Piatok, 23. apríl, 2021 | Meniny má VojtechKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

Dolná Súča – V. Bierovce/Opatovce 3:0 (2:0)
V úvode prvého polčasu pohrozili hostia gólovou šancou, ktorú domáci brankár zneškodnil. Potom prevzali iniciatívu na svoje kopačky domáci hráči. Vypracovali si niekoľko gólových šancí a dve z nich premenili. Prvý gól dal v 21. min kapitán mužstva Blaško a druhý pridal v 44. min Sedláček. V druhom polčase si domáci aj hostia vypracovali niekoľko čistých gólových šancí. No gól dali iba domáci zásluhou najlepšieho strelca mužstva Sedláčka.
Góly: Sedláček 2, Blaško. Rozhodca: Opatovský, 150 divákov.
Dorast: Dolná Súča – Lubina 1:1, St. žiaci: Dol. Súča – Drietoma 3:0, Ml. žiaci: Vrbovce – Dol. Súča 1:7.
Jaroslav Šedivý

Neporadza – Ivanovce 1:0 (0:0)
V zápase, v ktorom už o nič nešlo slušný futbal. V prvom polčase domáci nič nevymysleli. V druhom polčase v 60. min strelili domáci gól z pokutového kopu za roku hostí v šestnástke.
Gól: R. Laššo z pok. kopu. Rozhodca: Vozár, 60 divákov.
Žiaci: Neporadza – Tr. Jastrabie 5:1.
Roman Dlábik

Zamarovce – Skalka n/V. 1:1 (0:0)
Derby zápas začali domáci tlakom, čoho výsledkom bola nastrelená tyč a brvno. Domáci si počas prvého polčasu vytvárali šance, ktoré nepremieňali. Dve tutovky z piatich metrov zahodil Bočák. Druhý polčas hra upadla do podpriemeru, v 60. min po rýchlo protiútoku hostí dokopol do prázdnej brány Švančarek a v 76. min po narážačke s Mojžišom vyrovnal Drobný. Viac sa na ihrisku neudialo nič a tak výsledok ostal nerozhodný.
Góly: Drobný – L. Švančárek. Rozhodca: Felgr, 80 divákov.
Dorast: Záblatie – Zamarovce 0:1, Žiaci: Záblatie – Zamarovce 4:2.
Milan Skovajsa

Záblatie – TTS Trenčín 2:0 (1:0)
Behaví hostia robili domácim problémy. Tí však premenili z viacerých šancí dve. Brlej hlavou v prvom polčase, Kováčik z voleja v druhom, čo stačilo na víťazstvo. V 85. min dostal hráč hostí Vitko červenú kartu.
Góly: Brlej, Kováčik. Rozhodca: Malec, 80 divákov.
Dorast: Záblatie – Zamarovce 0:1, Žiaci: Zábaltie – Zamarovce 4:2.
Ján Šťastný

Mn. Lehota – Bobot 2:2 (1:1)
Domáci hráči po vysokej prehre v Dirietome nastúpili v pozmenenej zostave a tomu v hodovom zápase od začiatku hvizdu rozhodcu Klimčíka začali vo vysokom tempe so zabezpečenou obranou. Keď namiesto C. Balaja, ktorý sa zranil nahradil ho v bránke domácich M. Balaj, ktorý prvý raz dostal príležitosť. Domáci už v 3. min mali dve šance na strelenie gólu ale brankár hostí bravúrne vyrazil. Po čase sa aj hostia osmelili a púšťali sa do útokov, boli viac na polovici domáceho mužstva. V 35. min sa ujali vedenia gólom M. Hložu. Domáci sa nevzdávali ani za tohto stavu a v 45. min po nedorozumení hostí vyrovnali Lagínom. Druhý polčas začali domáci aktívne, pri jednom útoku hostí po zahraní rohového kopu sa hostia ujali vedenia gólom Džubinu. V 70. min zahrávali domáci rohový kop a brankár hostí fauloval domáceho hráča a na prekvapenie všetkých rozhodca zapískal pokutový kop, ktorý premenil bezpečne Golier a vyrovnal na konečných 2:2. Obe mužstvá môžu byť spokojné s remízou.
Góly: Lagín, Goljer z pok. kopu. – M. Hloža, Ďžubina. Rozhodca: Klimčík, 100 divákov.
Dorast: Mn. Lehota – AS Trenčín B 2:13 (1:4) Góly domácich: M. Talian 2. Žiaci: Bobot – Mn. Lehota 0:1 (0:1) Gól: Trnavský.