Góly: Minárik, Hubina z pok. Kopu – Bero. Rozhodca: Malec, divákov 60.
Dorast: 0:2 (0:1) Góly: Kozic, Toráč.
Vladimír Školár

Brestovec – Lubina 5:1 (1:1)
Dorast: Lubina – Čachtice 0:6 (0:0) Do prestávky udržali domáci nerozhodný výsledok. Na začiatku druhého polčasu prišli tri bleskové góly, ktoré hostia vsietili po výrazných chybách domácich v strede poľa.
Góly: Selecký, Šimo, Herák, Trebatický, Moravčík, vlastný.

Kálnica – Lubina kop. 3:0 (1:0)
Zápas s jednoznačným priebehom, v ktorom domáci mali celý zápas výraznú prevahu a hostia sa len sporadicky dostávali na polovicu súpera. Na tom, že skóre nebolo ešte výraznejšie má zásluhu brankár a kapitán hostí Ješko a vychýlená strelecká muška Kálničanov.
Góly: Moravčík 2, Lajzo. Rozhodca: Hruda, divákov 80.
Dorast: 4:0 (1:0) Góly: Jendrušák 3, Sahaj. Žiaci: Kočovce – Kálnica 2:1. Gól hostí: Koreň.
Dušan Filip

Očkov – Hrádok 4:0 (0:0)
Domáci nastúpili bez niekoľkých zranených hráčov, čo sa odzrkadlilo v prvom polčase, keď nevyužili niekoľko vyložených šancí. Do druhého polčasu nastúpili domáci odhodlaní vyhrať a už po tridsiatich sekundách dal gól Neuslch. V 63. min domáci svoj tlak využili a gól dal Žažo. Domáci pokračovali v tlaku, čoho výsledkom bol gól na 3:0 ktorý vsietil Blaško. V 86. min striedajúci Burza zvýšil na konečných 4:0. Domáci v druhom polčase zahrali podľa predstáv trénera.
Góly: Neuschl, Žažo, Blaško, Burza. Rozhodca: Horňák divákov 110.
Dušan Klčo

Brezová B/Košariská – Tr. Bohuslavice 0:2 (0:1)
Domáci boli počas zápasu lepší, ale doplatili na hrubé chyby v obrane, ktoré hostia potrestali.
Rozhodca: Nedvěd, divákov 80.
Ján Plačko

Kočovce – Myjava/T. Lúka B 1:0 (0:0)
Na mäkkom ale kvalitnom teréne sa hral bojovný a veľmi taktický zápas. V 10. min domáci Madara pekne vystrelil, ale brankár hostí bol na svojom mieste. V 23. min hosťujúci Kováč vystrelil tesne nad bránu domácich. V 24. min z rýchleho protiútoku Madara opäť nebezpečne vystrelil, ale brankár opäť podržal hostí. V 38. min hosťujúci Buček vo vyloženej šanci nedal, lebo domáci brankár famóznym zákrokom vyrazil. V 53. min z dvadsiatich metrov konečne domáci Martin Madara najlepší hráč na ihrisku pekne dal k tyči na 1:0. V 67. min hosťujúci Málek z priameho kopu trafil brvno, ale odrazenú loptu brankár domácich s prehľadom chytil. V 84. min J. Sevald pekne hlavičkoval tesne vedľa. Po dlhom čase domáci hráči potešili svojich fanúšikov kvalitným nasadením a svojou veľkou bojovnosťou.
Gól: Madara. Rozhodca: Mrázik Vl., divákov 100.
Žiaci: Kočovce – Kálnica 2:1 (2:1) Góly: Gajdošík, Hanáček – Koreň.
Peter Hrušík

Považany – Mor. Lieskové 3:0 (0:0)
V prvom polčase sa hra pohybovala medzi šestnástkami, kde dominovali obrany. V druhom polčase domáci zvýšili tempo a po vynikajúcom výkone zvíťazili. Najlepší hráči Kubáň Mário a Kukuča Peter.
Góly: Kubica, Kubáň, Michalec. Rozhodca: Galko, divákov 100.
Žiaci: Považany – Nová Ves 3:2 Góly domácich: M. Mišura, Husár, Tulich.