Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

FUTBAL / II. tr. sever

IVANOVCE - NEPORADZA 3:2 (2:1)

Domácim stačil na víťasztvo nad snaživým súperom i priemerný výkon. Prísnejšie kritéria zniesol iba prvý polčas, kedy vsietili dva góly. Prvý po najkrajšej akcií celého zápasu, keď si loptu vymenili štyria hráči, streil Ťazim. Druhý gól domácich padol z pokutového kopu, ktorý premenil Kudla. Hostia znížili v 43. minúte po trestnom kope. Domáci mohli zápas rozhodnúť v prvom polčase, keď nepremenili šance. V druhom polčase Ivanovčania zvýšili Kuchtom a hostia upravili stav v 73. minúte opäť po štandartnej situácii.

Góly: Ťazim, Kudla, Kuchta. ŽK: Ťazim, Ondreička - Uher, Kopecký. Pred 100 divákmi rozhodoval Jančo

IVANOVCE: Peter Fabián - Ondreička, Kudla, Breznický, Kopunec (Struhár), Kuchta, Marcel Fabián (Lukáčik), Zvarík, Ťazim, Ján Šimlovič, Pavol Fabián.

VLADO FABIÁN

ZÁBLATIE - OMŠENIE 4:0 (2:0)

OSCAR TRENČÍN - KĽÚČOVÉ

0:1 (0:0)

Bol to obojstranne vyrovnaný zápas, gólových príležitostí veľa nebolo. Hostia využili jednu v 52. minúte po strele Michala Vavruša domáci brankár neudržla loptu a hosťujúci Takáč strelil víťazný gól.

Gól: Takáč. Pred 100 divákmi rozhodoval Poláček

OSCAR: Kapuš - Masár, Ožvalda, Rosina, Repka, Mišák, Kyselica, Bočák, Slezák, Pšenka, Nosek.

KĽÚČOVÉ: Dušan Vavruš - Ladislav Vavruš, Michal Vavruš, Holeček, Chudý, Patrik Kiačik, Sabadka, Pavol Vavruš, Peter Kiačik, Takáč, Slezák (Štefánek, Kudlík, Machara)

PATRIK KIAČIK

TRENČ.TURNÁ - ĽUBORČA

3:3 (2:0)

Prvý polčas skončil výhoru domácich 2:0. V druhom polčase sa hiosťom podarilo znížiť, domáci desať minút pred koncom zvýšili stav na 3:1. Hostia znížili minútu pred koncom z jedenástky a v samom závere sa im podarilo vyrovnať. Domáci za stavu 2:0 nepremenili pokutový kop.

Góly: Santa 2, Papánek - Švantner 2, Patka (11 m). Pred 80 divákmi rozhodoval Valápka

TR.TURNÁ: Bečka - Juraj Beták, Červeňan, Poruban, Santa, Oravec, Papánek, Mikolášek, Beňo, Vanko, Lapšanský

ĽUBORČA: Hál - Michalička, Štefánek, Domín, Janík, Mihálik, Švantner, Ďuriš, Vydrnák, Patka, Ďuriška.

Ľuborča dorast - Dubodiel 4:2

MAREK KONÍČEK

ZAMAROVCE - VEĽKÁ HRADNÁ

1:4 (1:2)

Prvý polčas bol vzácne vyrovnaný. Po zmene strán domáci zatlačili hostí do ich obrany, čo hostia využili na ojedinelé protiútoky a zvýšili na 3:1. Po treťom góle prevzali réžiu hry do svojich rúk a pridali ešte štvrtý gól

Góly: Jančovič - Kováč, Lobotka, Zradula, Behúl. Pred 300 divákmi rozhodoval Rožník

ZAMAROVCE: Duras - Pitvorec, Stánok, Kadlečík, Harušťák, Kramár, Vlk, Šedivý, Valachovič, Kopunec, Jančovič

V.HRADNÁ: Masár - Zradula, Peter Ježík, Michal Ježík, Sýkora, Petrík, Lobotka, Farkaš, Kováč, Jozef Ježík, Roman Ježík

Zamarovce žiaci - Ľuborča 1:1 (1:1), gól za domácich Gavač

SKALKA NAD VÁHOM -

MNÍCHOVA LEHOTA 1:2 (1:1)

VEĽKÉ BIEROVCE/OPATOVCE - DOLNÁ SÚČA 2:4 (0:2)

Domáci prvý raz utrpeli domácu prehru, ich hra pôsobila celkom dobre, ale nedokázali využiť gólové príležitosti. Hostia hrali nenápadne, pomerne dobre im zachytal barnkár a dokázali využiť prakticky každú druhú šancu.

Góly: R.Marcinát, P.Barták - T.Pleva 2, R.Pleva, Žúži. ŽK: Forgáč (D.Súča). Pred 100 divákmi rozhodoval Baláž

V.BIEROVCE/OPAT.: Martin Bulko - J.Barták, Adámek, Holba, Hrušovský, Zháňač, P.Barták, Vachánek, Peter Bulko, Šotník, R.Marcinát

D.SÚČA: Pavol Poláček - Radomír Hlávek, Oriešek, Masteš, Forgáč, Žúži, Špaček, Rado Pleva, Krajčo, Sedláček, Anton Pleva

PETER ORAVEC

1. Kľúčové 23 18 1 4 62:21 55 (+22)

2. Veľká Hradná 23 17 4 2 60:20 55 (+22)

3. Záblatie 23 13 2 8 43:37 41 (+5)

4. Ivanovce 23 13 1 9 63:44 40 (+4)

5. Ľuborča 23 12 3 8 42:38 39 (+6)

6. Trenč.Turná 23 11 1 11 43:46 34 (-2)

7. Veľ.Bierovce/Op. 23 10 2 11 45:54 32 (-4)

8. Mních.Lehota 23 8 7 8 43:37 31 (-2)

9. Dolná Súča 23 8 6 9 40:46 30 (-3)

10. Neporadza 23 7 6 10 45:49 27 (-6)

11. Oscar Trenčín 23 6 4 13 37:50 22 (-14)

12. Skalka n/V. 23 6 4 13 32:47 22 (-14)

13. Zamarovce 23 6 3 14 40:54 21 (-15)

14. Omšenie 23 3 2 18 20:72 11(-22)

Trenčín po sérii prehier porazil Poprad

Súperi sa na trenčianskom ľade stretli po štyroch dňoch znova. Trenčania ťahali pred stretnutím päťzápasovú sériu prehier.

Nočná dráma v Trenčíne. Plačúce dieťa ratovali susedia, policajti, hasiči, záchranka aj sociálka

Krátko po polnoci zavolala mestskú políciu obyvateľka ulice M. Bela v Trenčíne, že v susednom byte už dlhšiu dobu plače malé, asi polročné dieťa a jeho rodičia zrejme nie sú doma.