Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

DRIETOMA - BREZOVÁ p. B.

2:1 (2:1)

Od začiatku začali akívnejšie domáci, postupne sa hra vyrovnala a príležitosti sa striedali na obidvoch stranách.

V druhom polčase po ideálnej prihrávke Sula netrafil do prázdnej brány Múdry-Šebík. Napriek ďalším trom vyloženým gólovým príležitostiam domácich, gól už nepadol.

Rozhodoval Majerík, 100 divákov.

DORAST: Drietoma - Lubina 5:1.

(am)

TRENČ. TEPLICE - HORNÁ STREDA 2:4 (0:0)

V prvom polčase sa za miernej prevahy hostí odhral vcelku slušný zápas. V druhom polčase domáci pridali, výsledkom čoho bol gól v 67. minúte, ktorého strelcom bol Ružička. Neskôr domáci vyhávali 2:1, ale v závere hosťujúce mužstvo využilo ponúknuté šance a tromi gólmi otočilo výsledok na 2:4.

Góly: Ružička, Rác za domácich. Rozhodoval Anina, 100 divákov.

TRENČ. TEPLICE: Oulehle - Šebík, Jaššo, Kováčik, Margetiak, Janík, Bližňák, Rúžička, Husár, Kašša (Bosý), Šulek (Rác). HORNÁ STREDA: Kukučka - Krajčo, Šupka, Varga, R. Havrlent, Feranec, Marek, Talajka, Hesko, G. Havrlent, Pomajbo (Belmechri).

ŽENY: Trenč. Teplice - Bánovce n. B. 5:0. Góly: Gurňáková a Ševcechová po 2, Papierniková. Domáce hráčky obhájili druhé miesto z minulého roku.

DORAST: Trenč. Teplice - Stará Turá 2:5.

Rudolf Mrázik

HORNÁ SÚČA - HORNÉ SRNIE

3:3 (2:2)

Vo vyrovnanom stretnutí sa zrodila zaslúžená remíza.

Góly: Kučerák, Mrázik, Bariš za domácich.

Rozhodoval Majcher.

DUBODIEL - TRENČ. STANKOVCE 2:1 (1:1)

Góly: Malec, Červený - Masaryk.

Rozhodoval Jančo.

(sd)

LO TRENČÍN - SELEC 2:0 (0:0)

Vo vyrovnanom stretnutí rozhodla vyššia efektivita domácich pri premieňaní šancí.

Góly: Dušák, Hlavatý. Rozhodoval Poláček, 150 divákov.

LO TRENČÍN: Gajdoš - Haško, Straka, Lobotka, Sýkora, Chudý, Ferényi, Kopunec, Švikruha, Dušák, Hlavatý.

SELEC: Kosec - Zemanovič, Vavruš, Horňák, Masár, Komorovský, Sulo, Zajac, St. Šišovský, Fiala, Mišák.

Ľuboš Masár

MEL.-LIESKOVÉ - ČASTKOVCE

1:2 (0:2) nedohrané

Obe mužstvá od úvodu zápasu predvádzali ofenzívny futbal, i keď prvý polčas hostia dokázali na rozdiel od domácich premeniť šance na strelenie gólov zásluhou v 17. minúte Madrom a v 35. minúte Kuníkom. V druhom polčase domáci nastúpili s odhodlaním zvíťaziť v poslednom stretnutí a už v 54. minúte najlepší strelec domácich M. Ondrejíčka individuálne prešiel obranou hostí a keď obišiel i brankára s prehľadom znížil. Domácich gól povzbudil, lenže všetko úsilie skončilo v 66. minúte, kedy hlavný rozhodca po vzájomnej dohode ukončil zápas pre prietrž mračien.

Rozhodoval Ješko, 150 divákov.

Stanislav Malec

TRENČ. TEPLÁ - SOBLAHOV

2:1 (0:1)

Domáci po troch vyložených šanciach na začiatku stretnutia inkasovali v 20. minúte, keď z ojedinelého útoku hostí skóroval Rehák. V druhom polčase za stáleho dažďa domáci v 47. minúte vyrovnali a v 67. minúte sa ujali vedenia. Od toho momenu sa striedali útoky na oboch stranách, ale bez gólového efektu, na čom mali zásluhu hlavne brankári oboch tímov.

Góly: Jakubec 2 - Rehák. Rozhodoval Oppenberger, 150 divákov.

TRENČ. TEPLÁ: Matejka - Košík, Liška, Pytlík, Jakubec, Belák, Vaský, Masár, Vengrín, Šubert, Malovec.

SOBLAHOV: Krátky - Košovič, Oravec, Balaj, Dvorský, Jantošovič, Halgoš, Dudák, Rehák, Lazar, Barták.

DORAST: Trenč. Teplá - Ľuborča 2:1 (2:0). Góly za domácich: Martinus a Doktor.