FUTBAL / V. LIGA - SEVER

ORLOVÉ - HANDLOVÁ 3:1 (3:1)

Už v 5. minúte ideálne prihral Holúbek Gáboríkovi a ten otvoril skóre. V 10. minúte Gáborík potiahol loptu od polovice ihriska, našiel Štefánika a ten zvýšil na 2:0. V 25. minúte hostia prečíslili domácu obranu a Pavlík znížil na 2:1. V 35. minúte sa po strele Vargu najlepšie zorienoval Štefánik a odrazenú loptu poslal za chrbát bezradného Konopáska - 3:1. Všetko podstatné sa odohralo v prvom polčase.

ŽK: Hudec, Konopásek, Vaculík. Rozhodoval Vanya, 150 divákov.

ORLOVÉ: Gaňo - Kukučka, Holúbek, Pavlík, Kostelanský, Gáborík (Bauer), Šebík, Štefánik (Tatiersky), Varga, Sárinec, Šimík (Sedliak). HANDLOVÁ: Konopásek - Gál, Bilčík, Pavlík, Andrejčák, Chudý (Vaculík), Černák, Kollár, Tran, Hudec, Jonas.

(pk)

MALÉ LEDNICE - KRÁSNO

2:0 (0:0)

V bojovnom zápase domáci v prvej pätnásťminútovke nevyužili tri vyložené šance, neskôr sa zápas vyrovnal. V druhom polčase začali domáci lepšie a po rohu vsietili vedúci gól zápasu. Hostia pritlačili domácich na vlastnú polovicu so snahou o vyrovnanie. V 83. minúte únik Bubelu premenil nekompromisnou strelou Ján Vančo a zlomil odpor hostí.

Góly: Jozef Čelko, Ján Vančo. ŽK: M. Čelko - Kopčo, Gašparík. Rozhodoval Žigo, 80 divákov.

MALÉ LEDNICE: Jasenovský - P. Lednický, Ľ. Vančo, J. Vančo, Miloš Lednický (Bubela), R. Lednický, M. Čelko, J. Čelko, T. Čelko (Moravík), Milan Lednický, Ján Lednický. KRÁSNO: Znášik - Ondrejkovič, Žiak, Kopčo, Hyrošš, Gašparík, Blaho, Šesták, L. Domček, Dragula, Školka (A. Domček).

Tibor Lednický

TTS TRENČÍN - DIV. N. VES

0:2 (0:1)

V prvých minútach zápasu mohli domáci otvoriť skóre, neskôr sa dostali k šanciam i hostia a v 11. minúte strelili úvodný gól Siekelom. Zvyšok prvého polčasu sa odohrával medzi šestnástkami bez vážnejších a vyložených šancí. Pätnásť minút pred koncom vyvinuli domáci hráči tlak, neskôr mali príležitosť 11-metrového kopu, ale Ľ. Fischer prestrelil. Nedáš-dostaneš sa potvrdilo tri minúty pred koncom a hosťujúci Ľahký zvýšil na konečných 0:2.

ŽK: Siekel, Jankeje. Rozhodoval Adamkovič, 80 divákov.

Tibor Grofik

BOJNICE - VEĽKÉ UHERCE

2:0 (1:0)

Zápas bol slabý, ale pomerne bojovný. Spokojnejší boli domáci, ktorí využili dve zo svojich šancí a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Rybár, Gajdáč. ŽK: Sliepka, Gajdáč. Rozhodoval Poništ, 62 divákov.

(bedo), Š. Kriko.

VEĽKÉ BIELICE - PODOLIE

1:5 (1:2)

V prvom polčase bol zápas pomerne vyrovnaný, v druhom hostia potvrdili svoje postavenie v tabuľke a jasne zvíťazili.

Góly: Minárik - R. Augustín 2, M. Hrušovský, Trebatický, Ščepko. ŽK. Minárik - Vanek, Radošinský. Rozhodoval Sklenár.

PODOLIE: Vajaš - M. Hrušovský, Ščepko, Červeňanský, R. Hrušovský, Vavák, Vanek, Trebatický, Masár, Radošinský, Augustín, striedali Kubica, Marák, Stacho.

Vít Ščepko

PREČÍN - NOVÁ DUBNICA

5:2 (4:1)

Úvod patril domácim, vedenia sa však ujali hostia strelou z 18 metrov. Neskôr prevzali iniciatívu domáci hráči a štyrmi gólmi do polčasu zvrátili výsledok vo svoj prospech.

Góly: Andel 2, Repáč, Melicherík, Micheľ - Koťan, Ruman. ŽK: Ruman, Kubaščík. Rozhodoval Hanták, 150 divákov.

PREČÍN: Gamboš - Andel, Melicherík, Faciník, Sagan, Mojžišík (Lieskovský), Repáč, Micheľ, Blaško, Orávik, Šarlay. NOVÁ DUBNICA: Ronec - Kubaščík, Dohňanský, Orosz, Michalík, Koťan, Kasala, Berčík, Ruman, Šukala, Kosáč.

Jozef Mamis

DOLNÁ PORUBA - KOŠECA

4:1 (2:0)

V dramatickom stretnutí dobrej úrovnev vyhrali zaslúžene domáci, keď celé mužstvo podalo zodpovedný a bojovný výkon.

Góly: Kaukal, Jozef Suchý, Beňo, Kapko - Palček.

Rozhodoval Strasser.

TRENČ. JASTRABIE - ČEREŇANY 3:2 (2:0)

Hostia sa predstavili ako technicky vyspelé mužstvo, ktoré malo počas celého zápasu územnú prevahu, ktorú nedokázalo využiť, pretože domáca obrana pracovala vynikajúco. Domáci sa spoliehali na rýchle protiútoky a nevyužili mnohé ďalšie šance.

Góly: Bročko (11 m), P. Fodrek, Panák - Š. Vrtieľ, Goča. Rozhodoval Kyselica, 250 divákov.

TRENČ. JASTRABIE: Tretinár - Rad. Glasa, Mir. Glasa, M. Fodrek, Bročko, Panák, Palák, Šebáň, Koreň, Pavlo, P. Fodrek. ČEREŇANY: Gregor - Žiak, Balháč, Kytka, Ján Gogora, Briadka, Mojžiš, I. Vrtieľ, Balocký, Slezák, Š. Vrtieľ.