Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

2. BASKETBALOVÁ LIGA

BK Štadión Trenčín – BK ŠKP UMB Banská Bystrica 53

:69 (16:16, 29:40, 42:54). Body za Štadión: Ďurček 15, Pavlus 12, Bohát a Vavro po 6, Mikušovič, Majerník a Zámečník po 4, Tóth 2. BK Štadión Trenčín – Slávia TU Zvolen 103:73 (30:15, 50:31, 67:59). Body za Štadión: Lukáč a Ďurček po 28, Bohát 14, Zámečník 8, Trnka 6, Nebus a Boor po 5, Vavro a Mikušovič po 4, Majerník 1.

Asistent trénera Ivan Mikušovič: „V zápase proti Banskej Bystrici bola obrana celkom v poriadku, v útoku sme sa však nemohli presadiť, najmä z krídelných pozícií. Nedokázali sme sa vysporiadať s rýchlou a pohyblivou hrou súpera, ktorý bol kondične lepšie na tom ako naše družstvo. Takisto i v premieňaní streleckých príležitostí zo stredných vzdialeností boli na tom hostia lepšie.

V nedelňajšom zápase sme hlavne dobrou obranou prvé dve štvrtiny držali svojho súpera na dištanc 10 a viac bodov. Tretia štvrtina bola v znamení akéhosi uspokojenia. Do poslednej štvrtiny sme tak nastupovali iba s osembodovým náskokom, ktorý v priebehu piatich minút naše družstvo natiahlo na 25 bodov, Najbližšie stretnutie odohráme opäť na domácej palubovke, v Športovej hale na Sihoti, 09. 11. 2002 o 19.00 hod. Súperom nám bude družstvo z Považskej Bystrice, ktorej hodláme vrátiť prehru z prvého zápasu.“

(mas)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Gambrinus si už v plastovej fľaši nekúpite

„Riadime sa zdravým rozumom,“ hovorí Mária Dzureková, brand manažérka značky Gambrinus a odpovedá na najčastejšie otázky zákazníkov.

Zlodejovi našli pri krádeži drogy

Mladý muž mal pri sebe 23 dávok.

Ilustračné foto.

Pre sociálne slabých vyzbierali v Trenčíne 220 bicyklov, kolobežiek a odrážadiel

V Trenčianskom obchodnom centre bola charitatívna zbierka.

Ilustračné foto.

Podgurážená vodička skončila v plote

Žene hrozí trest odňatia slobody až na rok.

Foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Trenčíne bola hospitalizovaná pacientka s podozrením na koronavírus

V súvislosti so šírením nebezpečného vírusu po Európe vo štvrtok zasadne Bezpečnostná rada štátu.

AKTUALIZOVANÉ 12:34

Výsledky sú negatívne, žena v nemocnici v Trnave nemá koronavírus

Žena sa vrátila z Talianska.

Nočná dráma v Trenčíne. Plačúce dieťa ratovali susedia, policajti, hasiči, záchranka aj sociálka

Krátko po polnoci zavolala mestskú políciu obyvateľka ulice M. Bela v Trenčíne, že v susednom byte už dlhšiu dobu plače malé, asi polročné dieťa a jeho rodičia zrejme nie sú doma.

V Ružomberku hospitalizovali kamionistu s podozrením na koronavírus

Doposiaľ dostupné výsledky vyšetrení nepotvrdili prítomnosť bežného chrípkového vírusu.

Už ste čítali?

Voľby 2020