FUTBAL / II. TRIEDA JUH

Mor. Lieskové – Brezová B/Košariská 1:0 (1:0)
Domáci sa víťazstvom rozlúčili s domácim publikom.
Gól: Kovačovic. Rozhodca: Horňák, 100 divákov.
Dorast: Mor. Lieskové – Lúka n/V. 2:3 (1:1) Góly: Juran,2, - Fekete, Mráz, Krajčí. Žiaci: Mor. Lieskové – Kálnica 6:1 (2:1) Góly: Kucek 2, Vychlopen, Hornáček, Malíček, Ochotnický – Krchňavý.
Jaroslav Herínek

Lubina kop. – Myjava/T. Lúka B 1:3 (0:0)
Vo vyrovnanom zápase chudobnému aj z hrnca vykypí. Hoci hostia nastúpili posilnení o štyroch hráčov z A mužstva, na ihrisku to však nebolo vidieť. Zázračne dve strely domácich, ktoré vyslal Jarábek bravúrne vyrazil hosťujúci gólman. Hoci domáci predviedli dobrý výkon, na hostí to však nestačilo. Domáci, ktorí začali útočiť, čím otvorili obranu, čo pohotoví hostia využili na strelenie gólov.
Góly: Alušíc – Holič 2, Halabrín. Rozhodca: Neckář, 50 divákov.
Milan Dunajčík

Považany – Beckov 4:2
Góly hostí: Kobida z pok. kopu, Bogár.

Bošáca – Tr. Bohuslavice 3:3 (0:1)
Zápas priemernej úrovne, ale zato veľmi nervózny najmä zo strany hostí, ktorí provokovali ako faulami tak aj rečami. Ale rozhodca Vozár tento zápas zvládol veľmi dobre. Bojovných domácich nepodržal brankár, keď po jeho chybách dali hostia prvé dva góly. Skóre otvorili hostia v 16 min. gólom Zámečníka. Druhý polčas začali lepšie domáci, keď v 50 min. vyrovnali Kusendom z pokutového kopu. O päť minút už viedli domáci gólom Helíka 2:1. Ale o desať minút bolo už 2:3 po góloch Zámečníka Ľuba. Domáci v 77 min. vyrovnali krásnou strelou Kusendu. Remíza je zaslúžená.
Góly: Kusenda 2, Helík – L. Zámečník 2, M. Zámečník. Rozhodca: Vozár, 350 divákov. ŽK: Hujík. ČK: Zámečník Marián.
Dorast: 3:0 (3:0) Góly: Toráč, Adamať, Pevný.
Vladimír Kozáček

Brestovec – Hrašné 2:3 (1:1)
K zlomu v zápase došlo v 70 min, keď sa obnovilo zranenie domácemu brankárovi Marečkovi a musel odstúpiť. Do brány musel ísť hráč z poľa Duga Pavol a to hostia využili na strelenie dvoch gólov a rozhodli o svojom víťazstve.
Góly: Karika, V. Mozolák – Černák, Marvónek, Ševčík. Rozhodca: Kotian, 200 divákov.
Ján Májtán

Očkov – Kálnica 5:2 (3:2)
Veľmi slušné stretnutie, v ktorom obe mužstvá ukázali technický futbal. Domáci boli šťastnejší, lebo dali viac gólov ako hostia. Hostia sa predstavili veľmi dobrým výkonom. Za domácich najlepšie zahral Neuschl, Valo a Kamil Gono. S prehľadom rozhodoval Petrík.
Góly: Neuschl, Valo 2, Igaz, Gono - Koreň 2. Rozhodca: Petrík, 100 divákov.
Žiaci: Očkov – St. Turá 4:1
Dušan Klčo

St. Turá – Kočovce 3:0 (2:0)
Po predošlých ťažkých zápasoch domáceho mužstva bol tento zápas pohodový. Hráči sa tiež chceli rozlúčiť s domácim publikom peknou hrou i výsledkom. Začiatok zápasu bol raketový, keď už v 2 min. dal Javor technickou strelou prvý gól. V 14 min. Po sólovom úniku Kolárik zakončil na 2:0. V ďalších minútach stúpal tlak na bránu hostí, ktorí sa dostávali len sporadicky pred domácu bránu. V druhom polčase to bola jednoznačná záležitosť a od vyššej prehry zachránila hostí nemohúcnosť domácich útočníkov a výborný brankár hostí. Až v 82 min. prikrášlil výsledok na 3:0 Arbecík.
Góly: Javor, Kolárik, Arbecík. Rozhodca: Huna, 150 divákov.