Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky

FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Veľká Hradná - Trenčianska Teplá 3:1 (2:0)

Domáci ako nováčik súťaže sa snaží hrať proti každému súperovi nebojácne a s vôľou po víťazstve, no veľkým nedostatkom je premieňanie vyložených príležitostí. Hostia môžu ďakovať tomuto problému domácich a že neodišli s vyšším gólovým rozdielom. Už v 15. minúte bolo 2:0. V druhom polčase hostia znížili. Domáci si naďalej vytvárali gólové príležitosti, no využili iba jednu, keď obrana hostí sfaulovala domáceho útočníka v šestnástke a domáci z jedenástky uzavreli výsledok zápasu.

Góly: Peter Kováč 2 (1 z 11 m), Lobotka - Malovec.

ŽK: Sýkora, Beňo, Juraj Kováč - Šubert.

Pred 165 divákmi rozhodoval Stračiak.

Veľké Hradná: Masár - Zradula, P. Ježík, Marcel Petrík, Sýkora, Milan Petrík, Lobotka, M. Kováč, P. Kováč, J. Ježík, R. Ježík, striedali J. Kováč, Beňo.

Trenč. Teplá: Matejka - M. Košík, Hošták, Marušinec, Prno, Beňo, P. Košík, Masár, Mičinec, Šubert, Malovec.

František Kováč

Horná Súča - Dubodiel

1:0 (1:0)

V Hornej Súči sa na ťažkom teréne hral futbal iba priemernej úrovne. O výsledku rozhodla pekná hlavička Bariša ešte v prvom polčase. Do konca zápasu už gól nepadol, pretože domáci zahodili aj nemožné.

ŽK: V. Jurica, M. Bartek, P. Častulín - V. Malec, Stopka. Rozhodoval Felgr, 150 divákov.

Hor. Súča: Poláček - B. Mrázik, J. Mrázik, M. Jurica, Lukšo, Bartek, V. Jurica, A. Častulín, Bariš, Mikušinec, Kučerák. Dubodiel: L. Petrík - B. Malec, Kyselica, Knoll, M. Malec, D. Malec, Stopka, V. Malec, M. Petrík, Doktor, Hostačný.

Pavol Mikušinec

Horné Srnie - Selec 0:0

V zápase si domáci vypracovali niekoľko dobrých streleckých príležitostí, v zakončení však boli neúspešní. Rovnako nepresnú mušku mali i hostia, a tak sa zápas skončil bezgólovou remízou.

ŽK: M. Vandžala - Vlk, Vavruš. Rozhodoval Rožník, 50 divákov.

Horné Srnie: Riečičiar - M. Vandžala, Kresánek, P. Šimko, B. Cíbik, M. Cíbik, Húserka, Turák, Kebísek, J. Vandžala, Kubíček. Selec: Pavol Šišovský - Vlk, Vavruš, Masár, Horňák, Panák, Komorovský, Zajac, Sulo, Masaryk, Fiala. (pv)

Trenčianske Stankovce -

Nová Ves n/V 2:0 (1:0)

V stretnutí veľmi dobrej úrovne zaslúžene vyhrali strelecky aj herne lepšie disponovaní domáci futbalisti, keď ani hosťom nemožno uprieť snahu o dobrý výsledok. O výsledku stretnutia rozhodol strelecky pohotový Koprivňanský, autor oboch gólov domácich, pričom ešte zopár príležitostí zo strany domácich zostalo nevyužitých.

ŽK: Markech - Bajzík, Kozák. Pred 150 divákmi rozhodoval Redaj.

Trenč. Stankovce: Haško - Panák (Tehlár), Mutňanský (Bogár), Bulko, Markech, Beňovič, Raček, Navrátil, Koprivňanský, Arbet. Nová Ves n/V: Čaňo - Nešťák (Kukučka), Suchý (Rojko), Andrášik, Kozák, Jančo, Adamčík, Koritina, Jambor, Tóth (Maco), Bajzík. (vič)

Trenčianske Teplice - Hôrka n/V 1:0 (0:0)

Vo veľmi peknom jesennom počasí sa domácim hráčom podarilo v 86. minúte vsietiť víťazný gól z jedenástky po strele Beláka. ŽK: Kováčik, Marček. Rozhodoval Kotian, 50 divákov.

Trenč. Teplice: Škrovánek - Šebík, Marček, Margetiak, Červený, Kováčik, Janík, Belák, Mutňanský, Husár, Eliášek, striedali Bosý, Stiksa, Kašša. Hôrka n/V: Turovský - Valík, Feranec, Sedlák, Sevald, Némethy, Mikuška, Poruban, Sokol, Müller, Maťo, striedali Bolech, Hrabovský, Ševcech.

Trenč. Teplice - Trenč. Stankovce 2:2. Rudolf Mrázik

Hrádok n/V - Brezová p/B 1:3

Hostia z množstva šancí premenili tri a zaslúžene vyhrali.

Góly za hostí: Š. Nemec, Šido, Šarudi. (jc)

Dolná Poruba - Mel.-Lieskové

2:2 (2:2)

Domáci mali v prvom polčase viac z hry, ujali sa vedenia na 1:0, neskôr i na 2:1. Hostia však vždy dokázali odpovedať gólom a už do polčasu bol stav 2:2. V druhom polčase si domáci vytvorili mierny tlak, v koncovke však boli bezzubí a nakoniec sa zápas skončil zmierlivou remízou.

Góly za domácich: Kaukal, Rast. Suchý.

Rozhodoval Jančo, 300 divákov.

(šm)

TTS Trenčín - Soblahov 1:0 (1:0)

Za krásneho počasiu sa hral priemerný futbal. Domáci z vytvorených šancí dokázali využiť len jednu, a tak sa o výsledok museli strachovať až do poslednej minúty. Hráči TTS sa po zodpovednom výkone dočkali prvého víťazstva až vo svojom trinástom zápase.

Gól: Častulín. ŽK: Batelka. Rozhodoval Bušo, 150 divákov.

TTS: Mičúch - Tehlárik, Albrecht, Chochlík, Častulín, Seneši, Sivák, Štefánek (Chorvát), Kriško (Guga), Batelka, Jakubec (Šlesár). Soblahov: Krátky - Balaj, Dvorský, P. Rehák, Oravec, Jantošovič, Halgoš, Ďuďák, T. Rehák (Markovský), Mičko, Gomulec.