V krásnom jarnom počasí predviedli mužstvá futbal solídnej úrovne, avšak so šťastnejším koncom pre hostí.

Trenč. Teplice: Škrovánek - Majo, Margetiak, Horný, Červený, Škultéty, Janík, Marček, Horňáček, Krivda, Kováčik, striedali Šebík, Piešťanský, Ružička. Mel.-Lieskové: Mizerák – Mikušať, Sklár, Vlček, Motyka, Michal Kotek, Capák, Tuharský, Cingel, Kozarec, Vido, striedali Ďuriš, Hanták, Milan Kotek.

Dorast: 3:0. Góly: Kováč, Nedielka, Fiala.

Ženy - prípravný zápas : Slovan Leoni Trenč. Teplice – VIX Žilina 0:8.

Rudolf Mrázik

Soblahov – Hrádok 4:0 (4:0)

Domáci futbalisti mali od začiatku veľkú prevahu, ktorú zužitkovali strelením štyroch gólov a už v 30. minúte bolo o výsledku zápasu rozhodnuté. V druhom polčase sa hral už iba vlažný futbal, kde domáci nevyužili ďalšie svoje príležitosti. Góly: Lazar a Halgoš 2. Rozhodoval Naď, 200 divákov.

Pavol Juriga

Hôrka n/V - Trenč. Stankovce 0:1 (0:0)

Po vyrovnanom prvom polčase mali hostia v druhom predsa len viac z hry, čoho výsledkom bol aj nádherný víťazný gól z kopačky Bogára v 70. minúte.

(vič)

Trenč. Teplá - Horná Súča 2:2 (0:1)

V prvom jarnom vystúpení domácich hráčov zaskočili hostia kvalitnou hrou a po dvoch nevyužitých šanciach sa Súčania v 30. minúte ujali vedenia 1:0. V druhom polčase pokračovali hostia v kvalitnom výkone, čo vyústilo do dvojgólového vedenia zásluhou Kučeráka. Po prestriedaní Teplania ožili a v 70. minúte Liška znížil na 1:2 a kontaktný gól ich vyburcoval k lepšiemu výkonu. Na zaslúžených 2:2 v 90. minúte krásnou strelou ukončil stretnutie kapitán Šubert.

Góly: Liška, Šubert - Mikušinec, Kučerák. ŽK: Ďurech, Liška - M. Jurica, P. Častulín. Objektívne rozhodoval Maráz, 250 divákov.

Trenč. Teplá: Matejka – Hošták, Ďurech, Pytlík (Beňo), Jakubec, Mičian (Liška), Marušinec, Masár, Haviar, Šubert, Vaský. H. Súča: Poláček – Mrázik, Žáček, M. Jurica, P. Častulín, Bartek (Biras), V. Jurica, Lukšo, Bariš (Sádecký), Mikušinec (A. Častulín), Kučerák.

DORAST: 4:1. Góly: Hudcovský, Dubnička, Malovec, Rýdzi – Pečeňanský.

Ivan Dobiáš

Dolná Poruba - Horné Srnie 2:2

Veľká Hradná - TTS Trenčín 3:1 (3:1)

Hneď od úvodu zápasu domáci hráči tlačili súpera a vypracovávali si gólové príležitosti. Prvý polčas aj rozhodol o výsledku zápasu. V druhom polčase hra najmä zo strany domácich upadla a obe mužstvá hrali slabý futbal. Mladý kolektív hostí statočne bojoval do konca zápasu, ale gólové príležitosti si nevypracoval.

Góly: P. Kováč (11 m), Behúl (11 m), Lobotka – Batelka. ŽK: Mičúch. Pred 140 divákmi rozhodoval Kyška.

Veľká Hradná: I. Ježík – Marcel Petrík, Farkaš, M. Kováč, Sýkora, Milan Petrík, Lobotka, Behúl, P. Kováč, J. Ježík, Országh, striedali R. Ježík, Juraj Petrík. TTS Trenčín: Mičúch – Šlesár, Albrecht, Tehlárik, Kačička (Pokorný), Seneši, Bobuš, Tomík, Kľucha, Batelka, Kalaba.

František Kováč

Selec - Brezová pod Bradlom 0:0

Zápas, ktorý sa odohral kvôli uzavretému ihrisku v Selci na trávniku LO Trenčín sa niesol vo vyrovnanom duchu, obe mužstvá si vypracovali niekoľko sľubných príležitostí, no nedokázali ich premeniť a tak sa obaja súperi rozišli bezgólovou remízou, ktorá zodpovedala priebehu hry.

Objektívne rozhodoval Opatovský, 100 divákov.

Selec: Pavol Šišovský ml.– Horňák, Masár, Letko, Pavol Šišovský st., Masaryk, Vavruš, Zajac, Sulo (Komorovský), Peter Šišovský, Puna.

(pv)

Dubodiel - Nová Ves n/V 0:2 (0:1)

Hostia mohli o svojom víťazstve rozhodnúť už v prvom polčase, keď z niekoľko vyložených šancí využil v 33. minúte Jambor jedinú z nich. V druhom polčase sa domáci snažili o vyrovnanie, ale bol to opäť Jambor, ktorý poistil zaslúžené víťazstvo lepších hostí.

ŽK: Praženec. ČK: Petrík. Rozhodoval Felgr, 100 divákov.

Dubodiel: Praženec – B. Malec, Kyselica, J. Červený, M. Malec, D. Malec, Országh, Knoll, Doktor, M. Červený, Hostačný, striedali Petrík, Šťastný. Nová Ves n/V: Čaňo – Nešťák, Tomčík, Andrášik, Pastorek, Jančo, Tóth, Koritina, Jambor, Suchý, Kukučka, striedal Bajzík.

DORAST: Dubodiel – Beckov 2:1 (1:1)

ŽIACI: Dubodiel – Trenč. Teplice 7:1 (1:0)

St. Doktor

1. Dolná Poruba 17 12 4 1 47:17 40 (+13)

2. Brezová p/B. 17 11 3 3 35:13 36 (+9)

3. Tr. Stankovce 18 11 3 4 31:19 36 (+9)

9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Trenčianska župa je čoraz viac eko, spolupracuje už aj so včelármi

Cieľom spoločného memoranda je podpora oblasti environmentálnej výchovy, zlepšovanie stavu životného prostredia na území kraja či spoločná realizácia projektov.