Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

FUTBAL / II. tr. juh

Stará Turá - Očkov 2:1 (1:0)

V priemernom zápase za miernej prevahy domáceho mužstva, ktoré nepremenilo minimálne tri gólové šance, sa Stará Turá ujala vedenia až v 44. minúte, keď po prihrávke Tomčíka s prehľadom otvoril skóre zápasu Pavel Slovák. V 70. minúte po chybe domácej obrany hostia vyrovnali Svetlíkom na 1:1. O dve minúty neskôr sa ale domáci opäť ujali vedenia gólom Daniela Andela po peknej prihrávke Ľubomíra Tinku.

Góly: Pavel Slovák, Daniel Andel - Miroslav Svetlík. Pred 100 divákmi rozhodoval Bušo

JÁN HODERMARSKÝ

Hrašné - Kálnica 2:2 (1:1)

V zápase priemernej úrovne sa Kálnica ujala vedenia v 15. minúte, domáci do konca polčasu vyrovnali a hneď v úvode druhého polčasu sa po zlepšenej hre dostali do vedenia, ktoré však neudržali, keď v oslabení po vylúčení Filipa inkasovali asi 15. minút pred koncom po góle Slávika.

Góly za hostí: Lajzo, Slávik. ŽK: 0:3. ČK: 1. Pred 80 divákmi rozhodoval Kováč

Hrašné dorast - Kálnica 3:4 (1:3). Kálnica žiaci - Kočovce 1:2. Gól za domácich: Jendrušák.

DUŠAN FILIP

Moravské Lieskové - Čachtice

2:1 (0:1)

Zápas poznačil značný dážď. Stretnutie bolo značne nervózne hlavne v závere. Z domácich vynikol hlavne brankár Poláček, ktorý vychytal päť príležitostí.

Góly: Praslička, Vladimír Kušnierik - Kožuch. Pred 80 divákmi rozhodoval Naď

Mor. Lieskové dorast - Potvorice 1:2 (0:1). Góly: Dzina - Ostrihon, Noga.

Bošáca - Kočovce 2:1 (0:0)

Priebeh prvého polčasu bol na ťažkom teréne vyrovnaný, čo vyjadril aj výsledok. V druhom polčase domáci zatlačili hostí na ich polovici a vytvorili si niekoľko gólových príležitostí, ktoré zbrklo zahodili. Napriek tomu sa hostia ujali vedenia v 60. minúte, domáci však o minútu neskôr vyrovnali po trestnom kope. Zaslúžené víťazstvo domácich zabezpečil v 89. minúte z pokutového kopu Sádecký za ruku hostí v šestnástke.

Góly: Sádecký 2 - Lahvička. Pred 100 divákmi rozhodoval Galko

Bošáca dorast - Kočovce 6:0 (2:0). Kubo 3, Kostelan 2, Ochodnícky. Beckov žiaci - Bošáca 3:1 (1:1). Obšut, Kysela, Minárik - Kozic.

VLADIMÍR KOZÁČEK

Lubina kopanice - Považany

7:3 (4:0)

Za nepriaznivého počasia sa domáci hráči doslova zahryzli do svojho súpera a už v 2. minúte otvoril skóre Kolár. Za tohto stavu domáci svojho súpera sústavne tlačili, avšak svoje ďalšie šance nedokázali využiť. Prišla však 32. minúta a domáci fanúšikovia si mohli zakričať gól, ktorý strelil dirigent hry Heriban. V 38. minúte si nabehol na prihrávku Halušica obranca Dunajčík a zvýšil na 3:0 (bol to gól, ktorým sa rozlúčil s domácim mužstvom, pretože odchádza na štúdium do zahraničia). Netrvalo ani dve minúty, keď Urbánek zvyšoval na 4:0. Domáci nastúpili do druhého polčasu raketovo, keď v 46 až 48. minúte zvýšili Halušicom a Šidlom na 6:0. Domáci potom poľavili, čo hostia využili na skorigovanie výsledku.

Góly: Heriban 2, Kolár,Dunajčík, Urbánek, Halušic, Šidla, - Tulis 2, Kubica. Pred 80 divákmi rozhodoval Bulko

Lubina kop. dorast - Horná Streda 3:4 (3:1). Po hrubých chybách domáceho brankára hostia vyťažili z minima maximum.