Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Ivanovce – Ľuborča 1:4 (0:2)

V úmornom teple boli hostia počas celého zápasu lepším tímom a domáci môžu ďakovať len svojej streleckej nemohúcnosti a dobrému výkonu brankára, že sa zápas neskončil dvojciferným víťazstvom hostí.

Góly: Vandžala – Mutňanský, Milan Belko, Mihálik, Schwandtner. Pred 50 divákmi rozhodoval Bulejko

Ľuborča dorast – Čachtice 5:1

Marek Koníček

Oscar Trenčín – Horňany 2:1 (1:1)

Obidve mužstvá predviedli technický futbal. Hostia sa ujali vedenia v 10 min, domácim sa podarilo vyrovnať krásnou strelou Jonisa spoza šestnástky. V druhom polčase sa hosťujúci hráči venovali viac rečneniu, ako hre, čoho výsledkom bol druhý gól v podaní domácich päť minút pred koncom zápasu.

Góly: Jonis, Káčer – Michal Šmehýl. Pred 150 divákmi rozhodoval Horňák

(lp)

Veľké Bierovce/Opatovce

– Neporadza 2:1 (1:0)

V úmornej horúčave sa hralo veľmi slušné stretnutie. Domáci, ktorí v posledných troch kolách strelili množstvo gólov, čakali pokračovanie, ale súper hral veľmi dobre v strede poľa. Domáci sa ujali vedenia gólom T. Nitschneidera v 30 min., keď zo šestnástich metrov trafil šibenicu hosťujúcej brány. Druhý polčas domáci začali celkom slušne, ale hostia pôsobili lepším fyzickým dojmom a zhruba v 54 min. po peknej akcií vyrovnal Dlábik. Stretnutie až do konca prebiehalo s tým, že obidvaja súperi mali šance, ale rozhodujúci moment nastal v 90 min, kedy Juraj Barták prestrelil hosťujúceho brankára a upravil na 2:1.

Góly: T. Nitschneider, Juraj Barták – Dlábik. Pred 80 divákmi rozhodoval Felgr

V. Bierovce/Opat. Žiaci – Neporadza 1:6 (0:1).

Peter Oravec

LO Trenčín – Záblatie 4:2 (3:1)

V neznesiteľnom teple diváci videli vcelku slušný a bojovný zápas, so zaslúženým víťazstvom domácich hráčov.

Góly za domácich: Dušák 2, Marek Mišák, Ján Mišák. Pred 80 divákmi rozhodoval Stračiak

Mníchova Lehota – Trenčianska Turná 3:2 (0:1)

Obidve mužstvá začali zápas opatrne. Hostia sa už v 7 min. ujali vedenia po zahratí priameho kopu, keď na centrovanú loptu si nabehol M. Chorvát a strelou zo šestnástich metrov dal gól. Druý polčas mužstvá hrali akoby ani nemali záujem o hru. V 63 min. dali hostia druhý gól po nacvičenom signále. Jeho autorom bol R. Santa. Ani za tohto stavu sa domáci nevzdávali a bojovali až do konca. Znížili z kopačky R. Pavlíka a v 84 min. vyrovnali, keď autorom gólu bol Marek Laco. V 86 min. dali víťazný gól z kopačky Richarda Balaja.

Góly: Roman Pavlík, Marek Laco, Richard Balaj – M. Chorvát, R. Santa. Pred 150 divákmi rozhodoval V. Kováč

Mn. Lehota dorast – Selec 1:1 (1:1). Gól za domácich: M. Fabo. Mn. Lehota žiaci – Horňany 5:2 (1:2). Góly za domácich: M. Talian 2, M. Klogner, Andrej Mikušinec, D. Alakša

Július Hrnčár

Dolná Súča – Zamarovce 2:1 (1:0)

Hrať sa začalo v úmornej horúčave, čo sa domáci usporiadatelia snažili zmierniť umiestnením nádob z vodou v okolí ihriska. V 13 min. sa domáci ujali vedneia gólom Rada Hláveka. V 20 min. nedal gól po peknej kombinácií Anton Pleva, o šesť minút znova nedal sám proti brankárovi Rado Hlávek. V 42 min. hráč hostí vyhlavičkoval loptu, smerujúcu do prázdnej brány. Druhý polčas začali hostia štandartnou situáciou na hranici šestnástky, ale nevyužili ju. Domáci zahadzovali aj tie najvyloženejšie šance, smolu prelomil až v 64 min. Horňák, o minútu neskôr hostia znížili po hrubej chybe obrany. Koncovka domácich opäť zaplakala a preto sú v tabuľke tam, kde sú.

Góly: Rado Hlávek, Juraj Horňák – Mojžiš. Pred 300 divákmi rozhodoval Opatovský

Zamarovce st. žiaci – Kľúčové 6:0. Zamarovce ml. žiaci – D. Súča 4:1. D. Súča dorast – Tr. Jastrabie 1:0

Pavol Straka

Drietoma – Kľúčové

4:1 (2:0)

V Drietome sa uskutočnilo veľmi kvalitné strenutie. Domáci boli po všetkých stránkach jednoznačne lepším celkom. Hostia útočili s nepríjemnými protiútokmi. Na začiatku druhého polčasu po závare pred bránou znížili na 1:2. Domáci za desať minút kontrovali gólom Sokoloviča. Udržiavali loptu pod kontrolou, v ich mužstve nastúpilo päť dorastencov. V 90 min. Sokolovič potvrdil víťazstvo domácich gólom na 4:1.

Góly: Sokolovič 2, Bariš, Ovšonka – Kendera. Pred 250 divákmi rozhodoval Neckář