Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Bratia Pavlikovskí a Demitra v drese Dubnice!

Známe hokejové osobnosti - bratia Rastislav a Richard Pavlikovskí - ako aj Pavol Demitra sa rozhodli počas letnej prestávky pre radikálnu zmenu, keď klasické korčule vymenili za kolieskové a reprezentujú Program Dubnica Wild Kings v in-line hokeji v najvy

ššej slovenskej súťaži.

Svoju premiéru v dubnickom drese mali v stredu 9. júna v stretnutí proti Hammers Bratislava. Všetci traja hrali spolu v jednom útoku a ich účasť na ploche bolo vidieť a aj cítiť a ako inak, všetci traja sa neraz zapísali aj do streleckej listiny. Dubničania dali vedúci gól, ale po niekoľkých minútach prehrávali 1:4. Ešte do polčasu sa im podarilo vyrovnať na 7:7. V druhom dejstve to bolo ako na hojdačke a domáci väčšinou iba doťahovali nepriaznivý výsledok. Chlieb sa lámal v záverečnej trojminútovke, počas ktorej využil Demitra presilovku a vyrovnal na - 11:11. Dubničanom po vyrovnávajúcom úspechu narástli krídla a čoskoro vsietili dôležitý vedúci gól. Potom hostia zariskovali - odvolali brankára a inkasovali do prázdnej brány na konečných - 13:11. Bol to zaujímavý duel - bohatý na gólové korenie a pekné momenty pred oboma brankármi. Dubničania, príchodom trojice známych hokejistov jednoznačne získali na kvalite a hernom prejave a majú reálnu šancu na úspech v bojoch play-off.

VÝSLEDKY IN-LINE HOKEJA:

Program Dubnica Wild Kings - Mad Dogs Bratislava 9:5 (6:3)
Dubničania pokračujú v sérii úspešných výsledkov a v sobotu na pravé poludnie porazili sedemnásobného majstra SR rozdielom triedy. Popritom nehrali ani posily - bratia Pavlikovskí a Demitra. Autori gólov: Karšay 3, Tománek 2, Blaho, Kobezda, Pažitka, Kútny.
Fired Bratislava - Hermes Trenčín 5:27 (2:10) Góly: Šimko 7, Štábel 5, Kopecký 3, M. Bartek 3, Jelínek 3, Homer 2, Mravík 2, P. Bartek 1, Mateička 1.

7. Fired BA 12 0 1 11 65:163 1

Prvé dva kolektívy postúpili priamo do semifinále play-off, mužstvá na 3.- 6. mieste budú medzi sebou zápoliť o postup do semifinále. Už v pondelok 14. 6. sú v Trnave na programe stretnutia: Fevra - Dubnica (18.00 h.) a Hammers - West (19.30 h). Hrá sa na dve víťazné stretnutia.

1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Obyvateľov ulice K nemocnici v Bánovciach nad Bebravou začali v utorok ráno plošne testovať na nový koronavírus.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.