Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Ľuborča – Drietoma 5:3 (1:0)

V hodovom zápase sa domáci chceli rozlúčiť so sezónou pred svojimi divákmi kvalitnou hrou. Počas celého zápasu mali síce územnú prevahu, ale ich hra bola kŕčovitá a keď sa k tomu pridali nepremenené príležitosti, výsledok bol dlho otvorený. Hostia dokázali tri razy odpovedať na góly domácich, avšak v závere dvoma gólmi domáci rozhodli o svojom víťazstve. Kuriozitou bolo, že až päť gólov padlo z pokutového kopu.

Góly: Vavruš 2 (oba z 11m), Machara (11m), Zúbek, Ďuriš – Šugra 2 (oba z 11m), Múdry-Šebík. Pred 150 divákmi rozhodoval Felgr

Marek Koníček

Horňany – Ivanovce 4:4 (2:4)

Prvý polčas boli jasne lepší. V druhom polčase si hostia mysleli, že už sa im nič nemôže stať a po ich chybách domáci vyrovnali na konečných 4:4. Hostia nastúpili do zápasu v nekompletnej zostave, s viacerými dorastencami.

Góly: Zvarík, Šimo, Kopunec, Pavol Fabián. Pred 50 divákmi rozhodoval Vozár

Neporadza – Oscar Trenčín

2:1 (1:0)

Gól za hostí: Nosek (11m). Pred 80 divákmi rozhodoval Gajdoš

Záblatie – Veľké Bierovce/Opatovce 1:4 (1:1)

Hoci mali domáci po celý zápas veľkú prevahu, podarilo sa im zahodiť aj dve jedenástky a niekoľko výborných šancí, hostia sa im v útoku vyrovnali. Hlavne premieňali rýchle protiútoky a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Kopúň - P. Barták 2, Vachánek, Zháňač. Pred 200 divákmi rozhodoval Rožník

Ján Šťastný

Trenčianska Turná – LO Trenčín

3:3 (1:1)

Zo začiatku obojstranne rozháraná hra. Domáci sa ujali vedenia krásnym gólom z pravej strany ihriska. Hostia do polčasu odpovedali. V druhom polčase sa aktivita na oboch stranách zvýšila, hráči sa hecovali a ukázali kvalitný futbal. Domáci sa opäť ujali vedenia po kolmej prihrávke a prieniku do hosťujúcej obrany. Hostia nerezignovali a odpovedali dvoma ukážkovými, perfektne zakončenými akciami. Hostia v závere vystupňovali aktivitu, vyrovnali a so zdvihnutou hlavou dokončili súťaž.

Góly: Hasenovič, Chochlík, Chorvát – Sýkora, Dušák, Dúžek. Pred 200 divákmi rozhodoval Bušo

Martin Lipták

Zamarovce – Mníchova Lehota

3:1 (0:0)

Diváci videli celkom slušný zápas. Šance si vytvorili obe mužstvá, domáci na začiatku druhého polčasu jednu z nich premenili a ujali sa vedenia. Hostia o pätnásť minút vyrovnali. Domáci o dve minúty opäť strhli vedenie na svoju stranu a v poslednej minúte z jedenástky zvýšili na 3:1.

Góly: Husár 3 (1 z 11m) – Červeňan. Pred 100 divákmi rozhodoval Hodál

Milan Skovajsa

Kľúčové – Dolná Súča 5:3 (2:3)

Domáci potrebovali na postup v tomto zápase jednoznačne zvíťaziť. Hra sa im ale príliš nedarila, hostia výborne kombinovali a využívali všetky príležitosti na skórovanie. Domácich zachránil svojou streleckou potenciou Holeček.

Góly: Holeček 5 – Anton Pleva, Hlávek, Panák. Pred 150 divákmi rozhodoval Marcinát