Piatok, 25. jún, 2021 | Meniny má TadeášKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. tr. juh

Stará Turá - Očkov 2:1 (1:0)

V priemernom zápase za miernej prevahy domáceho mužstva, ktoré nepremenilo minimálne tri gólové šance, sa Stará Turá ujala vedenia až v 44. minúte, keď po prihrávke Tomčíka s prehľadom otvoril skóre zápasu Pavel Slovák. V 70. minúte po chybe domácej obrany hostia vyrovnali Svetlíkom na 1:1. O dve minúty neskôr sa ale domáci opäť ujali vedenia gólom Daniela Andela po peknej prihrávke Ľubomíra Tinku.

Góly: Pavel Slovák, Daniel Andel - Miroslav Svetlík. Pred 100 divákmi rozhodoval Bušo

JÁN HODERMARSKÝ

Hrašné - Kálnica 2:2 (1:1)

V zápase priemernej úrovne sa Kálnica ujala vedenia v 15. minúte, domáci do konca polčasu vyrovnali a hneď v úvode druhého polčasu sa po zlepšenej hre dostali do vedenia, ktoré však neudržali, keď v oslabení po vylúčení Filipa inkasovali asi 15. minút pred koncom po góle Slávika.

Góly za hostí: Lajzo, Slávik. ŽK: 0:3. ČK: 1. Pred 80 divákmi rozhodoval Kováč

Hrašné dorast - Kálnica 3:4 (1:3). Kálnica žiaci - Kočovce 1:2. Gól za domácich: Jendrušák.

DUŠAN FILIP

Moravské Lieskové - Čachtice

2:1 (0:1)

Zápas poznačil značný dážď. Stretnutie bolo značne nervózne hlavne v závere. Z domácich vynikol hlavne brankár Poláček, ktorý vychytal päť príležitostí.

Góly: Praslička, Vladimír Kušnierik - Kožuch. Pred 80 divákmi rozhodoval Naď

Mor. Lieskové dorast - Potvorice 1:2 (0:1). Góly: Dzina - Ostrihon, Noga.

Bošáca - Kočovce 2:1 (0:0)

Priebeh prvého polčasu bol na ťažkom teréne vyrovnaný, čo vyjadril aj výsledok. V druhom polčase domáci zatlačili hostí na ich polovici a vytvorili si niekoľko gólových príležitostí, ktoré zbrklo zahodili. Napriek tomu sa hostia ujali vedenia v 60. minúte, domáci však o minútu neskôr vyrovnali po trestnom kope. Zaslúžené víťazstvo domácich zabezpečil v 89. minúte z pokutového kopu Sádecký za ruku hostí v šestnástke.

Góly: Sádecký 2 - Lahvička. Pred 100 divákmi rozhodoval Galko

Bošáca dorast - Kočovce 6:0 (2:0). Kubo 3, Kostelan 2, Ochodnícky. Beckov žiaci - Bošáca 3:1 (1:1). Obšut, Kysela, Minárik - Kozic.

VLADIMÍR KOZÁČEK

Lubina kopanice - Považany

7:3 (4:0)

Za nepriaznivého počasia sa domáci hráči doslova zahryzli do svojho súpera a už v 2. minúte otvoril skóre Kolár. Za tohto stavu domáci svojho súpera sústavne tlačili, avšak svoje ďalšie šance nedokázali využiť. Prišla však 32. minúta a domáci fanúšikovia si mohli zakričať gól, ktorý strelil dirigent hry Heriban. V 38. minúte si nabehol na prihrávku Halušica obranca Dunajčík a zvýšil na 3:0 (bol to gól, ktorým sa rozlúčil s domácim mužstvom, pretože odchádza na štúdium do zahraničia). Netrvalo ani dve minúty, keď Urbánek zvyšoval na 4:0. Domáci nastúpili do druhého polčasu raketovo, keď v 46 až 48. minúte zvýšili Halušicom a Šidlom na 6:0. Domáci potom poľavili, čo hostia využili na skorigovanie výsledku.

Góly: Heriban 2, Kolár,Dunajčík, Urbánek, Halušic, Šidla, - Tulis 2, Kubica. Pred 80 divákmi rozhodoval Bulko

Lubina kop. dorast - Horná Streda 3:4 (3:1). Po hrubých chybách domáceho brankára hostia vyťažili z minima maximum.

MILAN DUNAJČÍK

1. Čachtice 9 7 0 2 27:13 21 (+6)

2. Lubina kop. 9 6 0 3 28:14 18 (+6)

3. Beckov 8 5 2 1 12:3 17 (+2)

4. Brestovec 9 5 1 3 23:13 16 (+1)

5. Myava./T. Lúka B 8 5 1 2 18:9 16 (+7)

9. Vážení poslanci, to naozaj?
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  2. Najnovšie dezinfekčné prostriedky
  3. Desať najkrajších pláží na Korfu
  4. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
  5. Vážení poslanci, to naozaj?
  7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  10. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli 2 949

Radí expert Lukáš Majerčák zo spoločnosti Intersport.

1 h
Mesto Trenčín prevádzkuje 45 krytov civilnej ochrany.

Tón, ktorý signalizuje stav ohrozenia sa líši od toho, ktorý sirény vydávajú pri pravidelnej skúške sirén.

Včerajšou polnocou sa uzavreli prihlášky do súťaží riadených Oblastným futbalovým zväzom Trenčín. Prinášame vám prehľad prvých zmien, ktoré prinesie nový súťažný ročník.