Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. tr. juh

Kálnica - Očkov 1:0 (1:0)

Domáci boli lepším celkom v prvom polčase, keď okrem gólu z kopačky Guláša v 13. minúte nepremenili minimálne dve čisté gólové šance. Hostia po zmene strán postupne získavali miernu územnú prevahu, ale taktiež niekoľko dobrých príležitostí zahodili, čo sa prejavilo na nervozite obidvoch mužstiev, za čo bolo udelených niekoľko žltých a jedna červená karta, ktorú obdržal hosťujúci hráč.

Gól: Guláš. Pred 120 divákmi rozhodoval Tobiáš

Kálnica: Šagát - Krchnavý, Macejka, Guláš, Hladký, Filip, Pavlech, Lajzo, Moravčík, Slávik, Bolech

Očkov: Gajdošík - Augustín, Burdej, Čuchraj, Gono, Masár, Valo, Neuschl, Štepko, Masár, Gono.

Kálnica dorast - Častkovce 4:5 (3:3). Góly: Pavlech 2, Jamrich, Trebatický - Stehlík 3, Čechvala, Šimák. Chocholná-Velčice žiaci - Kálnica 1:2 (0:2). Góly za hostí: Jendrušák 2.

DUŠAN FILIP

Stará Turá - Čachtice 1:0 (0:0)

Domáce mužstvo nastúpilo značne oslabené o troch hráčov základnej zostavy (Andel, Daniel, J. Bohuš) s cieľom zabodovať. Prvý polčas sa odohrával v réžií hostí, ktorí nastrelili v 31. minúte brvno Imriškom. Ďalšie príležitosti zneškodnil najlepší hráč domácich brankár Peter Viskup. V druhom polčase z ojedinelého útoku domácich, hostia faulovali v šestnástke domáceho Ľ. Tinku a Peter Bohuš z jedenástky strelil úvodný gól. Hostia mohli vyrovnať v 70. minúte, kedy kopali prísnu jedenástku za ruku domáceho hráča. Brankár domácich však strelu Imrišku zneškodnil. I napriek miernemu tlaku hostí domáce mužstvo tesný náskok udražlo.

Gól: Peter Buhuš. Pred 250 divákmi rozhodoval Jančo

JÁN HODERMARSKÝ

Hrašné - Beckov 0:0

Moravské Lieskové - Brestovec

4:2 (2:1)

Domáci celok mal dobrý nástup. Viedol 2:0, no hosťom sa podarilo vyrovnať. Domáci Sa však vzchopili a dorážkou Kukuču viedli 3:1. Hosťujúci Karika v 65. minúte znížil na 3:2. Skóre uzavrel v 81. minúte dobre hrajúci domáci Vlado Kušnierik.

Góly: Praslička, Klúčar, Kukuča, Vlado Kušnierik - Polák, Karika. Pred 80 divákmi rozhodoval Kyška

Mor. Lieskové: Poláček - Švikruha, Radoš, Klúčar, Roman Šimovec, Žákovic, Ivan Kušnierik, Praslička, Rehák, Černý, Kukuča

Brestovec: Michalička - Peter Nemček, Ján Nemček, Karika, Pavol Duga, Branislav Duga, Kováč, Černák, Korontály, Polák, Stančík

Brezová pod Bradlom dorast - Mor. Lieskové 1:3 (1:2)

JAROSLAV HERÍNEK

Myjava/Turá Lúka B - Kočovce

2:1 (0:1)

Góly za domácich: Koníček, Mozolák. Pred 150 divákmi rozhodoval Neckář

Bzince pod Javorinou - Považany

2:3 (0:1)

Góly za hostí: Lukáš Krajčovič, Tibor Krajčovič, Patrik Kubica. Pred 100 divákmi rozhodoval Majtán

Bošáca - Lubina kopanice 4:2 (2:2)

Hráči obidvoch mužstiev odohrali veľmi dobrý, bojovný zápas, do ktorého zapadol veľmi dobrý výkon hlavného rozhodcu. V prvom polčase bola hra vyrovnaná, o čom svedčal aj výsledok. C druhom polčase však slávila úspech bojovnosť domácich, ktorí zatlačili hostí na ich polovicu a tak svoje úsilie korunovali strelením nádherných gólov.

Góly: Sádecký, Helík, Kostelan, Zámečník - Heriban (11 m), Durnek. ŽK: Vajda, Helík, Tinka - Halušic. Pred 150 divákmi rozhodoval Ondrušek

Bošáca: Kopunec - Vajda, Igor Janega, Brezovák, Sádecký, Marián Janega, Kostelan, Helík, Malec, Tinka, Kaššovic.

Lubina kop.: Praj - Dunajčík, Heriban, Šidla, Zámečník, Durnek, Alušic, Filip, Bajcár, Urbánek, Kolár (Ides, Maďara)

Bošáca dorast - Lubina kopanice 6:1 (4:0). Góly: Bero 2, Kostelan 2, Helík, Marák - Cibulka. Odložený zápas - Bošáca žiaci - Chocholná - Velčice 8:1 (3:1). Góly: Toráč 6, Kozic 2 - Jantoš. Bošáca žiaci - Nová Ves nad Váhom 7:1 (2:1). Góly: Toráč 3, Kozic 2, Janeček, Kukuča - Vráblík.

VLADIMÍR KOZÁČEK

II. JUH

1. Čachtice 7 6 0 1 23:9 18 (+6)

2. Myjava/T. Lúka B 7 5 0 2 17:8 15 (+6)

2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Obyvateľov ulice K nemocnici v Bánovciach nad Bebravou začali v utorok ráno plošne testovať na nový koronavírus.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.