Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Dubodiel - Mel.-Lieskové 1:3 (0:1)

V priemernom zápase boli hostia lepším mužstvom, a preto zaslúžene vyhrali a odniesli si z Dubodiela 3 body.

Góly: Doktor - Motyka 2, Ondrejíčka. ŽK: Kusenda. Rozhodoval Halász, 100 divákov.

Dubodiel: L. Petrík - B. Malec, Kyselica, Stopka, M. Malec, Knoll, Červený, V. Malec, M. Petrík, J. Doktor, Hostačný. Mel.-Lisekové: Dubec - Capák, Kotek, J. Vlček, Motyka, Birás (Mikušať), Tuharský, Kusenda, Ondrejíčka, Horňák, P. Vlček.

St. Doktor

Selec - Nová Ves n/V 1:0 (1:0)

Zo začiatku zápasu bola hra vyrovnaná, postupne domáci prebrali iniciatívu a do konca stretnutia si vypracovali veľa čistých gólových príležitostí. O výsledku zápasu sa rozhodlo v 20. minúte, keď výborneho hosťujúceho brankára prekonal domáci hráč Letko. V 86. minúte domáci brankár Pavol Šišovský zneškodnil hosťom pokutový kop.

Gól: Letko. Rozhodoval Redaj, 180 divákov.

Selec: Pavol Šišovský - Zemanovič, Panák, Masár, Horňák, Peter Šišovský, Letko, Zajac, Fiala, Masaryk, Blaško. Nová Ves: Čaňo - Nešťák, Suchý, Andrášik, Kozák, Jančo, Tóth, Koritina, Maco, Kukučka, Adamčík.

Ľuboš Masár

Soblahov - Brezová p/Br. 0:2 (0:1)

Hostia sa ujali vedenia v poslednej minúte prvého polčasu, domáci na začiatku druhého polčasu nepremenili pokutový kop a hostia ich za to potrestali druhým gólom a do konca zápasu už svoje víťazstvo udržali.

Góly: Š. Nemec, Klein. ŽK: Šido, Klein. Rozhodoval Rožník, 200 divákov.

Soblahov: Krátky - Oravec, Dvorský, P. Rehák, Balaj, Jantošovič, Halgoš, Mičko, T. Rehák (Ďuďák), Barták, Lazar (Košovič). Brezová p/Br: Kubinec - Minarčiny, Šido, A. Nemec, Žabka, Barcaj, Szárka, Šarudi, Svoboda, Š. Nemec, Klein, striedali Kolárik, Mikláš, Nosko.

Pavol Juriga

Hôrka - Hrádok 0:0

V derby zápase ani jedno mužstvo nechcelo urobiť chybu, obe obrany prevyšovali útok, a preto zápas skončil spravodlivou remízou 0:0.

ŽK: Sokol - Hesko. ČK: Sokol. Rozhodoval Majcher, 350 divákov.

Hôrka: Turovský - Valík (Hrabovský), T. Sevald, Huna (J. Sevald), Sokol, Némethy, Bolech (Sedlák), Koritina, Mikuška, Müller, Feranec. Hrádok: Vojtech - Lintner, Tulis, M. Peťovský, Augustín, Janžo, Sevald, R. Peťovský, Hesko, Pavlovič, Domin (Pánik).

ŽIACI: Hôrka - Považany 1:3. Gól za domácich: Godál.

Ján Kališ

Trenč. Teplá - Trenč. Stankovce

2:1 (1:0)

Na teplanskom trávniku sa odohral zápas výbornej úrovne, čo zodpovedalo postaveniu mužstiev v tabuľke. Po počiatočnom nápore hostí domáci postupne vyrovnali hru a v 36. minúte Vaským sa ujali vedenia na 1:0. Druhý polčas kopíroval prvý a hosťom sa podarilo v 54. minúte vyrovnať Navrátilom. V záverečných minútach domáci pritlačili a v 80. minúte kapitánom Šubertom rozhodli zápas vo svoj prospech.

ŽK: Mutňanský, Bulko, Sedláček. Rozhodoval Kyška, 350 divákov.

Trenč. Teplá: Kováčik - M. Košík, Belák (Kováč), Pytlík, Jakubec, Beňo, Ďurech, Masár (P. Košík), Haviar, Šubert, Vaský (Malovec). Trenč. Stankovce: Haško - Panák, Mutňanský, Bulko, Kuník (Arbet), Beňovič, Sedláček, Bogár, Navrátil, Minaroviech, Markech.

DORAST: Trenč. Teplá - Ľuborča 1:2. Gól za domácich: Tomáš Martinus.

ŽIACI: Dolná Súča - Trenč. Teplá 5:0.

Ivan Dobiáš

Dolná Poruba - Horná Súča

5:0 (4:0)

Domáci boli počas celého zápasu jednoznačným lepším mužstvom, hra sa odvíjala predovšetkým na hosťujúcej polovici a domáci rozhodli o výsledku zápasu už v prvom polčase, keď svojmu súperovi strelili štyri góly.

Rozhodoval Kotian, 100 divákov.

(dc)

Veľká Hradná - Horné Srnie

1:1 (0:0)

Domácim sa hodový zápas nevydaril, i napriek miernej prevahe s množstvom šancí prišli o víťazstvo a 3 body v samom závere.

Gól za hostí: Jozef Šimko. Rozhodoval Neckář, 200 divákov.

(ih)

Trenč. Teplice - TTS Trenčín

4:0 (0:0)

V prvom polčase predviedli mužstvá futbal zodpovedajúci postaveniu v tabuľke. Z oboch strán bola snaha neurobiť chybu. V druhom polčase nastúpili domáci s odhodlaním konečne bodovať, čo sa im aj podarilo a dúfajme len, že to nebolo posledný raz.

Góly: Husár, Mutňanský, Eliášek, Mikušinec. Rozhodoval Barinka, 100 divákov.

Trenč. Teplice: Škrovánek - Šulek, Eliášek, Marček, Belák, Bližňák, Červený, Janík (Mikušinec), Mutňanský (Šebík), Husár. TTS: Mičúch -Tehlárik, Guga, Keňo, Pavlík (Štefánek), Seneši, Sivák, Tomík (Kováčik), Jakúbek, Batelka, Albrecht.

DORAST: Trenč. Teplice - LO Trenčín 1:4.

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Rekonštrukcia historickej budovy Strážnica na Bradle je ukončená

Rekonštrukciu historickej budovy Strážnice, ktorá sa nachádza na Bradle pri Mohyle Milana Rastislava Štefánika, ukončili a odovzdali nájomcovi.

V autobuse sa viezlo osem ľudí, hasiči z osobného vozidla vyslobodili jednu osobu.

Na diaľničnom privádzači sa zrazil autobus s osobným autom

Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zasahovali pri dopravnej nehode na diaľničnom privádzači v Ilave.

Trenčianska župa je čoraz viac eko, spolupracuje už aj so včelármi

Cieľom spoločného memoranda je podpora oblasti environmentálnej výchovy, zlepšovanie stavu životného prostredia na území kraja či spoločná realizácia projektov.