Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Očkov – Kálnica 3:1 (1:0)

Domáci nastúpili aj keď oslabení s úmyslom po dvoch prehrách konečne naplno bodovať. Hra sa v prvom polčase dovíjala medzi šestnástksmi, hostia pôsobili príjemným dojmom a nevyrušil ich ani gól Burzu, ktorým sa domáci ujali vedenia. V druhom polčase domáci zlepšili kombinační hru, čoho výsledkom bol druhý gól Burzu a po rohovom kope upravili Masárom na 3:0. Hostia v závere zápasu po tečovanej strele domácim obrancom skorigovali stav na z ich pohľadu konečných 1:3.

Góly: Burza 2, Masár – Bolech. Pred 80 divákmi rozhodoval Krajčovič

JOZEF KOLNÍK

Častkovce dorast – Kálnica 0:0. Kálnica žiaci – Trenčianske Bohuslavice 2:2 (1:2). Krchnavý, Koreň – Žácky, Krajčovic.

Kočovce – Myjava/Turá Lúka B

0:4 (0:1)

Na kvalitnom teréne sa v prvom polčase hralo medzi šestnástkami. V 16. minúte hosťujúci Halabrín trafil brvno. V 20. minúte domáci Sevald z vyložernej šance trafil brankára. V 38. minúte sa hostia ujali vedenia gólom Dugu. V 47. minúte v šestnástke hostia faulovali Gajdošíka, ale pokutový kop Ján Briška nepremenil. V 55. minúte domáci Orsava hlavičkoval tesne vedľa brány, ďalší priebeh zápasu ovládli hostia, keď v priebehu pätnástich minút dali tri góly. Pre domáce mužstvo je tento výsledok až príliš krutý

Góly: Maleček 2, Duga, Buček. Pred 120 divákmi rozhodoval Kotian

PETER HRUŠÍK

Považany – Bzince pod Javorinou

1:0 (0:0)

V slabom futbalovom zápase sa domáci prispôsobili hre hostí a tak iba výsledok potešil domácich fanúšikov. Jediný gól stretnutia strelil v 48. minúte Patrik Kubica po ideálnej prihrávke Michalca.

Gól: Patrik Kubica ČK: Krajčovič – Šmatlák. Pred 80 divákmi rozhodoval Tobiáš. Najlepší hráči: Vladimír Michalec - Samek

Považany žiaci – Hôrka nad Váhom 9:1. Góly za domácich: Peter Sedlák 4, Pavel Bors 4, Lukáš Michalík

JÁN MIKLOVIČ

Lubina kopanice – Bošáca

0:1 (0:0)

Vo vyrovnanom zápase, v ktorom domáci nastúpili bez štyroch hráčov základnej zostavy, sa hra striedala na obidvoch stranách a bolo jasné, že kto strelí gól, zvíťazí. Hoci domáci hráči nastrelili žrď, šťastena im tentokrát nepriala. Boli to hostia, ktorí v 58. minúte vsietili gól Sochom. I napriek tlaku v závere domáci svoje dobré šance nevyužili.

Gól: Sochas. Pred 80 divákmi rozhodoval Halász

Lubina kopanice dorast – Bošáca 1:0 (0:0). Hornáček

MILAN DUNAJČÍK

Brestovec – Moravské Lieskové

3:1 (1:1)

Domáci sa trápili, nezaostali však za nimi ani hostia.V druhom polčase domáci dokázali v zápase, ktorý sa niesol v znamení chýb a nepresností, strhnúť víťazstvo dvoma gólmi na svoju stranu.

Góly: Roman Stančík, Viliam Mozolák, Ján Korontály - Ján Figura. Pred 100 divákmi rozhodoval Gróf

ING. JÁN MAJTÁN

Beckov – Hrašné 1:1 (0:0)

Prvý polčas sa hral priemerný futbal na obidvoch stranách. V druhom polčase sas hostia ujali vednia po chybe obrany z kopačky Černáka. Do konca zápasu sa domáci trápili a v 90. minúte Hubina zachraňoval pre nich aspoň bod.

Góly: Černák, Hubina. Pred 50 divákmi rozhodoval Zemko

Beckov dorast – Omšenie 1:6. Pálka – Kiačik 2, Bielik, Homola, Bajzík, Jantošovič.

ŠKOLÁR

Čachtice – Stará Turá 1:0 (1:0)

V čahticiasch sa nehral príliš pekný futbal, hra sa len kúskovala a nespokojní boli aj diváci. Jediný gól zápasu, v ktorom hostia nemali takmer žiadnu šancu, strelil v 42. minúte Radovan Kuník.

Gól: Kuník. Pred 200 divákmi rozhodoval Mičko

Čachtice dorast - Dolná Súča 3:1. Dohrávka: Beckov dorast – Čachtice 0:8

MARIÁN GREGOROVIČ

1. Čachtice 20 16 1 3 58:27 49 (+19)

2. Myj./T. Lúka B 20 14 2 4 46:17 44 (+14)

11. Kálnica 20 6 4 10 35:44 22 (-8)

12. Mor. Lieskové 20 6 2 12 24:38 20 (-10)

13. Hrašné 20 3 8 9 17:36 17 (-13)

14. Bzincep/J. 20 3 4 13 15:50 13 (-17)

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 608

Odberné miesta v okrese Trenčín má najviac ľudí navštíviť cez víkend.

Čaká nás ďalšie kolo testovania.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

V Trenčíne chcú počas víkendu otvoriť 36 odberných miest

Mesto Trenčín chce počas víkendu testovať antigénovými testami v 36 odberných miestach. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.