Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Bošáca – Očkov 2:1 (1:0)

Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom mali navrch domáci, v druhom sa karta otočila. Bošáca sa ujala vedenia až v 35. minúte Sochom, keď predtým mala viac gólových príležitostí. V 40. minúte dali domáci z trestného kopu druhý gól Ševčíkom, keď jeho strela sa odrazila za bránkovú čiaru od brvna, hlavný rozhodca ho však neuznal. V 85. minúte zvýšil domáci Sádecký po niekoľkých dorážkach na 2:0. Hostia znížili v nadstavenom čase Lukášom Štepkom.

Góly: Pred 150 divákmi rozhodoval Tobiáš

Bošáca – Častkovce 3:2 (0:0). Juráček, Staňák, Kozic – Čechvala, Brezula. Bošáca žiaci – Kálnica 4:2 (1:1). Janeček 2, Kusenda, Toráč – Jendrušák, Važan

VLADIMÍR KOZÁČEK

Moravské Lieskové – Kočovce 2:0 (1:0)

V súboji dvoch mužtiev ohrozených zostupom boli lepší domáci hráči.

Góly: Figura, Miloš Šimovec. Pred 90 divákmi rozhodoval Barinka

Mor. Lieskové: Poláček – Mašek (Kukuča), Radoš, Švikruha (Rehák), Skovajsa, Praslička (Žákovic), Šimovec, Podhradský, Figura, Lahvička

Kočovce: Kotleba – Mihál, Sevald, Toráč, Gajdošík, Orsava, Trgo, Rudy, Motola, Briška (Minárik), Kopas.

Mor. Lieskové dorast – Kočovce 2:0 (1:0). Figura 2.

JAROSLAV HERÍNEK

Myjava/Turá Lúka B – Považany

3:0 (0:0)

Prvý polčas bol z obidvoch strán vyrovnaný. Až v druhej polovici zápasu sa domáci začali presadzovať väčšou bojovnosťou. Góly dávali v druhom polčase v 8., 15. a 30. minúte.

Stará Turá –Beckov 3:0 (2:0)

V stretnutí mužstiev s navlas rovnakou bilanciou sa bojovalo o tretie miesto v tabuľke. Domáci sa snažili čo najskôr streliť úvodný gól, čo sa im aj podarilo v 14. minúte, kedy Vojtek dal na 1:0. V 35. minúte zvýšil Rodenák na 2:0. V druhom polčase strelil Juraj Bohuš tretí gól. Hostia po vylúčení hráča mali šance a dokonca nepremenili ani pokutový kop. Výsledok zodpovedá priebehu zápasu.

Góly: Vojtek, Rodenák, Bohuš. ČK: Sládek (Beckov). Pred 180 divákmi rozhodoval Maráz

Stará Turá dorast – Tr. Turná 3:0. Javor 2, Maroň

JAROMÍR ŠTEFÁNIK

Kálnica – Čachtice 2:3 (0:1)

Hostia vyťažili z minima maximum. V prvom polčase z jednej vážnej akcie strelili gól a na začiatku druhého polčasu z dvoch vydarených akcií získali lacné trojgólové vedenie. Keď sa zdalo, že zápas je rozhodnutý, domáci postupne zvyšovali aktivitu a tlak, čo sa prejavilo strelením dvoch gólov. Záver stretnutia bol dramatický, keď vyrovnanie viselo na vlásku, ale hostia tesné víťazstvo ubránili.

Góly: Vojtech, Bušo – Daniel Imriška 2, Kuník. Pred 150 divákmi rozhodoval Neckář

DUŠAN FILIP

Dohrávka 16. kola:

T. Lubina Kopanice – Hrašné 5:2 (3:1)

Úvod začiatku bol pre hostí priam šokujúci, keď skóre v 7. minúte po rohovom kope otvoril Ides. Neprešli ani dve minúty a hostia v 9. minúte opäť inkasovali keď po centri Heribana pohotový Alušic zvýšil na dva nula. Aj hostia vystrčili rôžky avšak domáci brankár Praj zneškodnil dve vyložené šance hostí. V 25. minúte po prihrávke Urbánka v šestnástke dezorientovaný hostia si vsietili vlastný gól hráčom Klimekom a bolo tri nula. V 38. minúte po rýchlom úniku hostí znížil Černák na rozdiel dvoch gólov. Druhý polčas vyšiel lepšie hosťom, keď pohotový Ides po chybe brankára znížil na tri dva. Keď si hostia vsietili opäť vlastný gól (Hučko) o výsledku bolo rozhodnuté. V 85. minúte priamo z rohu na konečných 5:2 upravil Alušic, keď lopta preletela pozdlž celej brány a prekvapivo skončila v sieti.

70 divákov, rozhodoval Neckář.

DUNAJČÍK

1. Čachtice 19 15 1 3 57:27 46 (+19)

2. Myj./T. Lúka B 19 13 2 4 42:17 41 (+11)

11. Kálnica 19 6 4 9 34:41 22 (-8)

12. Mor. Lieskové 19 6 2 11 23:35 20 (-10)

1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 359

Slovensko sa podľa premiéra z hľadiska epidemiologickej situácie nachádza v pasci

"Testy nemáme zabezpečené a som zvedavý, kto sem príde pred Vianocami a povie, že bude lockdown," pýtal sa premiér.

Predseda vlády SR Igor Matovič prichádza na zasadnutie Ústredného krízového štábu 25. novembra 2020 v Bratislave.

Matovič: Niektoré školy sa otvoria, testovanie preberám do vlastných rúk

Premiér SR Igor Matovič preberá pilotné testovanie žiakov na ochorenie COVID-19 do vlastných rúk.

Predseda vlády SR Igor Matovič.

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.