Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky

FUTBAL / V. LIGA - SEVER

ORLOVÉ - TTS TRENČÍN 1:0 (0:0)

V zápase priemernej úrovne mali prvú vážnu šancu hostia, ale brankár Gaňo ju zlikvidoval. V 32. minúte Šebíkova strela len tesne minula bránu hostí. V druhom polčase domáci pridali, čoho výsledkom bol gól v 81. minúte, keď po rohovom kope sa v šestnástke najlepšie zorientoval Holúbek a rozhodol o víťazstve.

ŽK: Sivák. Rozhodoval Lackov, 200 divákov.

ORLOVÉ: Gaňo - Kukučka, Šimík, Pavlík, Kostelanský, Sedliak, Šebík, Štefánik, Holúbek, Sárinec, Zelenák, striedali D. Sárinec, Topor.

TTS TRENČÍN: Mičúch - Kalaba, Ľ. Fischer, Batelka, Jakubek, Sivák, Albrecht, Šlesárik, Tomík, Talian, Častulín, striedali Jordán, Kolárik, L. Fischer.

Pavol Krecháč

BOJNICE - MALÉ LEDNICE

1:1 (0:1)

V priemernom zápase boli hostia bojovnejší o priestor. V druhom polčase domáci hru vyrovnali, ale i napriek tomu boli menej dôraznejší a pohyblivejší. remíza bola zaslúžená a spravodlivá.

Góly: Sliepka - T. Čelko. ŽK: Pekár, Oršula - Miloš Lednický. Rozhodoval Ondričko, 100 divákov.

BOJNICE: Kmeťko - Herák, Kriko, J. Floriš (Šaray), Pekár, Sliepka, Oršula, Baťko, Jakubis, Rybár, Pipíška.

MALÉ LEDNICE: Jasenovský - P. Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, R. Lednický, M. Čelko, Miloš Lednický, J. Čelko, Dudák (Morávik), T. Čelko (Čerňanský), J. Lednický.

Štefan Kriko

VEĽKÉ BIELICE - HANDLOVÁ

4:2 (1:0)

Na ťažkom teréne sa hral vynikajúci futbal, zrejme najlepší v tejto sezóne, aký diváci v Bieliciach videli. K zápasu prispeli svojimi verdiktmi i rozhodcovia, ktorí sa postarali o bezpróblemový priebeh hry v duchu fair play.

Góly: St. Mlatec 2 (druhý z 11 m), Minárik, P. Beňuška - Andrejčák 2. Rozhodoval Kisý, 150 divákov.

Peter Múčka

PREČÍN - KRÁSNO 3:1 (1:0)

V Prečíne sa hral tzv. šesťbodový zápas. Prvý polčas sa odohrával medzi šestnástkami. Skóre otvoril Birošík. Vb druhom polčase sa hral futbal so šancami na obidvoch stranách. Domáci vyhrávali už 3:0 a mohli pridať aj ďalšie góly. Hostia znížili až gólom v samom závere stretnutia.

Góly: Birošík, Orávik, Faciník - Š. Školka. Rozhodoval Koleňák, 200 divákov.

PREČÍN: Gamboš - Andel (Lieskovský), Melicherík, Sagan, Faciník, Birošík, Mojžišík, Micheľ, Blaško, Orávik, Šarlay. KRÁSNO: Jakubík - Adamus, R. Žiak, Ondrejkovič, Hyrošš, Dragula, Blaho (Šmitala), Šesták, Domček, J. Žiak, Kopčo (Školka).

Jozef Mamis

DOLNÁ PORUBA -

DIVIACKA NOVÁ VES 7:1 (3:0)

Domáci nastúpili na zápas vo veľkom štýle. Už do polčasu bolo o výsledku prakticky rozhodnuté. Darilo sa im všetko na čo siahli, navyše sa na nich usmialo aj strelecké šťastie. Hosťom zase nevychádzalo absolútne nič a ich jedinou útechou bol gól v druhom polčase. Víťazstvo bolo pre domácich absolútne zaslúžené.

Góly: Kaukal 3, Beňo 2, R. Suchý, Bližniak - J. Znamenák. ŽK: Motúz, Siekel. Rozhodoval Černák, 300 divákov.

DOLNÁ PORUBA: Jaroš - Uhlárik, Bielik, I. Suchý, Kapko, Beňo, Galko, Bielik, Rast. Suchý, Bližniak, Kaukal, striedali Hamaňa, Kopčan. DIV. N. VES: Jankeje - Znamenák, P. Tkáč, Siekel, F. Tkáč, Kohút, Masaryk, Hagara, Žember, Motúz, Šikula, striedali Kleman, Vajda.

Štefan Marušinec

TRENČ. JASTRABIE -

VEĽKÉ UHERCE 3:1 (2:0)

Pred začiatkom stretnutia sa hráči, funkcionári a fanúšikovia minútou ticha rozlúčili spomienkou na hráča Michala Bulejka, ktorý by bol dovŕšil v septembri 19 rokov. Hráči svojím výkonom a bojovnosťou chceli vzdať hold jeho pamiatke a víťazstvo venovať práve tomuto talentovanému hráčovi, keď nečakaná smrť ukončila jeho sľubnú kariéru. V zápase domáci po zodpovednom výkone okrem troch gólov nastrelili aj žrď a nepremenili viacero šancí. Hostia znížili gólom v záverečných minútach stretnutia.

Góly: Rad. Glasa 2, Panák - R. Kováč. ŽK: Tomáš - E. Štálnik. Rozhodoval Pintér, 200 divákov.

TRENČ. JASTRABIE: Tretinár - Rad. Glasa, Mi. Glasa (Mliečko), Tomáš, Bročko, Panák, Palák, Šebáň, Koreň, Pavlo (Vávra), P. Fodrek (Horák). VEĽKÉ UHERCE: Beňuška - Ivanka (J. Kopál), Gubka, M. Kováč, M. Štálnik, E. Štálnik, Mojto, M. Kopál, Vlčko, R. Kováč, Foltán.

Drahomír Koreň

ČEREŇANY - PODOLIE 5:2 (3:2)

Za neustáleho dažďa na ťažkom teréne podali domáci zodpovedný výkon a zdolali ťažkého a nepríjemného súpera.

Góly: Oršula 2, Š. Vrtieľ, Mojžiš, Kočiš (11 m) - Kubica, Vavák (11 m). ŽK: Briadka - Augustín. Rozhodoval Macho, 100 divákov.

ČEREŇANY: furka - Briadka, Kytka, Kavuliak, Žember, Mojžiš (I. Vrtieľ), Balocký, Oršula, Cifrík, Kočiš, Š. Vrtieľ (Slezák). PODOLIE: Vajaš - R. Hrušovský, Ščepko, Červeňanský, M. Hrušovský, Vavák, Vanek, Trebatický (Marák), Stacho, Kubica, Augustín ( Masár).

KOŠECA - NOVÁ DUBNICA 5:1 (3:1)

V prvom polčase domáci už v 3. minúte vsietili vedúci gól. Hostia vyrovnali, domáci však opäť pridali na dôraze a dvomi gólmi do polčasu zvýšili svoj náskok. V druhom polčase pridali domáci ďalšie dva góly a zaslúžene vyhrali.

Góly: Brtáň 2 (1 z 11 m), Janíček, Batla, Palček - Orosz.

ŽK: Ďuriš, Orosz. Rozhodoval P. Guliš, 150 divákov.

KOŠECA: M. Turza - Meheš, Decký, Rýdzi (Palček), Brtáň, Barkáč, Janíček, Tomša (P. Turza), Gajdoš, Pagáč, Batla. NOVÁ DUBNICA: Ďuriš - Dohňanský, Lacko, Orosz, Michálik, Borčík, Kasala, Bakai, Šukala, Ruman, Kosáč.

6. Čereňany 24 12 6 6 53:36 42 (+6)

7. Tr. Jastrabie 24 10 5 9 48:43 35 (-1)

8. Malé Lednice 24 10 5 9 41:38 35 (-1)

9. Dolná Poruba 24 10 4 10 49:41 34 (-2)

10. Krásno 24 10 2 12 41:42 32 (-4)

11. Nová Dubnica 24 8 7 9 35:43 31 (-5)

12. Veľké Bielice 24 9 4 11 39:49 31 (-5)

13. Prečín 24 9 3 12 30:38 30 (-6)

14. TTS Trenčín 24 6 5 13 26:43 23 (-13)

15. Bojnice 24 6 1 17 36:51 19 (-17)

16. Div. Nová Ves 24 1 6 17 20:70 9 (-27)

8. 15 otázok o separovaní. Minimálne na jednu nebudete vedieť odpovedať
  9. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  10. Crème de la crème po slovensky 3 179

Brankár Peter Solnička (s dresom v rukách) odchytal posledný zápas za Spartak Myjava.

Prehľad výsledkov krajských futbalových líg.