Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

FUTBAL / II. tr. juh

Čachtice - Očkov 3:2 (1:1)

V zápase domáci mali veľa šancí, ale aj veľa nepresných prihrávok. Hostia boli posilnení o štyroch hráčov, čo bolo vidieť aj na ich kvlaite. Z víťazstva sa však nakoniec radovali zaslúžene domáci.

Góly: Danile Imriška 2, Mário Belák - Masár, Gono. Pred 250 divákmi rozhodoval Majtán

Čachtice: Zemka - Ďuriš, Balala, Tomáš Imriška, Novotný, Rastislav Čavojský, Peter Čavojský, Mário Belák, Daniel Imriška, Peter Kožuch, Roman Opatovský (Hadbábny, Jozef Imriška)

Očkov: Gajdošík - Valo, Burdej, Čuchran, Kamil Gono, Ščepko, Rehák, Svetlík, Neuschl, Peter Masár, Pavol Masár, Marek Gono, Tomáš Žažo (Makara, Augustín)

MARIÁN GREGOROVIČ

Kálnica - Beckov 0:1 (0:0)

V susedskom derby obidve mužstvá predviedli futbal dobrej úrovne. Domáci boli lepší v prvom polčase, kedy nepremenili niekoľko dobrých šancí. Hostiav druhom polčase pridali na dôraze, čo im v 71. minúte prinieslo jediný gól stretnutia, ktorý dal Krištof.

Gól: Krištof. Pred 150 divákmi rozhodoval Vozár

Kálnica: Dovina - Guláš, Vojtech, Krchnavý (Lajzo), Bolech, Pavlech, Valovič (Hladký), Vrba, Macejka, Moravčík, Slávik (Koreň).

Beckov: Kačerek - Badžgoň, Neboháč, Hubina, Kišš, Lacko, Martin Izakovič (Vaculík), Kobida (Tomáš Izakovič), Krištof, Fabián, Minárik.

Kálnica dorast - Lúka 1:2 (1:1). Kotula - Kravárik, Martinka. Tr. Bohuslavice žiaci - Kálnica 1:4 (1:2). Góly za hostí: Benák 2, Jendrušák, Važan

DUŠAN FILIP

Stará Turá - Brestovec 5:1 (2:1)

Domáce mužstvo sa ujalo vedenia v 14. minúte gólom kapitána Dana Andela, ktorý skóroval po centri Petra Dvonča. V 28. minúte nevyužil dobrú príležitosť Ľuboš Tinka a hostia z protiútoku vyrovnali na 1:1. Domáci sa ujali vedenia o dve minúty po peknej strele D. Andela. Po zmene strán zvýšil v 53. minúte Peter Bohuš krásnou strelou na 3:1, v 57. minúte unikol po ľavej strane Juraj Bohuš, obišiel dvoch hráčov i brankára a zvýšil vedenie. V 80. minúte po ideálnej prihrávke Igora Daniela uzavrel hattrickom na 5:1 Dano Andel. Góly: Dano Andel 3, Juraj Bohuš, Peter Bohuš - Dušan Černák Pred 150 divákmi rozhodoval Bušo

JÁN HODERMARSKÝ

Hrašné - Kočovce 1:0 (1:0)

Pred 100 divákmi rozhodoval Ondrušek

Hrašné dorast - Kočovce 4:0.

Moravské Lieskové - Považany

3:5 (1:4)

Zápas bohatý na góly skončil víťazstvom kombinačne lepším hosťujúcim celkom.

Góly: Kukuča 2 (1 z 11m), Miloš Šimovec (11m) - Sako 2, Kubica, Petrík, Michalec. Pred 100 divákmi rozhodoval Naď

Mor. Lieskové: Poláček (Nešťák) - Švikruha, Drobný, Miloš Šimovec, Figura, Kukuča, Vladimír Kušnierik, Praslička, Ivan Kušnierik, Roman Šimovec, Podhradský.

Považany: Ondrášik - Rudolf Jambor, Makara, Masár, Podstavek, Kubica, Petráš, Mário Jambor, Michalec, Krajčovič, Sako.

Mor. Lieskové dorast - Horná Streda 4:2. Muca 2, Dedík, Mašek (11m) - Majerník 2

JAROSLAV HERÍNEK

Myjava/Turá Lúka B -

Lubina kopanice 2:1 (1:0)

Bzince pod Javorinou - Bošáca

1:0 (1:0)

Domáci skórovali hneď z prvého útoku v prvej minúte. Hostia mali až do konca zápasu hru v rukách, no nedokázali streliť gól ani z tých najvyloženejších príležitostí.

Góly: Abrahám. Pred 100 divákmi rozhodoval Klement

Bošáca žiaci - Kočovce 4:2. Nová Ves nad Váhom dorast - Bošáca 1:1.