V krásnom jarnom počasí predviedli mužstvá futbal solídnej úrovne, avšak so šťastnejším koncom pre hostí.

Trenč. Teplice: Škrovánek - Majo, Margetiak, Horný, Červený, Škultéty, Janík, Marček, Horňáček, Krivda, Kováčik, striedali Šebík, Piešťanský, Ružička. Mel.-Lieskové: Mizerák – Mikušať, Sklár, Vlček, Motyka, Michal Kotek, Capák, Tuharský, Cingel, Kozarec, Vido, striedali Ďuriš, Hanták, Milan Kotek.

Dorast: 3:0. Góly: Kováč, Nedielka, Fiala.

Ženy - prípravný zápas : Slovan Leoni Trenč. Teplice – VIX Žilina 0:8.

Rudolf Mrázik

Soblahov – Hrádok 4:0 (4:0)

Domáci futbalisti mali od začiatku veľkú prevahu, ktorú zužitkovali strelením štyroch gólov a už v 30. minúte bolo o výsledku zápasu rozhodnuté. V druhom polčase sa hral už iba vlažný futbal, kde domáci nevyužili ďalšie svoje príležitosti. Góly: Lazar a Halgoš 2. Rozhodoval Naď, 200 divákov.

Pavol Juriga

Hôrka n/V - Trenč. Stankovce 0:1 (0:0)

Po vyrovnanom prvom polčase mali hostia v druhom predsa len viac z hry, čoho výsledkom bol aj nádherný víťazný gól z kopačky Bogára v 70. minúte.

(vič)

Trenč. Teplá - Horná Súča 2:2 (0:1)

V prvom jarnom vystúpení domácich hráčov zaskočili hostia kvalitnou hrou a po dvoch nevyužitých šanciach sa Súčania v 30. minúte ujali vedenia 1:0. V druhom polčase pokračovali hostia v kvalitnom výkone, čo vyústilo do dvojgólového vedenia zásluhou Kučeráka. Po prestriedaní Teplania ožili a v 70. minúte Liška znížil na 1:2 a kontaktný gól ich vyburcoval k lepšiemu výkonu. Na zaslúžených 2:2 v 90. minúte krásnou strelou ukončil stretnutie kapitán Šubert.

Góly: Liška, Šubert - Mikušinec, Kučerák. ŽK: Ďurech, Liška - M. Jurica, P. Častulín. Objektívne rozhodoval Maráz, 250 divákov.

Trenč. Teplá: Matejka – Hošták, Ďurech, Pytlík (Beňo), Jakubec, Mičian (Liška), Marušinec, Masár, Haviar, Šubert, Vaský. H. Súča: Poláček – Mrázik, Žáček, M. Jurica, P. Častulín, Bartek (Biras), V. Jurica, Lukšo, Bariš (Sádecký), Mikušinec (A. Častulín), Kučerák.

DORAST: 4:1. Góly: Hudcovský, Dubnička, Malovec, Rýdzi – Pečeňanský.

Ivan Dobiáš

Dolná Poruba - Horné Srnie 2:2

Veľká Hradná - TTS Trenčín 3:1 (3:1)

Hneď od úvodu zápasu domáci hráči tlačili súpera a vypracovávali si gólové príležitosti. Prvý polčas aj rozhodol o výsledku zápasu. V druhom polčase hra najmä zo strany domácich upadla a obe mužstvá hrali slabý futbal. Mladý kolektív hostí statočne bojoval do konca zápasu, ale gólové príležitosti si nevypracoval.

Góly: P. Kováč (11 m), Behúl (11 m), Lobotka – Batelka. ŽK: Mičúch. Pred 140 divákmi rozhodoval Kyška.

Veľká Hradná: I. Ježík – Marcel Petrík, Farkaš, M. Kováč, Sýkora, Milan Petrík, Lobotka, Behúl, P. Kováč, J. Ježík, Országh, striedali R. Ježík, Juraj Petrík. TTS Trenčín: Mičúch – Šlesár, Albrecht, Tehlárik, Kačička (Pokorný), Seneši, Bobuš, Tomík, Kľucha, Batelka, Kalaba.

František Kováč

Selec - Brezová pod Bradlom 0:0

Zápas, ktorý sa odohral kvôli uzavretému ihrisku v Selci na trávniku LO Trenčín sa niesol vo vyrovnanom duchu, obe mužstvá si vypracovali niekoľko sľubných príležitostí, no nedokázali ich premeniť a tak sa obaja súperi rozišli bezgólovou remízou, ktorá zodpovedala priebehu hry.

Objektívne rozhodoval Opatovský, 100 divákov.

Selec: Pavol Šišovský ml.– Horňák, Masár, Letko, Pavol Šišovský st., Masaryk, Vavruš, Zajac, Sulo (Komorovský), Peter Šišovský, Puna.

(pv)

Dubodiel - Nová Ves n/V 0:2 (0:1)

Hostia mohli o svojom víťazstve rozhodnúť už v prvom polčase, keď z niekoľko vyložených šancí využil v 33. minúte Jambor jedinú z nich. V druhom polčase sa domáci snažili o vyrovnanie, ale bol to opäť Jambor, ktorý poistil zaslúžené víťazstvo lepších hostí.

ŽK: Praženec. ČK: Petrík. Rozhodoval Felgr, 100 divákov.

Dubodiel: Praženec – B. Malec, Kyselica, J. Červený, M. Malec, D. Malec, Országh, Knoll, Doktor, M. Červený, Hostačný, striedali Petrík, Šťastný. Nová Ves n/V: Čaňo – Nešťák, Tomčík, Andrášik, Pastorek, Jančo, Tóth, Koritina, Jambor, Suchý, Kukučka, striedal Bajzík.

DORAST: Dubodiel – Beckov 2:1 (1:1)

ŽIACI: Dubodiel – Trenč. Teplice 7:1 (1:0)