Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Trenč. Stankovce –

Melčice-Lieskové 3:1 (1:0)

V stretnutí dobrej úrovne zaslúžene zvíťazili domáci futbalisti, keď gólový účet stretnutia otvoril v 25. minúte Koprivňanský. V 47. minúte z priameho kopu, asi z 20 metrov, exportným gólom zvýšil na 2:0 Bulko. A v 52. minúte na 3:0 z toho istého miesta z priameho kopu zvýšil Mutňanský. Gólový účet uzatvorili hostia gólom z pokutového kopu. Autorom bol Vido.

ŽK: Michal Hrbas – Kozarec. Rozhodoval Maráz, 200 divákov.

Trenč. Stankovce: Haško – Arbet (Jurík), Mutňanský (Miloslav Hrbas), Bulko, Michal Hrbas, Bpgár, Koprivňanský, Raček, Valach, Minaroviech, Poruban (Beňovič). Mel.-Lieskové: Dubec – Luprich, Sklár, Vlček, Kotek (Vido), Mikušať, Capák, Hanták, Cingel, Kozarec (Šikuda)

(vič)

Horná Súča – Hrádok 3:0

Horné Srnie – Brezová p/B

0:3 (0:0)

Vo veľmi dobrom zápase sa v prvom polčase hra väčšinou odohrávala v strede ihriska a šancí na oboch stranách bolo málo. V druhom polčase hostia začali viac útočiť, čo sa prejavilo aj na dianí na ihrisku, keď v 50. minúte skóre otvoril najlepší hráč hostí Šarudi. Domáci v pozliepanej zostave z dôvodu zranení hráčov nemali viac síl na ohrozenie brankára hostí. Naopak boli to opäť hostia, ktorí druhým gólom zvýšili svoje vedenie – autorom gólu bol Svoboda. Keď sa zdalo, že na skóre sa už nič nezmení, hostia opäť udreli a na konečných 0:3 upravil Štefan Nemec. Rozhodoval Ondrušek, 80 divákov.

H. Srnie: Riečičiar - Vydrnák, Kebísek I., Šimko P., Kubíček, Cíbik, F. Vandžala, Turák, Kebísek M., J. Vandžala, J. Šimko. Brezová p/B: Vajaš – Minarčiny, Šido, Szárka, Barcaj, Nosko, Taščic, Šarudi, Svoboda, Michalics, Klein.

DORAST: H. Srnie – Čachtice 4:0. ŽIACI: Zamarovce – H. Srnie 1:0

Peter Štefánek

TTS Trenčín – Nová Ves n/V

2:0 (1:0)

V teplom a sparnom počasí sa hral futbal solídnej úrovne. Hráči TTS siahli až na dno fyzických síl a vydreli zaslúžené víťazstvo a zostali stále v hre o záchranu.

Góly: Batelka (11 m), Kalaba.

ŽK: J. Šlesár, Pavlík – Tóth, Andrášik. ČK: Koritina. Rozhodoval Halász, 100 divákov.

TTS: A. Šlesár – Pavlík, Albrecht, Tehlárik, J. Šlesár, Havier, Seneši, Tomík, Klucha, Batelka, Kalaba, striedali Štefánek, Haško, M. Hudec. Nová Ves: Čaňo – Nešťák, Tomčík, Andrášik, Bajzík, Jančo, Tóth, Koritina, Jambor, Liška, Kukučka, striedali Pristaš, Suchý.

ST. DORAST: TTS – Nové Zámky 3:0. Góly: Haško, Kováčik, Kačička. ML. DORAST: TTS – Nové Zámky 1:1.

Ladislav Štefánek

Dolná Poruba – Soblahov 2:1

Trenč. Teplá – Hôrka n/V 2:1 (2:0)

Za úmornej horúčavy si obidve mužstvá vedomé postavenia v tabuľke začali uvoľnene a po štandardnej situácii sa domáci v 15. minúte Šubertom ujali vedenia na 1:0. O päť minút krásnou hlavičkou kapitána domácich sa stav zvýšil na 2:0. Od tohto momentu sa do konca prvého polčasu hralo len pre divákov. Druhá 45-minútovka už nemala také tempo ako v úvode a hra sa viac pohybovala medzi šestnástkami a vynikali len brankári. V nadstavenom čase Hôrka n/V skorigovala gólom z jedenástky – autorom bol Koritina.

Góly: L. Šubert 2 - Koritina. ŽK: Košík. Rozhodoval Naď, 130 divákov.

Trenč. Teplá: Kováčik – Košík, Marušinec, Pytlík, Jakubec, Doktor, Kasala (Liška), Masár, Haviar (Martinus), Šubert, Vaský (Belák). Hôrka n/V: Turovský – Valík, Poruban, Sedlák, Ševcech, Némethy, Jambor, Koritina, Sevald (Sokol), Müller, Maťo.

DORAST: Trenč. Teplá – Trenč. Jastrabie 4:2. Góly za domácich: Hudcovský 2, Malovec, Horňák.

ŽIACI: Trenč. Teplá – Motešice 4:3. Góly za domácich: Janiš a Šťastný po 2.

ML. ŽIACI: Trenč. Turná – Trenč. Teplá 5:0.

Ivan Dobiáš

Trenč. Teplice – Dubodiel 5:0 (2:0)

Po výbornom výkone celého mužstva sa zrodilo jednoznačné a zaslúžené víťazstvo domácich.

Góly: Ružička 2, Červený, Majo, Krivda.

Rozhodoval Gróf, 100 divákov.

(vč)

Veľká Hradná – Selec 3:0

(zápas sa odohral 8. 5. 2003)

1. Brezová p/B. 27 19 4 4 61:19 61 (+22)

2. Dolná Poruba 27 16 5 6 54:27 53 (+11)

3. Tr. Stankovce 27 16 5 6 42:24 53 (+11)

4. Veľ. Hradná 27 12 6 9 49:42 42 ( 0)

5. Tr. Teplá 27 11 8 8 57:37 41 (-1)

6. Mel.-Lieskové 27 11 7 9 55:41 40 (+1)

7. Hôrka n/V. 27 12 3 12 36:35 39 ( 0)

8. Nová Ves 27 10 6 11 42:35 36 (-3)

9. Hor. Srnie 27 9 8 10 38:47 35 (-7)

10. Hor. Súča 27 9 7 11 53:56 34 (-8)

11. Selec 27 9 7 11 32:38 34 (-5)

12. Tr. Teplice 27 10 4 13 36:50 34 (-8)

13. Hrádok 27 8 5 14 40:51 29 (-10)

14. Dubodiel 27 8 4 15 31:69 28 (-11)

15. Soblahov 27 7 3 17 30:60 24 (-15)

16. TTSTrenčín 27 5 6 16 37:62 21 (-21)

1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  5. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?