Streda, 6. júl, 2022 | Meniny má Patrik, Patrícia

FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Horná Súča – Trenč. Teplá 2:0 (1:0)
Domáci potrebovali na záchranu v súťaži dôležité tri body, ktoré po kolektívnom výkone aj zaslúžene získali. V zápase je nutné pochváliť domácu obranu na čele s nestarnúcim Kučerákom.
Góly: Kučerák, P. Častulín.
Objektívne rozhodoval Barinka, 150 divákmi.
DORAST: 2:2.
(pm)

Horné Srnie – Trenč. Stankovce 0:2 (0:2)
Po nepremenených šanciach domáceho celku v úvode zápasu, keď J. Vandžala z blízkosti nepremenil a Branislav Cíbik nastrelil žrď, prevzali hostia postupne iniciatívu a po dvoch góloch, v 30. minúte Sedláčkom a v 40. minúte Daškom, potvrdili svoje vedúce postavenie v súťaži Celkove v slušne hranom bezkartovom stretnutí možno pochváliť z družstva hostí Bulka. Rozhodoval Huna, 100 divákov.
Ivan Horný

Nová Ves n/V – Hôrka n/V 1:1 (0:0)
V klasickom nervóznom derbyzápase sa v prvom polčase hralo väčšinou medzi šestnástkami. Až v 56. minúte otvoril skóre stretnutia domáci Zelenák hlavou po rohovom kope. O šesť minút neskôr hostia vyrovnali Koritinom. A keď rozhodcovia neuznali gól domáceho Kukučku, ktorý si nabehol do šestnástky po trestnom kope, hra sa vrátila medzi šestnástky a zápas sa skončil deľbou bodov.
Góly: Zelenák – Koritina. Rozhodoval Neckář, 300 divákov.
DORAST: Hrašné – Nová Ves n/V 5:0. ŽIACI: Modrová – Nová Ves 0:1, Považany – Nová Ves 1:6.
Pavol Pristaš

Veľká Hradná – Čachtice 4:2 (2:1)
Domáci od začiatku začali výborne a v 10. minúte zahrávali trestný kop z 25. metrov. Delovku Juraja Kováča brankár vyrazil, no pohotový Čačko ju hlavou poslal do siete. Hostia vyrovnali gólom z 11. metrov, no o päť minút domáci opäť vyhrávali gólom z tiež z 11. metrov. Do polčasu sa akcie striedali na oboch stranách, vyloženejšie šance mali domáci, no výborne chytajúci brankár hostí svoje mužstvo výrazne podržal. V druhom polčase sa hra vyrovnala, hostia znížili na rozdiel gólu no posledné slovo mali opäť domáci a štvrtým gólom spečatili svoje víťazstvo. Hostia však nesklamali svojich priaznivcov. Pred 160 divákmi rozhodoval Jančo. ŽK: M. Kováč, Čačko, Lobotka – J. Imriška, Novotný.
Góly: Juraj Kováč 2, Čačko, Sýkora – Tomáš Imriška, Kožuch.
František Kováč

Dubodiel – Hrádok 8:0 (4:0)
Stretnutie bolo od začiatku zápasu jednoznačnou záležitosťou domáceho mužstva, v ktorom sa strelecky presadil B. Malec, autor štyroch gólov. Ďalšie pridali Stopka, Hostačný, L. Petrík, Červený. Rozhodoval Naď, 100 divákov.
DORAST: Brezová p/B – Dubodiel 1:1, ŽIACI: Dubodiel – Svinná 3:0.
Stanislav Doktor

Selec – Trenč. Teplice 4:0 (2:0)
Domáci rozhodli o svojom víťazstve už v prvých tridsiatich minútach, keď boli lepším mužstvom, dobre kombinovali a dali dva góly. Prvý gól dal v 13.minúte Puna, v 32. minúte pridal druhý gól Peter Šišovský. Potom sa celý zápas odohrával viac-menej v priateľskej atmosfére, domáci prikrášlili výsledok v 85. a 90. minúte, keď úspešnými strelcami boli opäť Puna a Masaryk. Rozhodoval Kyška, 100 divákov.
Selec: Pavol Šišovský ml. – Hlavatý, Beták (Hrbas), J. Letko, Horňák, Peter Šišovský, Púček, Pavol Šišovský st. (Ondriška), Komorovský (Chromý), Masaryk, Ľ. Puna.
DORAST: Selec – Soblahov 2:1. Góly za domácich: R. Púček 2.
Ľuboš Masár

Dolná Poruba – Mel. Lieskové
0:3 (0:1)
Hostia nastúpili do zápasu s väčšou chuťou po víťazstve, čo sa im aj podarilo v 26. minúte, keď otvorili skóre gólom Motyku. Tento moment domácim ubral na psychike a do druhého polčasu nastúpili bez sebavedomia a keď Ondrejička zvýšil na 2:0 bolo o zápase rozhodnuté. Domácim sa nepodarilo využiť ani tutovky, a tak Ondrejička opäť potrestal domácich a upravil na 0:3.
Góly: Ondrejička 2, Motyka. ŽK: Ondrejička - Capák, Sklár. Rozhodoval Zemko, 100 divákov.
Dol. Poruba: Korček – Peter Suchý, Ivan Suchý, Jozef Uhlárik, Kikta, Kollár, Jozef Suchý, Martinák, Rast. Suchý, Horniak, Koteš, striedal Kaukal, Bielik. Mel. Lieskové: Dubec – Capák, Sklár, Kotek, Motyka, Šikuda, T. Hanták, Mikušať, Ondrejička, Horňák, Vendžúr, striedal Ľ. Hanták.
DORAST: Omšenie – Trenč. Teplice 14:0. Góly: Bajzík 6, Horňák 3, Maroš Bielik 3, Jantošovič, vlastný.
Milan Suchý

Soblahov – Kľúčové 4:1 (1:0)
V zápase solídnej úrovne sa výborného počasia sa hral výborný futbal. Hostia sa vyrovnali hrou domácim iba v prvom polčase. Domáci sa ujali vedenia už v 6. minúte zápasu. V druhom polčase strelili ďalšie tri góly a ostatné šance zostali nevyužité. Hostia stačili výsledok iba skorigovať.
Góly: Jantošovič, Vojtek, Jambor, Kačena – M. Vavruš.