Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ivanovce – V.Bierovce/Opatovce 2:2 (2:1)
Ani v ďalšom domácom stretnutí nepretrhli domáci smolnú sériu. Od začiatku hrali nervózne, čo hostia využili v 23. min po trestnom kope a následnej hlavičke Bulko na vedenie v zápase. Do toho momentu hostia pôsobili futbalovejšie, ale inkasovaného gólu prevzali iniciatívu domáci a v 30. min po chybe brankára hlavičkou vyrovnal Zvarík. Už o 8 minút po strele Chlapíka sa domáci ujali vedenia. V druhom polčase si mužstvá vypracovali niekoľko šancí, ktoré nevyužili. Hostia vyrovnali v 77. min gólom Sabatku. Deľba bodov je zaslúžená.
Góly: Zvarík, Chlapík – P. Bulko, Sabatka. Rozhodca: Baláž, divákov 100.
Žiaci: Ivanovce – Tr. Bohuslavice 2:4 Góly domácich: Struhár, Sagara.
Vladimír Fabián

Drietoma – Svinná 2:0 (0:0)
Hosťujúce mužstvo prišlo do Drietomy po sérií úspešných zápasov. Obe mužstvá v prvom polčase veľa futbalu svojou hrou neukázali. Upútala len jedna šanca pred koncom polčasu, keď hostia kopali roh, ale domáci brankár hlavičkou vyškriabal zo šibenice. Druhý polčas vyšiel ideálne domácim, keď v 46. min po prihrávkach na jeden dotyk Sokolovič bombou nedal šancu hosťujúcemu brankárovi. V 54. min zostal na zemi ležať domáci kapitán a po konzultácii rozhodcov hosťujúci hráč Szabo uvidel červenú kartu. Od tej chvíle sa hralo dosť nervózne. V 67. min hosťujúci obranca zle spracoval loptu, čo využil Sokolovič k samostatnému úniku, ale lopta sa odrazila od tyče k Pilkovi a ten do prázdnej brány zvýšil na 2:0. Po celý druhý polčas boli domáci lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazili. Všetky Drietomské mužstvá boli úspešné a získali pre Drietomu 9 bodov.
Góly: Sokolovič, Pilko. Rozhodca: Marcinát, divákov 150. ŽK: 4:2, ČK: 0:1.
Dorast: Sverepec – Drietoma 0:1 Gól: Zajac. Žiaci: Tr. Turná – Drietoma 3:5 Góly hostí: Malý 3, Kramárik, Capák.
Marián Šugra

Mn. Lehota – Zamarovce 1:3 (0:3)
Stretnutie sa hralo v Záblatí, kvôli uzavretiu ihriska domácich na dva zápasy. Prvý polčas boli lepší hostia, keď sa vedeli strelecky presadiť troma gólmi a rozhodli zápas už v prvom polčase. Druhý polčas sa Lehoťania zlepšili v hre, ale nedokázali vyrovnať, ale aspoň zaznamenali čestný úspech zásluhou T. Krajču.
Gól domácich: T. Krajčo. Rozhodca: Šidla, divákov
Dorast: 2:2 (1:0) Góly domácich: M. Červeňan, T. Laco. Žiaci: Mn. Lehota – Dolná Poruba 0:7 (0:4)
Július Hrnčár

Neporadza – TTS Trenčín 0:1 (0:0)
Domáci po sérií prehier chceli doma konečne zvíťaziť. Ani tento krát sa im to nepodarilo, keď dokonca nepremenili ani pokutový kop. Po nepremenení ďalších šancí hostia strelili víťazný gól. Kríza futbalu v Neporadzi naďalej pokračuje.
Rozhodca: Burian, divákov 50.
Dorast: Neporadza – AS Trenčín C 1:3.
Roman Dlábik

Ľuborča – Bobot 0:0
Hostia prišli s jednoznačnou taktikou – totálnou defenzívou. Hoci sa celý zápas odohrával na polovici hostí, domácim hráčom sa nepodarilo rozvlniť sieť za súperovým brankárom.
Rozhodca: Malec, divákov 150. ČK: 0:1.
Dorast: Ľuborča – Tr. Teplá 5:2 (2:2) Góly: Belko, Bobot, Patka, Korienek, Ďuriš – Janiš, Brandíz.
Marek Koníček

Chocholná-Velčice – Tr. Turná 1:2
Žiaci: Chocholná – Bošáca 3:1

Záblatie – Skalka n/V. 2:0 (1:0)
Domáci konečne doma zabodovali naplno, ale svojou hrou divákov neoslnili. Prvú šancu zápasu spálili hostia, potom sa však z ihriska vytratili, a len neschopnosť domácich hráčov premieňať šance bola príčinou toho, že polčas skončil len 1:0. Prvý gól domácich po aute a predĺženej hlavičke vsietil lobom Adamkovič. V druhom polčase domáci zahadzovali šance opäť a poisťovací gól po centri z pravej strany po peknej hlavičke vsietil Kováčik. Hostia domácich potrápili, ale môžeme skonštatovať, že víťazstvo domácich je zaslúžené.
Góly: Adamkovič, Kováčik. Rozhodca: Stračiak, divákov 100. ŽK: 2:0.
Dorast: Záblatie - Selec 5:1. Žiaci: Horná Streda – Záblatie 3:4 Góly hostí: Ševčík D. 3, Šťastný.