Góly: Žákovic, Vladimír Kušnierik - Valo. Pred 90 divákmi rozhodoval Kyška

Mor. Lieskové: Poláček - Kukuča, Drobný, Miloš Šimovec (Struhár - Žákovic), Mašek, Praslička, Radoš, Vladimír Kušnierik, Černý, Figura, Roman Šimovec

Mor. Lieskové dorast - Častkovce 1:2 (0:2). Góly za domácich: Jozef Dedík

JAROSLAV HERÍNEK

Myjava/Turá Lúka B - Hrašné

5:0 (1:0)

Zápas sa odohral na ťažkom teréne. Domáci zúžitkovali výraznú prevahu hlavne v druhom polčase, boli výrazne lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Koník, Duga, Koníček, Halabrín, Mozolák. Pred 100 divákmi rozhodoval Tobiáš. ČK: Mockovčiak - Škodáček, Makíš.

Myjava/T.Lúka B: Oravec - Marek, Halabrín, Mockovčiak, Málek, Koník, Mareček, Jurča, Koníček, Buček, Mozolák

Hrašné: Pribiš - Kuruc, Mocko, Makíš, Hučko, Marônek, Farbaš, Svinkásek, Bies, Zvonček, Škodáček

MILAN MAJTÁN

Bzince pod Javorinou - Stará Turá 1:1 (0:0)

Góly: Abrahám - Slovák. Pred 80 divákmi rozhodoval Kováč

Bošáca - Kálnica 3:3 (0:1)

Zápasy týchto súperov boli vždy prestížne a bojovné, čo dokázali pred tristo divákmi aj v tomto súboji. Hostia boli futbalovejší a efektívnejší v koncovke, keď z minima šancí využili takmer všetky na strelenie gólov. Domáci síce bojovali, ale ich náhodné akcie väčšinou končili na súperových kopačkách a preto nerozhodný výsledok je spravodlivý.

Góly: Malec, Roman Helík, Sádecký - Koreň, Slávik, Hladký. ŽK: Kopunec, M. Janega - Krchnavý. Pred 300 divákmi rozhodoval Repka

Bošáca: T. Helík - Kaššovic, I. Janega, M. Janega, Kopunec, Tinka, Benko, Sádecký, Malec, R. Helík, Pospíšil

Kálnica: Dovina - Krchnavý, Macejka, Guláš, Vojtech, Bolech, Lajzo, Hladký, Slávik, Moravčík, Koreň (Valovič, Bušo)

Bošáca dorast - Kálnica 8:1 (4:0). Kostelán 4, Kochan 2, Kubo 2 - Kotula

VLADIMÍR KOZÁČEK

Lubina kopanice - Čachtice

1:2 (1:1)

Už od úvodného hvizdu rozhodcu bolo vidieť, že hrajú mužstvá z čela tabuľky, čomu nasvedčovalo, že pôjde o dobrý futbal. Po priamom kope hostí si nabehol do šestnástky Markech a prekonal domáceho gólmana. Netrvalo však dlho a domáci o dve minúty zo skrumáže vyrovnali, keď pohotový Durnek vyrovnal. V druhom polčase domáci hostí zatlačili, ale dobré šance Maďaru a Bajcara zostali nevyužité. V 60. minúte sa rútil na bránu hostí práve Bajcar, ktorý bol v šestnástke faulovaný, ale píšťalka rozhodcu zostala nemá (išlo o evidentný faul, čo po zápase povedali i hosťujúci fanúšikovia, podľa ktorých im rozhodca daroval penaltu). To však nebola iba jedna, keď o päť minút bol v šestnástke opäť faulovaný domáci Durnek, ale píšťalka sa opäť neozvala. Boli to práve hostia, ktorí z ojedinelého protiútoku v 68. minúte po priamom kope skórovali z kopačky Imrišku na 1:2. Domáci chceli vyrovnať, ale to sa im nepodarilo. Hostia ako vedúce mužstvo sa vôbec domácim nevyrovnali, ale svojimi faulami znepríjemnili domácemu mužstvu dve zranenia Idesa a Urbánka. Výkon rozhodcu, ktorý predviedol počas celých 90 minút, jasne nasvedčoval tomu, že hostia musia v tomto zápase zvíťaziť.

Góly: Durnek - Markech, Imriška. Pred 150 divákmi rozhodoval Neckář

Lubina kop. dorast - Potvorice 2:1

MILAN DUNAJČÍK

Považany - Beckov 0:3 (0:0)

V zápase, v ktorom ukázali obidve mužstvá pekný futbal, rozhodla väčšia vôľa po víťazstve zo strany hostí.

Góly: Fabián, Izakovič, Kobida. Pred 100 divákmi rozhodoval Kotian

JÁN MIKLOVIČ

Kočovce - Brestovec 3:1 (0:0)

Na ťažkom, ale kvalitne upravenom teréne začalo domáce mužstvo predvádzať nátlakovú hru a v 24. minúte Gajdošík trafil brvno. V týchto momentoch mali domáci výraznú prevahu. V druhom polčase tlak ešte zvýšili a v 50. minúte Sevald odvážne prenikol do šestnástky, kde bol faulovaný. Pokutový kop s prehľadom premenil najlepší hráč na ihrisku Ján Briška. V 67. minúte domáci zvýšili stav po centri Motolu a krásnej hlavičke Ján Brišku. V 73. minúte po samostatnom úniku dal Motola tretí gól Kočoviec, hosťom sa podarilo znížiť v 87. minúte.

Góly: Ján Briška 2, Radoslav Motola - Karika. Pred 120 divákmi rozhodoval Baláž

Kočovce: Ondreička - Mihál, Sevald, Moravčík, Gajdošík, Orsava, Lahvička, Martin Briška, Motola, Trgo, Ján Briška (Kopas, Minárik)