FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Melčice-Lieskové – Selec 2:1 (0:1)
Diváci od úvodu zápasu sledovali veľmi vyrovnané a bojovné stretnutie. Hostia sa šťastne ujali v 20. minúte vedenia zásluhou Z. Chromého po dorážke lopty po odrazení od brvna. Po zmene strán domáci zatlačili súpera a odmenou im bol vyrovnávajúci gól v 52. minúte zásluhou Tibora Hantáka prekrásnou strelou z hranice šestnástky. Domáci hrali presilovku po zbytočnom vylúčení v 75. minúte hosťujúceho J. Punu. Predbiehali sa v zahadzovaní gólových príležitostí až do 90. minúty, kedy J. Motyka po rozohranom rohovom kope hlavou zabezpečil domácim zaslúžené víťazstvo. Góly: Hanták Tibor, Motyka, resp. Chromý. Rozhodcovia: Naď, Podmajerský, Sivák. Žk: Masaryk. Čk: Puna Ján. Diváci 150.
Dorast: Melčice-Lieskové – Omšenie 2:1 (1:1), góly: Bečár, Kozarec. Žiaci: Melčice-Lieskové – Chocholná-Velčice 5:0 (3:0), góly: Čičo 2, Habdák, Černický, Bláha.
Stanislav Malec

Horná Súča – Trenč. Stankovce 0:0
V tvrdom zápase prakticky ani jedno mužstvo neohrozilo bránu súpera a preto sa zápas skončil bez gólov. Rozhodoval Kotian, 150 divákov.
DORAST: Hor. Súča - Ľuborča 1:0.
(pm)

Hôrka n/V – Horné Srnie 4:1 (3:1)
V slušnom zápase sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domáceho mužstva.
Góly za domácich: Koritina, Maťo po 2.
Hralo sa bez kariet, rozhodoval Neckář, 120 divákov.
(mn)

Čachtice – Nová Ves n/V 2:2 (1:1)
Domáci mali počas celého zápasu mierny tlak, ale vždy po chybách obrany dovolili svojmu súperovi ujať sa vedenia. Nakoniec sa zápas predsa len skončil zaslúženou remízou.
Góly: D. Imriška, Hadbábny – Zelenák 2 (1 z 11 m).
Rozhodoval Vereš, 200 divákov.
DORAST: Čachtice – D. Súča 2:4.
Marián Gregorovič

Hrádok – Veľká Hradná 2:4 (1:1)
Domáci začali lepšie a už v 4. minúte sa ujali vedenia gólom Pavloviča. V ďalších minútach domáci nevyužili tri sľubné šance a naopak hostia z ojedinelého útoku vyrovnali Ježíkom. Druhý polčas začali lepšie hostia, keď štyri minúty po prestávke zvýšil P. Kováč na 2:1. V ďalšom priebehu sa gólovo presadil Farkaš, ktorý dvomi gólmi zvýšil už na 4:1. V 80. minúte domáci Pavlovič znížil, čo bolo však zo strany domácich všetko a tak hostia potvrdili úlohu favorita a domáci si zaknihovali ďalšiu domácu prehru.
Góly: Pavlovič 2 – Farkaš 2, Ježík, P. Kováč. ŽK: Gróf – M. Kováč. Pred 100 divákmi rozhodoval Felgr.
Vlastimil Otrubný

Trenč. Teplice – Dubodiel 0:1 (0:0)
V podpriemernom zápase zvíťazili zaslúžene hosťujúci hráči, ktorí pätnásť minút pred koncom zo skrumáže vsietili jediný gól zápasu. Jeho autorom bol Hostačný.
Hralo sa bez kariet, rozhodoval Kyška, 50 divákov.
DORAST: 2:4.
Rudolf Mrázik

Kľúčové – Dol. Poruba 0:0

Trenč. Teplá – Soblahov 3:0 (3:0)
Za krásneho slnečného počasia obidve mužstvá v prvej dvadsaťminútovke produkovali vcelku útočný futbal, ale domáci Šubertom v 17. a 19. minúte využili dve šance a od toho momentu sa futbal začal z ihriska vytrácať. V 35. minúte hetrikom Šubert zvýšil na 3:0. V prvom polčase mohli hostia ešte vyrovnať, ale proti bol domáci brankár. V druhom dejstve zaujali len dve červené karty, po jednej na obidvoch stranách a nevyužitá šanca v 87. minúte domáceho Masára. A tak prítomných 200 divákov už len čakali na konečný hvizd objektívne rozhodujúceho Maráza.
Góly: L. Šubert 3. ŽK: Kyselica. ČK: Marušinec (po druhej ŽK) - Halgoš.
DORAST: Trenč. Teplá – LO Trenčín 4:1. Góly: T. Martinus 2, Horváth, Hudcovský – Dzurák. ST. ŽIACI: Trenč. Teplá – V. Hradná 4:4. ML. ŽIACI: Dol. Súča – Trenč. Teplá 4:0.
Ivan Dobiáš

Dohrávky 17. kola:
Mel. Lieskové – Horná Súča 3:0 (2:0), Dubodiel – Horné Srnie 2:1 (1:1), Selec – Trenč. Stankovce 1:4 (1:2), Dolná Poruba – Hôrka n/V 1:1 (1:1), Soblahov – Čachtice 7:0 (0:0), Kľúčové – Trenč. Teplice 3:0 (1:0), Veľká Hradná – Nová Ves n/V 6:3 (4:1), Trenč. Teplá – Hrádok hostia nepricestovali na zápas.

1. Tr. Stankovce 27 20 4 3 65:20 64 (+22)
2. Veľ. Hradná 27 18 4 5 74:38 58 (+19)
3. Hôrka n/V 27 16 4 7 58:34 52 (+10)
4. Nová Ves n/V 26 14 5 7 63:40 47 (+11)
5. Dolná Poruba 27 13 6 8 59:40 45 (+6)
6. Selec 27 10 9 8 41:34 39 ( 0)
7. Tr. Teplice 27 11 4 12 44:56 37 (-5)
8. Tr. Teplá 26 11 2 13 45:48 35 (-4)