Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Horňany – Drietoma 2:3 (0:3)

V prvom polčasu mali hostia jasnú prevahu, čohio výsledkom boli tri strelené góly. V druhom polčase sa hra otočila, navrch mali domáci, znížili na 1:3, chytili sa šance a z pokutového kopu znížili na 2:3. Hostia hrozili z brejkov, ale vypracované gólové šance nevyužili.

Góly: Juraj Chmelina, Vladimír Sulo, Tomáš Margetín. Pred 100 divákmi rozhodoval Repka

Záblatie – Zamarovce 2:0 (0:0)

V derby zápase začali mužstvá rozhárane a do 20. minúty sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. Od polovice polčasu sa hralo viac na polovici hostí a prišli aj šance Brleja, Kalla, ktoré však zásluhou výborného brankára hostí Durasa a nervozitou domácich útočníkov zostali nevyužité. V druhom polčase v 50. minúte otvoril skóre po peknej individuálnej akcií Brlej, keď preloboval brankára hostí. V ďalších desiatich minútach Kallo trafil dva razy tyč brány hostí. Potom po peknom centri nedal Vallo šancu hosťujúcemu brankárovi a zvýšil na 2:0. Posledných pätnásť minút sa hra vyrovnala a na výsledku sa do konca zápasu už nič nezmenilo.

Góly: Brlej, Vallo. Pred 150 divákmi rozhodoval Malec

Z8blatie dorast – Soblahov 5:3. Záblatie žiaci – Kľúčové 6:1. Melčice – Lieskové starší žiaci – Zamarovce 2:8. Trenčianske Teplice mladší žiaci – Zamarovce 0:8.

JÁN ŠŤASTNÝ

Ľuborča – Trenčianska Turná

0:1 (0:1)

Prvý polčas sa niesol v znamení miernej prevahy domácich, hostia sa spoliehali na rýchle brejky a tesne pred odchodom do kabín sa im podarilo skórovať gólom Chochlíka. Druhý polčas sa niesol v znamení snahy domácich zvrátiť stav, vytvorili si aj niekoľko šancí, ktoré, rovnako ako aj hostia, ktorí podnikali protiútoky do otvorenej obrany, nepremenili. Domáci zo záverečného náporu vyťažili gól, ktorí však rozhodcovia pre ofsajd neuznali.

Gól: Chochlík. Pred 100 divákmi rozhodoval Otiepka

Ľuborča dorast – LO Trenčín 0:4. Radil 3, Bajzík. Ľuborča žiaci – Skalka nad Váhom 2:0. Korienek, Bobot.

MAREK KONÍČEK

Oscar Trenčín – Mníchova Lehota

1:1 (0:0)

Vyrovnanom zápase domáci v prvom polčase nepremenili dve vyložené šance, čo sa im vypomstilo v závere zápasu, kedy po chybe brankára inkasovali vyrovnávajúci gól

Góly: Džubina – Pavlík. Pred 100 divákmi rozhodoval Ondrušek

(lp)

Veľké Bierovce/Opatovce

– LO Trenčín 2:1 (1:0)

Domáci v dôležitom zápase proti mladému mužstvu hostí si síce vytvorili prevahu, no gólové šance sa nepremieňali. Domáci sa ujali vedenia až z pokutového kopu v 43. minúte. V druhom polčase mužstvo hostí bolo vyrovnaným súperom, ale v 75. Minúte domáci strelili druhý gól. Tesne pred záverom veľmi dobrý výkon hostí bol korunovaný znížením na 1:2.

Góly: J. Barták (11m), P. Barták – Kopunec. Pred 80 divákmi rozhodoval Vozár

V. Bierovce/Opatovce dorast – Hrádok 12:0 (6:0). Góly: Vanko 3, P. Marcinát 2, Marchetka 2, Nagy, P. Staňák, Hanáček, Oriešek, Horňák.

PETER ORAVEC

Neporadza – Kľúčové 3:2 (2:1)

Domáci sa ujali vedenia po dvoch chybách hosťujúcej obrany. Hosťom sa do polčasu podarilo vyrovnať. Druhý polčas sa niesol v znamení boja medzi šestnástkami, domáci zvýšili na 3:1, hosťom sa podarilo päť minút pred koncom zápasu skorigovať výsledok, ale na zvrat im už nezostal čas..

Góly: Uher, Richtárech, Laššo - Peter Vavruš, Kendera. Pred 100 divákmi rozhodoval Bušo

PATRIK KIAČIK

Ivanovce - Dolná Súča 2:1 (1:1)

V bojovnom zápase sa hostia predstavili ako technicky a kombinačne vyspelé mužstvo. V prvom polčase si vytvorili viacero dobrých streleckých príležitostí, ale zaskočil ich gól Jaroslava Kopunca v 20. minúte. Ani strelecké pokusy Antona Plevu nepriniesli gól na strane hostí. Až v záverečných minútach prvého polčasu sa hostia predsa len presadili a rýchlu akciu zakončil gólom Radoslav Hlávek. Hostia nastúpili do druhého polčasu s odhodlaním strhnúť víťazstvo na svoju stranu, nepozornosť v obrane však zapríčinila inkasovaný gól v 70. minúte zápasu. Neskôr musel po druhej žltej karte odísť pod sprchy hráč Dolnej Súče Miroslav Slezák a domáci futbalisti v prevahe o jedného hráča doviedli zápas do víťazného konca.

8. Dol. Súča 20 8 2 10 45:41 26 (-4)

9. V.Bierovce/Op. 20 6 7 7 29:34 25 (-5)

10. Neporadza 20 6 6 8 29:39 24 (-6)

11. Oscar Trenčín 20 7 2 11 33:54 23 (-7)

12. Zamarovce 20 6 4 10 30:39 22 (-8)

13. Horňany 20 4 1 15 35:71 13 (-17)

14. Mn.Lehota 20 2 6 12 16:36 12 (-18)

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Pri upratovaní našli staršiu pištoľ

Zbraň spolu s nábojmi našli pri upratovaní bytu po nebohom bratovi v Trenčianskych Tepliciach.

Prví ľudia čakali Trenčianskom kraji v radoch už od šiestej ráno

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Trenčín, Prviedza, Považská Bystrica, Púchov a ostatných okresoch kraja.

„Panenkovský dloubák“? Neriskujem, že zlyhám, hovorí penaltový špecialista Steinecker

Messi, Totti, Cristiano Ronaldo, či Ibrahimovič by mu mohli čistiť kopačky. Peter Steinecker z Hrádku sa za ostatných šesť sezón ani raz nepomýlil pri kopaní pokutového kopu. V súťažných zápasoch ich už zvládol 20 v sérií.