Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / Majstrovstvá oblasti

Hôrka n/V –

Melčice-Lieskové 2:0 (0:0)

Už v 10. minúte hlavný rozhodca Neckář vylúčil po dvoch žltých kartách hosťujúceho hráča Vladimíra Birasa, čo ovplyvnilo priebeh zápasu. Hostia statočne odolávali prevahe domácich o jedného hráča až do 75. minúty, kedy sa domácim podarilo po prvýkrát skórovať. Do konca stretnutia pridali domáci ešte jeden gól a zápas sa skončil výsledkom 2:0.

(sm)

Horná Súča – Trenčianske Stankovce 2:2 (1:2)

V tvrdom a bojovnom stretnutí sa domáci chceli vytiahnuť na súpera, ktorý okupuje popredné miesta tabuľky. Domáci začali zápas dobre, keď v 25. minúte viedli gólom Mikušinca. Hostia sa však nevzdávali a päť minút pred koncom prvého polčasu obrátili výsledok na 1:2. V 50. minúte rozhodca vylúčil domáceho Mrázika. To však domácich vyburcovalo, lebo dokázali vyrovnať gólom Kučeráka, a preto domáci ani v siedmom zápase po sebe neprehrali. Pred 250 divákmi rozhodoval Otiepka.

Góly: Mikušinec, Kučerák – Navrátil, Mutňanský (11 m).

ŽK: J. Mrázik, Marek Biras – Sedláček, Navrátil. ČK: J. Mrázik po druhej žltej.

Horná Súča: Poláček – M. Biras, J. Mrázik, Lukšo, M. Jurica, P. Častulín, Bartek, A. Častulín, Bariš, Mikušinec, Kučerák, striedali A. Biras, Guga. Trenč. Stankovce: Haško – Panák, Mutňanský, Bulko, Hrbas, Beňovič, Sedláček, Arbet, Navrátil, Koprivňanský, Poruban, striedali Minaroviech, Bogár. Pavol Mikušinec

Trenčianska Teplá –

Soblahov 7:0 (1:0)

Po vcelku vyrovnanom prvom polčase, prišla druhopolčasová kanonáda zo strany domácich hráčov. Strelecky sa blysli hlavne autori hetrikov Zdeno Beňo a Libor Šubert.

Góly: Beňo 3, L. Šubert 3, Malovec. Rozhodoval Poláček, 200 divákov. (dm)

Veľká Hradná – Dubodiel 5:0 (3:0)

Vo farskom derby mali jednoznačnú prevahu domáci hráči. Ubehlo osem minút a po osi Lobotka – Kováč domáci viedli. V 21. minúte si títo dvaja hráči pozície vymenili a domáci viedli 2:0. V 37. minúte domáci Zradula z trestného kopu zvýšil na 3:0. V 59. minúte faulovali hostia domáceho útočníka Kováča, a ten z jedenástky zvýšil na 4:0. V 75. minúte domáci Lobotka spečatil víťazstvo domácich na 5:0. Na veľmi ťažkom teréne obe mužstvá hrali podľa svojich možností, no hostia jednoznačne nestačili a záver ani nervovo nezvládli.

Góly: Lobotka 2, P. Kováč 2, Zradula. ŽK: Marcel Petrík, J. Ježík - M. Malec, Hostačný, V. Malec. ČK: V. Malec. Pred 300 divákmi rozhodoval Mičko.

František Kováč

Trenčianske Teplice –

Nová Ves nad Váhom

1:1 (1:0)

V prvom polčase využili domáci jednu z mála príležitostí na otvorenie skóre, avšak do druhého polčasu nastúpili domáci hráči nekoncentrovaní a snaživý súper už v 30. sekunde druhého polčasu vyrovnal. Remíza je spravodlivým vyjadrením síl na ihrisku.

Gól: R. Brandís za domácich. Rozhodoval Felgr, 50 divákov.

Trenč. Teplice:Miakiš – Margetiak, Marček, Šebík, Mutňanský, Brandís, Belák, Červený, Janík, Ružička, Krivda.

Rudolf Mrázik

TTS Trenčín – Brezová pod Bradlom 0:3 (0:1)

Na ťažkom teréne na hranici regulárnosti sa domáci ťažko presadzovali, no i napriek tomu si dokázali vypracovať niekoľko sľubných príležitostí, no bez gólového efektu. O zápase rozhodol jediný hráč – hosťujúci Matej Klein, autor všetkých troch gólov.

ŽK: Jakúbek. Rozhodoval Redaj, 80 divákov.

TTS: Mičúch – Tehlárik, Albrecht, Chochlík, Ján Guga, Seneši, Sivák, Kriško, Jakúbek, Častulín, Šorec, striedali Štefánek, Havier, Chorvát. Brezová p/B: Kubinec – Minarčiný, Šido, Andrej Nemec, Barcaj, Szárka, Nosko, Šarudi, Štefan Nemec, Polakovič, Klein, striedali Šlahor, Mikláš.

Ladislav Štefánek

Horné Srnie – Hrádok nad Váhom 3:2 (0:0)

V prvom polčase sa hral iba priemerný futbal. Úvod druhého polčasu bol jasne v réžii domácich futbalistov, ktorí sa po čistom hetriku Martina Kebíska ujali vedenia 3:0. Hostia v záverečných minútach už len znížili na, pre nich priaznivý výsledok, 3:2.

Rozhodoval Kotian, 50 divákov.

Horné Srnie: Riečičiar – Milan Vandžala, Kresánek, J. Húserka, Turák, B. Cíbik, M. Cíbik, Ján Vandžala, M. Kebísek, Pavol Šimko, Kubíček (F. Vandžala).

(ih)

Dolná Poruba – Selec 8:0

(hralo sa 1. 11. 2002).

Dohrávka 13. kola:

TTS Trenčín – Dubodiel

5:0 (1:0)

Za chladného počasia na ťažkom teréne sa hral pohľadný, okulahodiaci futbal so šancami na oboch stranách s výbornými výkonmi brankárov a festivalom zahodených gólových akcií mladých hráčov TTS (vekový priemer 18,2 roka!). Hráči Dubodielu odolávali až do 80. minúty, záver stretnutia patril jednoznačne domácim hráčom, ktorí si za výkon po stretnutí vyslúžili potlesk obecenstva. Pred asi 50 divákmi rozhodoval s prehľadom Bušo.

Góly: Štefánek 2, Batelka (11 m), Častulín, Jakúbek. ŽK: Batelka – M. Malec, B. Malec, Kyselica.

TTS: Mičúch – Tehlárik, Albrecht, Chochlík, Častulín, Seneši, Sivák, Kriško (Havier), Jakúbek (Chorvát), Batelka, Šorec (Štefánek). Dubodiel: Ladislav Petrík – B. Malec, Kyselica, Knoll, M. Malec, D. Malec, M. Červený, J. Červený, Miroslav Petrík, Doktor, Hostačný, striedali Stopka, Hromník. Ladislav Štefánek