Piatok, 25. jún, 2021 | Meniny má TadeášKrížovkyKrížovky

FUTBAL / 2. tr. juh

Očkov - Lubina kopanice 1:2 (0:0)

Považany - Bošáca 1:1 (1:1)

V dobrom futbalovom zápase, ktorému nechýbalo nasadenie, hostia bojovali a domáci nepremenili množstvo šancí, čo ich napokon stálo stratu dvoch bodov.

Góly: Mário Jambor - Ján Kaššovic. ŽK: 2:3. Najlepší hráči: Patrik Kubica - Vladimír Kopunec (brankár). Pred 100 divákmi rozhodoval Podmajerský

Považany žiaci - Brunovce 3:2. Góly za domácich: Sedlák, Peter Tulis, Martin Jambor.

JÁN MIKLOVIČ

Kočovce - Bzince pod Javorinou

4:0 (2:0)

Domáci mali od začiatku jasnú územnú prevahu, úvodný gól dal v 39. minúte Gajdošík po sérií rohových kopov. Druhý gól vsietil Motola minútu pred odchodom do kabín. Druhý polčas pokračoval v hren a jednu bránu, domáci svoj tlak korunovali v 65. minúte Radoslavom Motolom z priameho kopu a v 73. minúte hostia hrubo faulovali v šestnástke domáceho Sevalda a pokutový kop s prehľadom premenil Ján Briška. V závere mali domáci ešte niekoľko šancí, tie však zostali nevyužité.

Góly: Radoslav Motola 2, Gajdošík, Ján Briška. Pred 80 divákmi rozhodoval Jančo.

Kočovce žiaci - Chocholná/Velčice 5:0 (2:0). Ivan Vlna 2, Matúš Kutaj 2, Peter Roško. Kočovce dorast - Nová Ves nad Váhom 0:4 (0:1).

JÁN MINÁRIK

Kálnica - Stará Turá 3:2 (2:2)

Domáci boli počas prvej polhodiny zápasu lepším mužstvom, čo sa prejavilo i dvojgólovým vedení, ktoré však ľahkovážnou hrou v závere prvého polčasu stratili. V druhom polčase hostia pridali na dôraze a získali miernu prevahu s niekoľkými nepremenenými šancami. Napokon sa z víťazstva tešili domáci, keď v závere zápasu Slávik zo štrnástich metrov nekompromisnou strelou uzavrel skóre zápasu.

Góly: Filip 2, Slávik - Slovák 2. Pred 120 divákmi rozhodoval Ondrušek

Kálnica dorast - Krajné 4:1 (0:1). Góly: Pavlech 2, Šitko, Važan - Boldiš. Kálnica žiaci - Beckov 2:6 (2:3). Góly: Benák, Jendrušák - Úradníček 2, Minárik 2, Hladký, Kysela.

DUŠAN FILIP

Beckov - Moravské Lieskové

3:0 (2:0)

Úvod zápasu patril hosťom, ktorí začali útočne, ale v 10. minúte ich zabrzdil Krištof, keď vyšachoval obranu hostí a otvoril skóre zápasu. Domáci získali prevahu, ktorú korunoval v 30. minúte gólom Fabián, ktorý delovkou pod brvno zvýšil na 2:0. V druhom polčase sa hra utlmila do 65. minúty, keď opäť Fabián skóroval a uzavrel skóre na konečných 3:0.

Góly: Fabián 2, Krištof. Pred 80 divákmi rozhodoval Otiepka.

Beckov dorast - Trenčianska Teplá 1:9 (0:7). Góly: Pálka - Martinus 4, Hudcovský 2, Lorenc 2, Švec.

VLADIMÍR ŠKOLÁR

Čachtice - Hrašné 3:2 (1:1)

V zaujímavom a bojovnom zápase sa zrodilo tesné a vydreté víťazstvo domácich. Domáci rozhodli o víťazstve osem minút prd koncom zápasu.

Góly za domácich: Peter Kožuch, Andrej Markech, Mário Novotný. Pred 250 divákmi rozhodoval Kováč.

Čachtice: Zemka - Bumbál, Tomáš Imriška, Ďuriš, Peter Čavojský, Mário Belák, Daniel Imriška, Markech, Mário Novotný, Jozef Imriška, Kožuch.

MARIÁN GREGOROVIČ

Brestovec - Myjava/Turá Lúka B

1:1 (0:0)

V Brestovci sa hral veľmi pekný, obojstranen bojovný a útočný futbal s mnohými šancami na obidvoch stranách. Domácich, ktorým sa podarilo vyrovnať v 90. minúte, podržal počas celého zápasu brankár Michalička

Góly: Dušan Černák - Filip Bruško. Pred 300 divákmi rozhodoval Dobiáš.