Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Oscar Trenčín – Ľuborča 1:0 (0:0)

Vo veľmi dobrom zápase domáci prejavili väčšiu túžbu po víťazstve a v dôležitom dueli o záchranu porazili mužstvo, ašpirujúce na postup do okresnej súťaže

Góly: Káčer. Pred 100 divákmi rozhodoval Jančo

(ľp)

Veľké Bierovce/Opatovce – Ivanovce 6:2 (3:0)

Domáci v derby zápase príkladne bojovali. Hneď v úvode stretnutia strelu P. Bulka do skrumáže tečoval obranca hostí do brány. Hostia hru vyrovnali, patril im stred poľa, domáci z rušivých protiútokov zahodili J. Bartákom dve čisté šance. V 35. minúte sa situácia ako pri prvom góle zopakovala a strelu P. Bulka znova tečoval hosťujúci obranca. V závere polčasu sa zrodila najpeknejšia akcia, keď J. Barták nezištne prihral Vachánkovi, ktorý upravil na 3:0. Úvod druhého polčasu znova vyšiel domácim. M. Vachánek sa preštrikoval cez obranu hostí a zvýšil na 4:0. Hostia kontrovali gólom P.Fabiána. J. Barták najskôr po faule premenil jedenástku a asi o päť minút sa znova preštrikoval cez obranu hostí a zvýšil na 6:1. Hostia v 82. minúte skorigovali výsledok Vandžalom.

Góly: P. Bulko 2, Vachánek 2, Juraj Barták 2 – Pavol Fabián, Vandžala. Pred 100 divákmi rozhodoval Neckář.

Veľké Bierovce/Opat. Dorast – Ivanovce 2:1 (1:0). Dohrávka: V.Bierovce/Opat. dorast – Omšenie B 4:1 (3:1)

PETER ORAVEC

LO Trenčín – Horňany 6:1 (3:1)

Mníchova Lehota – Neporadza

3:2 (1:0)

Domáci fanúšikovia videli u domácich veľmi dobrý výkon. Hostia okrem dvoch sľubných akcí, ktoré zostali nevyužité, skoro nič neukázali. Domáci mali prevahu, ale cez dobre organizovanú obnranu hostí sa nedokázali presadiť. Prišla 35. min. a strela Ivana Goljera, ktorého z 25 metrov skončila v bráne. Po zmene strán domáci zaspali, lepšie začali hostia, keď už v 47. min. mohli vyrovnať, no v poslednej chvíli odkopával loptu do bezpečia domáci hráč. V 60. Min. hostia predsa vyrovnali z kopačky Jakalu. Domáci sa o päť minút zase ujali vedenia, keď skóroval po rohovom kope opäť Goljer. V 80. min. hostia po nečakanom údere vyrovnali J. Punom. V 85. min domáci predsa strhli víťazstvo na svoju stranu a z pokutového kopu skóroval Marek Laco. Týmto víťazstvom sa domáci definitívne zachránili a dali dak pekný darček k 50-tim narodeninám trénerovi Macúchovi.

Góly: Ivan Goljer 2, Marek Laco (11m) – Jakal, Jaroslav Puna. Pred 100 divákmi rozhodoval Jančo

Mn. Lehota dorast – Neporadza 5:2 (1:1). Góly: Vrábel 3, Krajčo – Matúš 2.

JÚLIUS HRNČÁR

Dolná Súča – Záblatie 1:2 (1:1)

Hostia sa ujali vedenia už v 10. minúte, keď sa domáci po strelení gólu dožadovali u rozhodcu, aby ho neuznal, nakoľko jeho asistent signalizoval ofsajd. Domáci vyrovnali v 34. minúte z jedenástky po faule hostí na Plevu v gólovej šanci. Druhý polčas hrali hostia účelnejšie ako domáci a po peknej kombinačnej akcí sa ujali vedenia, čo im napokon stačilo na tesné víťazstvo. Domáci pozahadzovali aj tie najvyloženejšie šance.

Góly: Radoslav Hlávek – Kallo 2. Pred 350 divákmi rozhodoval Vozár

Dolná Súča st. žiaci – Nová Dubnica 1:1. Gól za domácich: Zigo. Dolná Súča dorast – Tr. Turná 3:1. Góly za domácich: Kramár 3.

Nemšová B dorast – Záblatie 2:3. LO Trenčín žiaci – Záblatie 4:2.

PAVOL STRAKA

Drietoma – Trenčianska Turná

3:3 (2:2)

V Drietome sa zapekného slnečného počasia hral bojovný zápas. Domáci už viedli 2:0, no hostia, ktorí mali počas zápasu viac šancí, dokázali výsledok otočiť na 3:2. V 78. minúte zachránil pre domácich aspoň bod Gabrhel, ktorý premenil pokutový kop.

Góly: Bariš 2, Gabrhel – Chorvát, Martin Častulín, Peter Lapšanský. Pred 120 divákmi rozhodoval Otiepka

(mš)

Kľúčové – Zamarovce 2:1 (2:1)

V úmornom teple predviedli obe mužstvá kvalitnú hru. Spokojnejší môžu byť domáci, ktorí v prvom polčase využili dve šance na strelenie gólu a tým si potvrdili prvé miesto v tabuľke. Počas druhého polčasu domáci hostí ešte viac zatlačili, ale ani z tých najvyloženejších šancí nedokázali streliť gól.

Góly: Michal Vavruš, Peter Vavruš – Bosý. Pred 200 divákmi rozhodoval Felgr

Kľúčové žiaci – Tr. Jastrabie 4:0. Zamarovce st. žiaci – Horné Srnie 1:0. Zamarovce ml. žiaci – Očkov 18:0.