Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

FUTBAL / III. trieda SEVER

Tr. Bohuslavice -

Horná Streda "B" 2:4 (0:3)

Stretnutie malo slušný priebeh. Na hre sa prejavil fakt, že hosťujúci tím v tomto zápase posilnilo až osem hráčov z A-tímu. V prvom polčase si hostia pripravili množstvo šancí, z ktorých premenili tri. Po obrátke polavili, čo domáci dokázali využiť Drahošom a Krištofovičom na skorigovanie výsledku.

Góly: Drahoš, Krištofovič - Pomajbo, Havrlent, Polák, Mitošinka (11m).

Diváci: 120.

Rozhodoval Galko, Sloboda.

TR. BOHUS.: Vavro J. - Fraňo, Kopunec, Helig, Hujík, Pagáč, Vavro M., Vavro P., Peťovský, Drahoš, Krištofovič.

H. STREDA "B": Kukučka - Majerník, Štajnecher, Madunický, Havrlent, Vavro J., Polák, Pomajbo, Korchan, Mitošinka, Mráz.

(ss)

Nová Bošáca - Skalka 0:0

Zápas sa hral čisto a korektne bez zbytočných faulov. Rozhodca Ševčík nemusel vytiahnuť žiadnu kartu. Šesťdesiat divákov videlo priemerný futbal, v ktorom obe mužstva si vypracovali po tri šance no žiadnu z nich nedokázalo využiť a tak sa zápas skončil spravodlivou remízou.

Diváci: 60. Rozhodoval Ševčík.

Jurika

Lúka - Svinná 3:1 (0:1)

V prvom polčase pôsobili futbalovejším dojmom hostia. Domáci boli zbytočné nervózni, čoho výsledkom bola rozpačitá hra a aj inkasovaný gól. Po dvoch striedaniach v druhom polčase domáci pridali, boli po celý polčas lepším mužstvom, čoho výsledkom boli tri góly v sieti súpera a pripísali si zaslúžene víťazstvo. Zápas sa hral bez kariet.

Góly: Otrubný J., Štipanith, Kusovký - Košik. Diváci: 80. Rozhodoval Halász.

LÚKA: Gašparík (Komadel) - Čuvala, Buška, Hazda (Štipanith), Beseda, Žiška, Otrubný L., Kusovský, Otrubný J., Julíny (Bórik).

SVINNÁ: Košík - Sabo, Polák, Dereš, Belák, Krtevan, Jakubek, Mucho, Báčik, Mišák, Kosik (Priadka).

Vlastimil Otrubný

Opatová - Chocholná-Velčice

0:2

Predposledné mužstvo tabuľky prvítalo na svojom ihrisku veľmi kvalitného súpera, ktorý od začiatku zobral otiaže zápasu do svojich rúk, nič neponechal na náhode a zaslúžene si pripísal tri body za víťazstvo v tomto stretnutí. Diváci: 30. Rozhodoval Gróf.

Stará Lehota - Dolné Srnie

2:3 (1:2)

Hostia prvý polčas začali veľmi aktívne. Už v siedmej minúte musel domáci brankár loviť loptu z brány. Repete si dal v 30. minúte. Hral sa útočný behavý futbal, z ktorého víťazstvo si pripísali na svoju stranu hostia.

Góly: Chropovský 2, Dovičin za hostí. Diváci: 20. Rozhodoval Tobiáš.

Ivan Hargaš

Bobot - Potvorice 5:0 (3:0)

Hralo sa za veľmi pekného futbalového počasia. Od začiatku pôosobili hostia odovzdaným dojmom, čoho domáci využili strelením troch gólov. Druhý polčas sa dohrával vo vlažnom tempe.

Góly: Šinský 3, Labuda, Kňaze (11m).

Diváci: 80.

Rozhodoval Černek

Ľuboš Hľôza

Omšenie - Zem. Podhradie

4:1 (2:0) nedohralo sa

Do prvého polčasu nastupovali domáci vedomí si postavenia v tabuľke a chceli ukázať domácemu hľadisku, že futbal ešte nezabudli hrať. V druhom nastúpili domáci ako vymenený a zásluhou hráčou Samuela, Homoľu a Suchého zvrátili priebeh stretnutia. V 80. minúte hosťujúci hráč Timko inzultoval rozhodcu a pre nešportové správanie hosťujúceho hráča rozhodca ukončil zápas.

Góly: Suchý 2, Homoľa 2 - Samotný.

Žk.: Marček, Homoľa - Timko, Samotný. Čk.: Samotný, Timko. Diváci: 60. Rozhodoval Mičko, Ďurech. DORAST: Omšenie - Melčice 4:1. Peter Sirotný

Tr. Teplá "B" - Motešice

1:3 (0:1)

Domáci sa v poslednom zápase jesene rozlúčili s divákmi prehrou, keď hosťujúci tím ukázal väčšiu vôlu po víťazstve keď dvoma gólmi Antaloviča a Kolárika si zaslúžene odvážajú tri body. Za domácich upravil skóre Farkašovský.

Góly: Farkašovský - Antalovič 2, Kolárik.

Diváci: 70.

Rozhodoval Repka.

DORAST: Dolná Súča - Tr. Teplá 1:2 (Marcinus, Košík J.) hostia sa stali víťazmi jesennej časti dorasteneckej ligy.