Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

FUTBAL / 3. tr. sever

HORNÁ STREDA "B" -

NOVÁ BOŠÁCA 1:1 (1:0)

Už v 5. minúte sa domáce mužstvo ujalo vedenia, keď po samostatnom prieniku skóroval Dušan Rehák. Po vyrovnanom priebehu sa hosťom podarilo 7 minút pred koncom vyrovnať a tak vybojovať remízu.

4:4 (2:1)

Úvod zápasu domácim nevyšiel, prehrávali 0:1 a prezentovali sa mierne zastrašeným výkonom. Do konca 1. polčasu sa dokázali spamätať a vsietiť 2 góly. Súper však svoju kožu lacno nepredal a vyhrával po 73. min. 2:4. Potom však prišla veľká chvíľa P. Káčera a zachránil cennú remízu pre domácich 2 spesnými zásahmi. Záverečný tlak domácich však nepriniesol vytúžené vítazstvo.

OPATOVÁ - SKALKA 0:0

V zápase priemernej úrovne hostia najmä v 2. polčase vyvinuli tlak, žiadne šance však nedokázali premeniť, a tak výsledný stav zápasu je bezgólová remíza.

Pred 50 divákmi rozhodoval Vozár.

Mikolaško

LÚKA - TRENČ. BOHUSLAVICE

2:6 (1:1)

Domáci zahrali veľmi slabo, čo snaživí hostia využili a vďaka dobrému výkonu jednoznačne zvíťazili.

Góly: Martinek, Ľ. Otrubný - Kopunec 2, Krištofovič, Pagáč, Vavro, Drahoš

Pred 60 divákmi rozhodoval Čič.

Otrubný

MOTEŠICE - ZEM. PODHRADIE

6:1 (2:0)

Prvý polčas mal vyrovnaný priebeh, v 2. polčase to bola jasná záležitosť domáceho mužstva, ktoré zaslúžene zvíťazilo.

Góly: J. Kolárik 2, M. Kolárik 2, Kola, Lašo