Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

FUTBAL / II. trieda juh

Očkov - Kočovce 3:1 (1:0)

V očkove sa hral futbal priemernej úrovne. Hosia sa predstavili ako technicky vyspelí celok. Zo začiatku sa hra pohybovala medzi šestnástkami. V 25. minúte zakončil Marek Gono krížnou strelou kombinačnú akciu domácich a takto sa skončil aj prvý polčas. Hneďv úvode druhého polčasu pridal Marek Gono druhý gól, čo hostí zaskočilo. Domáci si vypracovali viacero šancí, no hostí podržal dobre chytajúci brankár. V 67. minúte hostia Briškom znížili na 1:2 a do konca zápasu sa snažili vyrovnať, no v 90. minúte dal Ščepko po individuálnej akcií tretí gól domácich.

Góly: Marek Gono 2, Ščepko - Briška. Pred 60 divákmi rozhodoval Naď

(jk)

Brestovec - Považany 4:0 (3:0)

Na ťažkom teréne sa hral dobrý futbal, hlaven v druhom polčase. Po zmene strán sa domáci uspokojili s výsledkom a štvrtý gól pridali v 90. minúte.

Góly: Roman Stančík 2, Korontály, Dušan Černák. Pred 50 divákmi rozhodoval Babrnák ING. JÁN MAJTÁN

Beckov - Lubina kopanice 2:3 (1:2)

V daždivom počasí hrali popredné mužstvá útočný futbal a góly padli po chybách. Už v 7. minúte hostia otvorili skóre Urbánkom. Domáci odpovedali v 13. minúte po rohu Fabiánom, ktorý prehlavičkoval obranu hostí. Hostia zvýšili svoju aktivitu a v 30. minúte Kollárom upravili na 1:2. Po zmene strán domáci zatlačili súpera a v 60. minúte vyrovnal Izakovič. Víťazný gól však strelili šťastnejší hostia v 67. minúte, kedy striedajúcom Durnekom stanovili na 2:3.

Góly: Pred 100 divákmi rozhodoval Kováč

Beckov: Kačerek - Badžgoň, Neboháč, Hubina, Kišš, Fabián, Izakovič, Kobida, Krištof, Sládek, Minárik.

Lubina kop.: Praj - Zámečník, Madara, Heriban, Šidla, Filip, Urbánek, Halušic, Kollár, Rubaninský, Ides.

Beckov dorast - LO Trenčín 1:4 (1:2). íška - Muška, Krajčík, Badura, Repka.

VLADIMÍR ŠKOLÁR

Čachtice - Bošáca 2:1 (1:1)

V druhom polčase sa hralo len na jednu bránu, pričom domáci zahodili minimálne 10 až 15 gólových šancí. V 76. minúte rozhodol o víťazstve domácich Miroslav Ďuriš.

Góly: Roman Opatovský, Miroslav Ďuriš - Jozef Malec. Pred 150 divákmi rozhodoval Galko

Čachtice: Miroslav Zemka - Bumbál, Belák, Roman Opatovský, Peter Čavojský, Daniel Imriška, Ďuriš, Mário Novotný, Peter Hadbábny, Markech, Kožuch

Čachtice dorast - Horné Srnie 1:4

MARIÁN GREGOROVIČ

Kálnica - Bzince pod Javorinou

8:1 (3:0)

Hodová atmosféra za asistencie kolotočov a strelnice sa premietla aj do stretnutia, v ktorom domáci svojími častými útokmi urobili z bránky hostí strelnicu, do ktorej trafili celkove osemkrát, pričom ďalšie príležitosti nevyužili. Hostia korigovali za stavu 7:0 v 83. minúte z jedenástky.

Góly: Koreň 4, Slávik 3, Macejka - Abrahám (11 m). ŽK 0:1. Pred 150 divákmi rozhodoval Kotian

Kálnica: Dovina - Krchnavý, Macejka, Pavlech, Vojtech, Bolech, Lajzo (Guláš), Hladký, Koreň (Valovič), Moravčík (Miroslav Bušo), Slávik

Bzince pod Javorinou: Harmady (Stacho) - Zatovič, Korytár, Straka (Macúch), Valo, Kyška, Kovačovic, Rojko, Abrahám, Hloška (Haluza), Hasala

Kálnica dorast - Nová Ves nad Váhom 1:0 (0:0). Lukáš Pavlech.

DUŠAN FILIP

Stará Turá - Myjava/Turá Lúka B

1:0 (1:0)

Vo vyrovnanom zápase nastúpili hostia posilnení o troch hráčov A-mužstva. V 28. minúte sa domáci ujali vedenia gólom Juraja Bohuša. V 48. minúte mali hostia možnosť vyrovnať, ale samostatný nájazd na brankára nepremenil Buček. V 78. minúte mohli domáci zvýšiť po peknej akcí Gereka a Barana, ale brankár hostí strelu chytil.

4. Beckov 11 6 2 3 19:8 20 (-1)

5. Myava/T. Lúka B 11 6 1 4 22:16 19 (+7)

12. Kočovce 11 3 2 6 14:16 11 (-4)

13. Mor. Lieskové 11 3 2 6 15:22 11 (-4)

14. Bzince p/J. 11 2 0 9 10:41 6(-6)

1. Klienti Tatra banky majú zadarmo lekára na telefóne a iné služby
  2. Zvolenská mliekareň posiela slovenským hrdinom super nápoj
  3. Originálne ochranné rúško pre každého!