Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Dolná Súča – Ľuborča 5:1 (1:1)
V derby stretnutí medzi prvým a druhým mužstvom tabuľky sa hral futbal dobrej úrovne. Súčanský chlapci s bojovým pomaľovaním sa chceli rozlúčiť s publikom víťazstvom, čo sa im aj podarilo. Prvé dve gólové šance domácich zneškodnil hosťujúci brankár. V 19 min. sa domáci ujali vedenia Slezákom po krásnej strele z 25 metrov. Potom domáci ešte nastrelili žrď Sedláčkom a od tohto momentu prevzali iniciatívu hostia a podarilo sa im vyrovnať v 30 min. zásluhou Belka. V druhom polčase sa domáci hneď v 47 min. ujali vedenia po strele A. Plevu. V 59 min. zvýšil nádhernou strelou R. Hlávek. V 69 min. pridal svoj druhý gól v zápase A. Pleva. Skóre celého zápasu uzavrel najlepší hráč na ihrisku A. Pleva krásnou strelou po prihrávke brata R. Plevu. Takto oslávil svoje meniny hetrikom. Domáci diváci odmenili hráčov za ich výkon a postup do vyššej súťaže potleskom. Prišla im zahrať i Dolnosúčanská kapela. Toto víťazstvo venujú chlapci čerstvo narodenej dcére kapitána Jožka Blaška.
Góly: A. Pleva 3, Hlávek, Slezák – Belko. Rozhodca: Jančo, 250 divákov.
Dorast: Ľuborča – Dolná Súča 2:1. St. žiaci: Tr. Stankovce – Dolná Súča 2:2. Ml. žiaci: Dolná Súča – Tr. Teplice 2:1.
Jaroslav Šedivý

V. Bierovce/Opatovce – Neporadza 1:1 (1:0)
V prvom polčase domáci zahodili množstvo šancí, na čo doplatili v druhom polčase, keď hostia vyrovnali.
Góly: Barták – Lašo. Rozhodca: Čič, 50 divákov.

Ivanovce – Zamarovce 5:1 (2:1)
Domáci na začiatku zápasu dostali gól, ale vzápätí vyrovnali. Od tohto momentu už domáci prevzali hru do vlastných rúk. Druhý polčas bol v jasnej réžii domáceho mužstva, čo sa odrazilo aj na konečnom výsledku.
Góly: Kudla, Zvarík, Králik, Kuchta, Lukáčik – Fraňo. Rozhodca: Naď, 60 divákov.
Anton Zvarík

Skalka n/V. – Záblatie 2:3 (1:1)

TTS Trenčín – Mn. Lehota 2:3 (1:1)
Hra zodpovedala postaveniu oboch mužstiev z dna tabuľky. Slabé nasadenie, veľa nepresností. Do vedenia išli hostia za domácich zrovnával Lacko. Hneď v úvode druhého polčasu hostia sa dostali do dvojgólového vedenia, na čo v závere po hrubej chybe brankára hostí na konečných 2:3 upravil Dúžek.
Góly: Lacko, Dúžek – Lagín 2, Krajčovič. Rozhodca: Šidla, 100 divákov.
St. dorast: Topoľčany – TTS Trenčín 2:3 Góly hostí: Hudec T. 2, Jar. Haško. Víťazstvom sa rozlúčili so sezónou starší dorastenci, ktorí nenašli premožiteľa počas celej jari, za čo im i trénerovi p. Čemezovi patrí obdiv a poďakovanie a treba len dúfať, že tento víťazný duch prinesú i do mužstva seniorov. Ml. dorast: Topoľčany – TTS Trenčín 3:1 Gól hostí: Juraj Haško.
Ladislav Štefánek

Bobot – Tr. Turná 1:0 (0:0)
Zápas sa začal s oneskorením kvoli čakaniu na hlavného rozhodcu, ktorý napriek tomu neprišiel. Zastúpiť ho musel jeho asistent, pre ktorého to bola úplná premiéra na trávniku v úlohe arbitra. Prvý polčas sa hral v sviežom tempe so šancami na oboch stranách. V druhom dejstve si pekným bojovným výkonom domáci zabezpečili víťazstvo. Postaral sa o to v 67 min. Jonis po peknej prihrávke Káčera.
Gól: Jonis. Rozhodca: Kasala, 60 divákov.