Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

FUTBAL / 2. tr. sever

Horňany - Ľuborča 1:8 (0:5)

Domácim sa obnovená premiéra v súťaži vôbec nevydarila a zaplatili krutú nováčikovskú daň. Od začiatku hostia jednoznačne dominovali a dobrou kombinačnouhrou sivypracovávali jednu šancu za druhou. Svoj tlak vystupňovali v záverečnej desaťminútovke prvého polčasu, kedy si z domácej brány spravili doslova strelnicu. PO zmene strán hostia poľavilia hra sa v poli vyrovnala. Domácim sa za stavu 0:6 podarilo streliť aspoň čestný úspech a v samom závere ešte dva razy inkasovali.

Góly: Michal Šmehíl - Belko 4, Jaroslav Korienek, Patka, Machara. Pred 50 divákmi rozhodoval Horňák

Horňany: MIčo - Peter Kyselica, Hanus, Marián Šmehíl, Ježík, Trenčan, Gízel, Szigety, Podhorský, Guričan, Michal Šmehíl (Roman Kyselica, Kutiš, Granačka)

Ľuborča: Mutňanský - Štefánek, Rastislav Korienek, Michalička, Ďuriš, Rastislav Patka, Machara, Janík, Vydrnák, Belko, Jaroslav Korienek (Mihálik, Švantner, Peter Patka).

MAREK KONÍČEK

Neporadza - Ivanovce 2:2 (0:1)

Prvý polčas vyhrali hostia,ktorí mali aj viac šancí. Po zmene strán domáci stav otočili na 2:1, no hostia o chvíľu vyrovnali, mali aj niekoľko ďalších šancí, ale zápas sa nakoniec skončil deľbou bodov.

Góly za hostí: Vandžala, Pavol Fabián. Pred 70 divákmi rozhodoval Bulko

Záblatie - Oscar Trenčín 1:1 (1:0)

V slušnom zápase sa zrodila zaslúžená remíza, domáci skórovali už v desiatej sekunde! Hostia postupne hru vyrovnali a v druhom polčase aj skóre.

Góly: Brlej - Neveriš. ŽK: Pred 100 divákmi rozhodoval Ondrušek

Záblatie: Ševčík - arol Bulko, Galbavý, Kováčik, Kopúň, Múdry, Vallo, Šťastný, Minárik, Čakloš, Brlej (Samák, Fraňo, Havier)

Oscar Trenčín: Kapuš - Masár, Ožvalda, Mišák, Repka, Kovalčík, Neveriš, Rosina, Javín, Kyselica, Nosek, Dráb.

(JŠ)

Trenčianska Turná - Veľké Bierovce/Opatovce 3:1 (1:0)

Upršané počasie sprevádzalo hráčov po celý zápas. Hostia od úvodu zahájili ofenzívnym spôsobom sympatický prejav hry, na čo domáci odpovedali sústredenou obranou a rýchlymi protiútokmi. Obraz hry sa počas celého zápasu nezmenil a domáci zaslúžene zvíťazili.

Góly: Santa, Martin Poruban, Roman Mikolášek - Bulko. ŽK: Bečka - Breznický. Pred 250 divákmi rozhodoval

Mičko

MARTIN LIPTÁK

Zamarovce - LO Trenčín 0:1 (0:0)

Domáci mali celý zápas územnú prevahu, pričom nevyužili štyri vyložené šance. V 65. minúte prišiel trest v podobe ojedinelého protiútoku hostí, ktorí strelili jediný a víťazný gól zápasu.

Gól: Marián Straka. Pred 300 divákmi rozhodoval Mrázik

RASTISLAV DRIENKA

Kľúčové - Mníchova Lehota

4:0 (2:0)

Zápas začal v obojstranne vyrovannom tempe, hostia spálili dve čisté šance, na ktoré odpovedali domáci dvoma gólmi. V druhom polčase už domáci kontrolovali priebeh a aj keď hostia ešte hrozili rýchlymi protiútokmi, zápas zobrali do svojich rúk po treťom góle a doviedli ho do víťazného konca.

Góly: Holeček, Blaško, Sabadka, Peter Vavruš. ŽK: Michal Vavruš (Kľúčové). Pred 100 divákmi rozhodoval Poláček

Kľúčové: Dušan Vavruš - Peter Vavruš, michal Vavruš, Holeček, Chudý, Patrik Kiačik, Sabadka, Kudlík, Pavol Vavruš, Blaško, Peter Kiačik (Slezák, Koníček, Vitásek)

Mn. Lehota: Cyril Balaj - Juraj Balaj, Červeňan, Bošanský, Richard Balaj, Martoň, Bulko, Kuric, Vladimír Kováč, Pavol Kováč, Pavlík (Marián Balaj, Gomulec).

PATRIK KIAČIK

Drietoma - Dolná Súča 5:4 (2:2)

Góly: Sokolovič, Cingel, Ovšonka, Margetín, Kotrha. ŽK: Pred 150 divákmi rozhodovalRožník