekoľkých zranených hráčov, čo sa odzrkadlilo v prvom polčase, keď nevyužili niekoľko vyložených šancí. Do druhého polčasu nastúpili domáci odhodlaní vyhrať a už po tridsiatich sekundách dal gól Neuslch. V 63. min domáci svoj tlak využili a gól dal Žažo. Domáci pokračovali v tlaku, čoho výsledkom bol gól na 3:0 ktorý vsietil Blaško. V 86. min striedajúci Burza zvýšil na konečných 4:0. Domáci v druhom polčase zahrali podľa predstáv trénera.
Góly: Neuschl, Žažo, Blaško, Burza. Rozhodca: Horňák divákov 110.
Dušan Klčo

Brezová B/Košariská – Tr. Bohuslavice 0:2 (0:1)
Domáci boli počas zápasu lepší, ale doplatili na hrubé chyby v obrane, ktoré hostia potrestali.
Rozhodca: Nedvěd, divákov 80.
Ján Plačko

Kočovce – Myjava/T. Lúka B 1:0 (0:0)
Na mäkkom ale kvalitnom teréne sa hral bojovný a veľmi taktický zápas. V 10. min domáci Madara pekne vystrelil, ale brankár hostí bol na svojom mieste. V 23. min hosťujúci Kováč vystrelil tesne nad bránu domácich. V 24. min z rýchleho protiútoku Madara opäť nebezpečne vystrelil, ale brankár opäť podržal hostí. V 38. min hosťujúci Buček vo vyloženej šanci nedal, lebo domáci brankár famóznym zákrokom vyrazil. V 53. min z dvadsiatich metrov konečne domáci Martin Madara najlepší hráč na ihrisku pekne dal k tyči na 1:0. V 67. min hosťujúci Málek z priameho kopu trafil brvno, ale odrazenú loptu brankár domácich s prehľadom chytil. V 84. min J. Sevald pekne hlavičkoval tesne vedľa. Po dlhom čase domáci hráči potešili svojich fanúšikov kvalitným nasadením a svojou veľkou bojovnosťou.
Gól: Madara. Rozhodca: Mrázik Vl., divákov 100.
Žiaci: Kočovce – Kálnica 2:1 (2:1) Góly: Gajdošík, Hanáček – Koreň.
Peter Hrušík

Považany – Mor. Lieskové 3:0 (0:0)
V prvom polčase sa hra pohybovala medzi šestnástkami, kde dominovali obrany. V druhom polčase domáci zvýšili tempo a po vynikajúcom výkone zvíťazili. Najlepší hráči Kubáň Mário a Kukuča Peter.
Góly: Kubica, Kubáň, Michalec. Rozhodca: Galko, divákov 100.
Žiaci: Považany – Nová Ves 3:2 Góly domácich: M. Mišura, Husár, Tulich.
Ján Miklovič

1. Považany 11 7 4 0 19:8 25 (+10)
2. Brestovec 11 8 0 3 35:16 24 (+6)
3. Očkov 11 7 3 1 31:15 24 (+9)
4. Kálnica 11 5 4 2 20:10 19 (+1)
5. Myjava-T.Lúka“B“ 11 6 1 4 23:14 19 (+1)
6. Hrádok 11 6 1 4 20:16 19 (+1)
7. Tr. Bohuslavice 11 6 0 5 20:17 18 ( 0)
8. Beckov 11 5 2 4 15:17 17 (+2)
9. Mor. Lieskové 11 5 1 5 19:17 16 (+1)
10. Lubina 11 4 0 7 16:25 12 (-3)
11. Bošáca 11 3 0 8 19:28 9 (-9)
12. Lubina kop. 11 3 0 8 10:33 9 (-9)
13. Kočovce 11 2 2 7 9:26 8 (-7)
14.Brez.“B“/Košar. 11 0 2 9 10:24 2 (-13)

1. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  10. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?

V meste sa uskutoční prezentácia stredných škôl

Žiakom končiacim školskú dochádzku v základných školách, ich rodičom, ale aj pedagógom z Myjavy a jej okolia je určený ďalší ročník prezentácie stredných škôl.

Mestský úrad Myjava

Polmiliónový dlh na daniach. Skoro som okoktavel, spomína niekdajší talent Michal Jonáš

Mal 16 rokov, keď nastúpil v druhej lige za Senicu. Čoho sa chytil, to premenil na zlato. Prvý štart za Senicu, Dubnicu i v seniorskej reprezentácií okorenil gólom. V Liberci dlhým autom vyzval ku gólovému zakončeniu Nezmara.

Michal Jonáš (vpravo) pri premiére v najvyššej slovneskej futbalovej súťaži v drese Dubnice nad Váhom.