Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Ivanovce – Zamarovce 1:1 (0:0)
V nervóznom stretnutí, k čomu prispel i nepresne pískajúci rozhodca Vereš sa streli súperi zo dna tabuľky. Domáci neprekonali ani v tomto stretnutí hernú krízu, i keď sa ujali vedenia v druhom polčase po trestnom kope Ťazima v 65. min. Hostia sa nevzdali po inkasovanom góle a už o päť minút z ofsajdovej situácie stav stretnutia vyrovnali a odviezli si bod.
Gól domácich: Ťazim. Rozhodca: Vereš, divákov 100.
Žiaci: Ivanovce – Mor. Lieskové 7:0 (2:0) Góly: Struhár 3, Sagara 2, M. Fabián, Benko. Ivenovce – Melčice Lieskové 1:3 (0:1) Gól domácich: Struhár.
Vlado Fabián

Svinná – TTS Trenčín 2:1 (0:0)
Diváci videli zaujímavé stretnutie, v ktorom boli hostia v prvom polčase jednoznačne lepší. Mali štyri gólové šance, ale ani jednu nepremenili. Domáci sa v druhom polčase zlepšili. V 50. min Zradula z trestného kopu otvoril skóre zápasu. O päť minút na to Szabo ušiel hosťujúcej obrane a preloboval brankára na 2:0. Ale už o dve minúty si domáci obranca Palák nešťastne zrazil loptu do siete a bolo 2:1. Hostí to povzbudilo, pritlačili domácich ale domáci víťazstvo udržali.
Góly: Zradula, M. Szabo – vlastný. Rozhodca: Mrázik, divákov 150. ŽK: 1:1.
Rudolf Jakubík

V. Bierovce/Opatovce – Bobot 2:1 (0:1)
Domáce mužstvo po dvoch nevydarených zápasoch s nožom na krku v zápase proti TJ Bobot prejavilo snahu a bojovnosť. Kobinácia nevychádzala, gólovo sa nedarí a tak nebolo divu, že po dvadsiatich minútach protiútok hostí skončil vedúcim gólom. V druhom polčase domáci jednoznačne pretlačili hostí. Najskôr Novotka vyrovnal na 1:1 a o desať minút striedajúci R. Marcinát perfektne využil protiútok a upravil na 2:1. Hostia sa nevzdávali do konca zápasu, ale domáci tesne víťazstvo ubránili.
Góly: Marcinát, Novotka – Sokolík. Rozhodca: Burian, divákov 100.
Peter Oravec

Drietoma – Tr. Turná 6:3 (3:1)
Už úvod zápasu naznačoval, že sa stretli mužstvá z čela tabuľky. Hostia začali aktívnejšie, ale v 8. min ich zaskočil trestný kop Cingela, keď vyrazenú loptu brankár hostí vyrazil pred seba a dorastenec Michal Lacko dorazil na 1:0. Akcie sa striedali na oboch stranách, ale hráči zahadzovali aj vyložené tutovky. V 25. min po chybe obrany domácich sa podarilo hosťom vyrovnať Jurajom Lackom. Potom už prišli minúty domáceho mužstva, keď v 33. min z uhla trafil šibenicu Sokolovič a po faule na Michala Lacku v 37. min z priameho kopu zvýšil Margetin na 3:1. Druhý polčas sa začali opäť aktívnejšie hostia a v 60. min znížili Chorvátom na 3:2. V 68. min domáci zvýšili na 4:2 z prísne nariadeného pokutového kopu Sulom. O desať minút neskôr po krásnej prihrávke Margetina skóroval Nepovím na 5:2. Prišla 89. min keď rozhodca Maráz umožnil kopať jedenástku aj hosťom a tú premenil Juraj Lacko. Víťazné ťaženie domáceho mužstva završil v poslednej minúte Sokolovič.
Góly: Sokolovič 2, Michal Lacko, Margetín, Nepovím, Sulo – Juraj Lacko 2, Chorvát. Rozhodca: Maráz, divákov 150. ŽK: 3:2
Dorast: Drietoma – Ladce 2:2 Góly domácich: Ďuržo, Gabrhlel. Žiaci: Drietoma –Dolná Súča 8:0 Góly: Malý 5, Blažej 2, Kramárik.
Marián Šugra

Mn. Lehota – Skalka n/V. 2:2 (2:1)
Góly: Laco 2 – Sádecký, Danek. Rozhodca: Baláž, divákov 100.
Dorast: Mn. Lehota – Selec 8:1 (3:0) Góly domácich: Laco T. 3, M. Čer´venan 3, Mitrík, Martin Fabo. Žiaci: Mn. Lehota – Bobot 3:0 (0:0) Góly: Kováč, Ďuráči, Alakša.
Július Hrnčár

Neporadza – Záblatie 0:3 (0:1)

Ľuborča – Chocholná-Velčice 4:1 (2:0)
Góly: Machara 3, Korienek – Kozárec. Rozhodca: Vozár, divákov 150.
Dohrávka 1. kola: Ľuborča – V. Bierovce/Opatovce 6:0 (3:0)
Góly: Švantner 3, Belko, Machara, Minálik. Rozhodca: Zemko, divákov 80.

1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Rekonštrukcia historickej budovy Strážnica na Bradle je ukončená

Rekonštrukciu historickej budovy Strážnice, ktorá sa nachádza na Bradle pri Mohyle Milana Rastislava Štefánika, ukončili a odovzdali nájomcovi.

V autobuse sa viezlo osem ľudí, hasiči z osobného vozidla vyslobodili jednu osobu.

Na diaľničnom privádzači sa zrazil autobus s osobným autom

Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zasahovali pri dopravnej nehode na diaľničnom privádzači v Ilave.

Trenčianska župa je čoraz viac eko, spolupracuje už aj so včelármi

Cieľom spoločného memoranda je podpora oblasti environmentálnej výchovy, zlepšovanie stavu životného prostredia na území kraja či spoločná realizácia projektov.