Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky

Pozvánka na futbal

MUŽI:

III. LIGA - 15. kolo - 1. 9. o 16.00 h D. Vestenice - Bánovce (Santa, Frič, Kastelovič, Mičúch), Levice - Trnava B (Divéky, Poruban, Gábor, Pecho), Senica - N. Mesto (Mikulaj, Peťovský, Sluk, Babic), Nemšová - J. Bohunice (Černák, Marinčák, R. Farkaš, Martinec), Komárno - Púchov B (Koníček, Kalčík, Barczi, Palacka), Vráble - Štúrovo (Černek, Valla, Kravárik, Bott), N. Zámky - Myjava/T. Lúka (Kéry, F. Farkaš, Mizerák, Benovič), Topoľčany - Led. Rovne (Kasznár, Strasser, Tóth, Jozaf).
6. kolo - 4. 9. o 16.00 h Bánovce - Nemšová (Kalčík, Kéry, Strasser, Valach), Komárno - Senica (Poruban, Lieskovský, Panák, Hlavatý), N. Zámky - D. Vestenice (Marinčák, Hádek, Kastelovič, Didek), Topoľčany - Trnava B (Petríček, Formel, Laco, Masár), Myjava/T. Lúka - J. Bohunice (Sluk, Gábor, Peťovský, Šulla, v T. Lúke), 5. 9. o 16.00 h Vráble - Levice (Frič, R. Farkaš, Tóth, Hromník), Led. Rovne - N. Mesto (Otrubčák, Valla, Koníček, Franek), Štúrovo - Púchov B (Žákech, Divéky, Mizerák, L. Gádoši).
IV. LIGA SEVEROZÁPAD - 15. kolo - 1. 9. o 16.00 h Dubnica B - Nitr. Pravno (Kasáš, Kálmán, Pucher, Masár, v Košeci), Moravany - Senica B (Miksa, Múčka, Šimurka, P. Gádoši), Šimonovany - Chynorany (Paulovič, Haršány, Ábel, Novotka), Partizánske - Prievidza B (Zs. Kukan, P. Kováč, M. Štrba, Lipták), Hrnčiarovce - Tovarníky (Darnadi, Gunda, Bencsík, Medovič), V. Kostoľany - Vrbové (Ševčík, Jediný, Barcík, Franek), H. Streda - Častkovce (Janus, Michálek, Blaháč, Tvaroška), Chtelnica - Domaniža (Vindiš, Prešinský, M. Gálik, Krnáč).
6. kolo - 4. 9. o 16.00 h H. Streda - Dubnica B (P. Kováč, V. Kukan, Baňár, Cabaj), Vrbové - Tovarníky (Štepanovič, Janas, Briestenský, P. Gádoši), 5. 9. o 16.00 h N. Pravno - Partizánske (Očkovský, Paulovič, Otiepka, Gálik), Hrnčiarovce - Šimonovany (M. Gálik, M. Štrba, Vindiš, Pecho), V. Kostoľany - Moravany (Blaháč, Michálek, Košík, Brokeš), Chtelnica - Senica B (Kálmán, Zs. Kukan, Valko, Jurena), Domaniža - Chynorany (Klabník, V. Kováč, Sluk, Lipták), Častkovce - Prievidza B (Čulák, Opačitý, Kvaššay, Martinec).
V. LIGA SEVER - 15. kolo - 1. 9. o 16.00 h Lehota p/Vt. - Sverepec (Michna, Štrpková, A. Grolmus, Gajan), V. Uherce - H. Poruba (Madarász, Grznár, Petríček, Gálik), Podolie - Krásno (Igaz, Šamko, Cibulka, Štora), Kanianka - Tr. Jastrabie (Baranovics, Rublík, Bazsó, Španihel), Rybany - Brezová p/B. (Lešš, Marsal, Otiepka, Machaj), Z. Kostoľany - Bošany (Valášek, Kahún, Vachula, Bokroš), Tr. Stankovce - Prečín (Pišoja, Kadlíček, Lieskovský, Ohlas), Pov. Teplá - M. Lednice (Štefanec, Hanták, J. Kováč, Blanárik).
6. kolo - 4. 9. o 16.00 h Z. Kostoľany - V. Uherce (Túbl, Otrísal, Šťastný, Jambor), 5. 9. o 16.00 h Sverepec - Kanianka (Kahún, Valášek, Vachula, Trstenský, v Orlovom), Rybany - Podolie (Édes, Kmeťko, Németh, Gajan), Tr. Stankovce - Lehota p/Vt. (Jurenka, Belanský, Krivošík, Štora, v Tr. Turnej), P. Teplá - H. Poruba (Bašnár, Nedveď, Ďurica, Haršáni), M. Lednice - Krásno (Tonkó, Žigo, Fehér, Mikušovič), Prečín - Tr. Jastrabie (Labai, Sklenár, I. Guliš, Slovák), Bošany - Brezová p/B (H. Kováč, Szmuda, Mészáros, Chalmovianský).
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI: 6. kolo - 5. 9. - 16.00 h Čachtice - Kľúčové (Felgr, Ježík, Bolfa - Batelka), Hor. Srnie - St. Turá (Baláž, Krajčo, Kasala - „R“), Soblahov - Tr. Teplá (Klimčík, Poláček, Sivák - Šubert), Dol. Poruba - Hor. Súča (o 10.30 h - Maráz, Kotian, Stračiak - Neckář), Mel. Lieskové - Dubodiel (Stračiak, Kutiš, Ďurech - Gróf), Tr. Teplice - Hôrka (Jančo, Pacek, Klement - Ježík), Nová Ves - Selec (Bušo, Horňák, Bulejko - Halász), Dol. Súča - V. Hradná (Huna, Šidla, Vitko - Anina).
II. TRIEDA - SEVER - 9. kolo: 1. 9. - 16.00 h Skalka - Chocholná (Šidla, Krajčovič). 1. kolo - 1. 9. - 16. h Ľuborča - V. Bierovce (Zemko, Klimčík).
6. kolo - 5. 9. - 16.00 h Ivanovce - Zamarovce (o 10.30 h - Vereš, Gajdoš), Svinná - TTS Trenčín (Rožník, Ševčík), V. Bierovce - Bobot (Zemko, Maráz), Drietoma - Tr. Turná (Majcher, Dohál - Šesták), Mn. Lehota - Skalka (Burian, Puna), Neporadza - Záblatie (Hruda, Čič), Ľuborča - Chocholná (Vozár, Vl. Mrázik).
II. TRIEDA - JUH: 6. kolo - 5. 9. - 16.00 h Lubina - Beckov (Kotian,“R“), Kočovce - Brezová B (Petrík, Jelínek), Považany - Očkov (Gajdoš, Podmajerský), Mor. Lieskové - Kálnica (Sloboda, Koprivňanský), Myjava/Turá Lúka B - Brestovec (v Starej Myjave - Tobiaš,Galko - Burza), Bošáca - Lubina kop. (Naď, M. Mrázik), Tr. Bohuslavice - Hrádok (Vereš, Markech).
III. TRIEDA - SEVER: 6. kolo - 5. 9. - 16.00 h Tr. Teplá B - Motešice (4.9.-16.00 Majcher), Horňany - Omšenie (Špaček), Opatová má voľno.
III. TRIEDA - STRED: 3. kolo - 5. 9. - 16.00 h Bzince - Lúka (Valápka), St. Lehota - Potvorice (Krajčovič), Nová Bošáca - Z. Podhradie (Oravec), Brunovce - Pobedim (Sokolovič), Dol. Srnie má voľno.
III. TRIEDA JUH: 4. kolo - 5. 9. - 16.00 h Hrašné - Polianka (Durec), Jablonka - Chvojnica (Fetr), Kostolné - Krajné (Macejka), Hrachovište - Vrbovce (Malek), Bukovec - Vaďovce (Kunová), Priepasné má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

DORAST:

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 15. kolo: 1. 9. - 16.00 h Hor. Súča - Čachtice (Felgr, Horňák), Tr. Teplá - Dubodiel (Majcher, Puna), Častkovce - Lubina (Jančo, Maráz), LO Trenčín - Omšenie (Gajdoš, Baláž), Brezová B - Tr. Jastrabie (Naď, Pacek), AS Trenčín B - Dol. Súča (Vereš, Stračiak), Lúka - Ľuborča (Huna, Bušo), Mel. Lieskové - Tr. Turná (Kyška, Galko).
6. kolo - 5. 9. - 13.30 h Čachtice - LO Trenčín (Ježík, Bolfa), Brezová B - Častkovce (Galko, Tobiaš), AS Trenčín B - Tr. Teplá ( o 10.30 h - Krajčo, Kasala), Lúka - Hor. Súča (Horňák, Bulejko), Mel. Lieskové - Dubodiel (4.9.o 14.30 - Malec, Dohál), Tr. Turná - Lubina (Dohál, Majcher), Ľuborča - Omšenie (Vl. Mrázik, Vozár), Dol. Súča - Tr. Jastrabie (Šidla, Vitko).
II. TRIEDA - SEVER: 1. kolo - 1. 9. Neporadza - Tr. Teplice (Burian).
6. kolo - 5. 9. - 13.30 h Soblahov - Zamarovce (Poláček), Svinná - AS Trenčín C (o 10.30h - Kutiš), Mn. Lehota - Selec (Puna), Neporadza - Záblatie (Čič), Bobot a Tr. Teplice majú voľno.
6. kolo - 5. 9. - 13.30 h Krajné - Beckov (Durec), Kočovce - Nová Ves (Jelínek), Mor. Lieskové - Kálnica (Koprivňanský), Bošáca - Lubina kop. (M. Mrázik), Tr. Bohuslavice - Modrová (Markech). Podolie a H. Streda majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

ŽIACI:

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI - 11. kolo: 1. 9. - 14.00 h Skalka - Častkovce (Vl. Mrázik), Soblahov - Hor. Streda (Poláček), Tr. Teplice - Záblatie (Dohál), Hor. Súča - Zamarovce (Hruda), Kľúčové - Čachtice (Vozár), AS Trenčín B - Podolie (o 10. h Za mostami).
3. kolo - 4. 9. - 14.00 h Zamarovce - Častkovce (Burian), Záblatie - Čachtice (5.9.-10.30 h - Valápka), Podolie - Kľúčové (Huna), Hor. Streda - Hor. Súča (5.9.-10.30 h - Fetr), Skalka - Trenč. Teplice (Vozár), Soblahov - AS Trenčín B (5.9.-10.30 h - Horňák).
SKUPINA A - 11. kolo: 1. 9. - 10.30 h Tr. Jastrabie - Mn. Lehota (Rožník), V. Bierovce - Dubodiel (Valápka), V. Hradná - Dol. Poruba (Malec), Bobot - Neporadza (Ježík), Svinná - Selec (Kutiš), Tr. Teplá má voľno.
3. kolo - 5. 9. - 10.30 h Neporadza - Tr. Teplá (Kutiš), Dol. Poruba - Selec ( v Omšení - Zemko), Dubodiel - Svinná (Ježík), Mn. Lehota - Bobot (Puna), Tr. Jastrabie - V. Bierovce (4.9.-14.00 h Stračiak), V. Hradná má voľno.
SKUPINA B - 11. kolo: 1. 9. - 10.30 h Kálnica - Bošáca (Vitko), Ivanovce - Mor. Lieskové (Macejka), Mel. Lieskové - Chocholná (Jelínek), Dol. Srnie - Bzince (Petrík), Kočovce a Tr. Bohuslavice majú voľno).
3. kolo - 5. 9. - 10.30 h Bzince - Bošáca (5.9.-13.30 h - Valápka), Kočovce - Tr. Bohuslavice (Jelínek), Mor. Lieskové - Dol. Srnie (Sloboda), Ivanovce - Mel. Lieskové (5.9.- 13.00 h - Gajdoš), Chocholná a Kálnica majú voľno.
SKUPINA C - 11. kolo: 1. 9. - 10.30 h Nová Ves - Krajné (Klement), Brunovce - Pobedim (Markech), Hrádok - Modrová (Podmajerský), Vaďovce - Považany (Tobiaš), Očkov - Potvorice (Malek), Hôrka má voľno.
3. kolo - 5. 9. - 10.30 h Potvorice - Krajné (Markech), Modrová - Hôrka (4.9.-14.30 h - Maráz), Pobedim - Očkov (Jančo), Nová Ves - Vaďovce (Bušo), Brunovce - Hrádok (Galko), Považany majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

MLADŠÍ ŽIACI:

Vrbovce - St. Turá (Durec), Nové Mesto B - Z. Podhradie (4.9.-10.00 h -Galko).

Najčítanejšie na My Trenčín

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  3. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  2. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  3. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  4. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  5. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  6. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  7. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  8. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  9. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  10. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 815
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 515
  3. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 5 262
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 231
  5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 2 812
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 256
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 065
  8. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 959
  9. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 1 919
  10. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 1 869
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Členom Siene slávy trenčianskeho hokeja sa stal aj Pavol Demitra.

Dnes podvečer sme spoznali prvých členov Siene slávy trenčianskeho hokeja.


(tn) 51m
Očkovanie proti ochoreniu Covid-19.

Napriek uspokojivej zaočkovanosti nie je epidemická situácia v meste dobrá.


SITA 5 h

Dubnická radnica chystá rozsiahlu rekonštrukciu a modernizáciu verejného osvetlenia.


SITA 8 h

Stredná športová škola v Trenčíne bude môcť využívať pri svojej činnosti nový autobus.


TASR 8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 10 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

V oboch smeroch sa tvoria kolóny.


16. sep

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu