Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Ľuborča – Zamarovce 3:1 (2:0)

Celý prvý polčas sa niesol v jasnej réžií domácich, ktorí si dobrou kombinačnou hrou vypracovávali jednu šancu za druhou. Až pred odchodom do kabín sa presadili aj strelecky, keď strelili dva góly. Po zmene strán hostia z prvého útoku znížili, domáci sa snažili zvýšiť vedenie, ale na ich kopačkách sa objavila citeľná nervozita, ktorá sa prejavila hlavne v závere zápasu. Domáci pred koncom strelili tretí gól z jedenástky.

Góly: Ďuriška, Patka, Peter Vavruš - Mojžiš. Pred 100 divákmi rozhodoval Zemko

Ľuborča dorast – Horná Súča 3:0. Góly: Koníček, Jurenka, Guga. Ľuborča žiaci – Horná Súča 3:3

MAREK KONÍČEK

Ivanovce – LO Trenčín 2:1 (0:0)

V stretnutí susedov v tabuľke sa v prvom polčase hra odvíjala na polovici hostí. Tí v prvom polčase hrali zakríknuto a domácich veľmi nepreverili. Domáci v prvom polčase nepremenili päť-šesť vyložených šancí. V druhom polčase sa hostia vymanili z tlaku domácich a v 54. minúte sa ujali vedenia gólom Dužeka. Domácich gól prebudil a v 62. minúte vyrovnal Pavol Fabián po prihrávke J. Šimloviča. Od tohto momentu sa hra odvíjala opäť na polovici hostí, ktorí hrali na rýchle brejky, ale domáci brankár šance zlikvidoval. Druhý gól prišiel v 74. minúte po nepresnej strele loptu zachytil Vandžala a rozhodol o zaslúženom víťazstve domácich.

Góly: Pavol Fabián, Vandžala – Dužek. Pred 100 divákmi rozhodoval Kotian

Ivanovce: Peter Fabián – Kudla, Hládek, Vlasdimír Šimloivič, Vladimír Fabián, Kuchta, Zvarík, Vandžala (Mlčúch), Ťazim, Ján Šimlovič, Pavol Fabián (Lukáčik)

LO Trenčín: Antošík – Lobotka, Chudý, Kuric, Švikruha, Dužek, Repka, Mišák, Daško, Dušák, Hlavatý

VLADIMÍR FABIÁN ml.

Oscar Trenčín – Veľké Bierovce/Opatovce 1:3 (0:3)

Zásluhou premených šancí hostia po dobrom výkone hlavne v prvom polčase a hrou, ktorou v druhom polčase len udržiavali výsledok, si zaslúžene z hosťujúceho ihriska odviezli tri body.

Góly: Džubina - Juraj Barták 2, Nitschneider Pred 100 divákmi rozhodoval Mrázik

(lp)

Horňany – Mníchova Lehota

2:6 (0:3)

Góly za domácich: Rastislav Šmehíl, Michal Šmehíl. Pred 80 divákmi rozhodoval Kyška

Záblatie – Drietoma 5:2 (2:0)

V derby zápase v dresoch ala-pražské S videli diváci pekný a bojovný súboj, vzhľadom k priebehu stretnutia s krutým výsledkom pre hostí. Tí najmä v prvom polčase domácich potrápili. Na 1:0 dal Kallo, keď rýchly protiútok zakončil strelou ponad brankára. V poslednej minúte polčasu opäť Kallo sa pohral s brankárom hostí a preloboval ho zo šestnástky. Po zmene strán domáci zvýšili strelou Feriša. Hostia znížili Sokolovičom akciou na dva dotyky, následne Adamkovič zvýšil Adamkoivč na 4:0, o minútu na to zavesil Brlej pod brvno 5:1. Hostia pekne zakombinovali a znížili opäť Sokolovičom.

Góly: Kallo 2, Feriš, Adamkovič, Brlej – Sokolovič 2. Pred 200 divákmi rozhodoval Bulko

JÁN ŠŤASTNÝ

Trenčianska Turná – Kľúčové

2:2 (1:0)

Vyrovnaný súboj o čelo tabuľky zvládliv prvom polčase lepšie domáci, ale stav 1:0 neodzrkadlil ich snahu, pretože okrem gólu nevyužili dve čisté gólové šance. V druhom polčase hostia najskôr vyrovnali hru, z čoho vyplynul vyrovnávajúci gól. Eufóriu hostí o tri minúty schladil druhý domáci gól, po pätnástich minútach však hostia opäť dokázali vyrovnať. Do konca zápasu domáci kondične akoby nestačili hosťom, z čoho opäť, ako je už u Turňanov zvykom, nechali vyniknúť brankára Bečku, ktorý udržal vyrovnané skóre až do konca.

Góly: Miloš Beták, Martin Častulín – Pavol Vavruš, Andrej Holeček. ŽK: Dušan Mikolášek – Peter Blaško. Pred 200 divákmi rozhodoval Majcher

Tr. Turná starí páni – Záblatie 1:1. Gól za domácich: Martin Santa. Tr. Turná st. žiaci – Bošáca 2:0. Tr. Teplice ml. – Tr. Turná 0:7

8. LO Trenčín 22 9 2 11 38:35 29 (-4)

9. V.Bierovce/Op. 22 7 7 8 32:37 28 (-5)

10. Neporadza 22 7 6 9 32:43 27 (-6)

11. Oscar Trenčín 22 8 2 12 36:58 26 (-7)

12. Zamarovce 22 6 4 12 31:43 22 (-11)

13. Mn. Lehota 22 4 6 12 23:38 18 (-15)

14.Horňany 22 4 1 17 37:79 13 (-20)

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?