Gól: Havier. Pred 200 divákmi rozhodoval Opatovský,

TTS Trenčín: Šlesár A. - Kováčik, Častulin, Šlesár J., Bernát M., Kalaba (Štefánek), Havier, Maršalka (Pavlík), Lacko, Tehlárik, Haško

Drietoma: Tunega – Nepovin, Cingel N, Palko, Lacko, Savara, Gabrhel, Sulo, Margetin, Cingel, Pilko

1:1 (0:0)

Gól za domácich: Zemanovič M. Pred 60 divákmi rozhodoval Majchner.

Anton Horečný

Ivanovce – Tr. Turná 2:1 (2:1)

Domáci začali prvý domáci jarný zápas náporom čoho vyjadrením bolo niekoľko zahodených šancí a gól Šimloviča. Hosťom sa podarilo vyrovnať z trestného kopu. Domáci pokračovali v tlaku, z čoho sa im podarilo streliť gól, ktorý sa ukázal aj ako víťazný. V druhom polčase domáci nevyužili ďalšie šance na skórovanie. Domáci zaslúžene vyhrali po dobrom výkone.

Góly: Šimlovič J. 2 – Mikoláše R. Divákov: 50

Zvarík

V. Bierovce/Opatovce –

Mníchová Lehota 3:0 (1:0)

Úvod stretnutia patril domácim. Hneď v 1. min. brankár hostí zlikvidoval s pomocou tyče strelu J. Bartáka. V ďalšom priebehu bola hra vyrovnaná s prevahou domácich. V 35. min. peknú kombinačnú akciu zakončil vedúcim gólom Bulko P. Začiatok druhého polčasu na prekvapenie patril hosťom, z čoho vyťažili jedno nastrelené brvno a dva krát zachraňoval brankár domácich. V 70. min. rýchly protiútok dom. Zastavili hostia faulom a Barták. J. premenil pokutový kop na 2:0. 5. min. pre koncom rýchly prienik po pravom krídle zakončil Gabriš prudkou strelou ktorá na prekvapenie divákov skončila v sieti.

Góly: Bulko P., Barták J. z 11 m, Gabriš. Pred 80 divákmi slušné stretnutie rozhodovali Ondrušek, Mikulaj.

V. Bierovce/Opatove: Hrušovský – Oriešek (Sivák), Marcinák (Janiš), Szabatka, Mitschneider (Gabriš), Vachánek, Bulko, Breznický, Barták

Mníchová Lehota: Balaj (Kapuš) – Kováč P., Červeňan, Bošanský, Gomolec, Martoň, Kováč V., Balaj J., Pristach, Krajčo, Lagin

Peter Oravec

Dolná Súča – Záblatie

3:0 (1:0)

Domáci podali dobrý výkon a zvíťazili zaslúžene. Prevažne sa hralo na polovici hostí, ktorí si vypracovali jednu gólovú príležitosť. Hralo sa obojstranne slušne.

Góly: Sedláček P., Horňák J., Žuži. Pred asi 200 divákmi rozhodovali Malec, Klimčík.

Dolná Súča: Hlávek M. - Hlávek R. (Psota), Vavro R., Bariš (Horňák), Pleva A., Pleva R., Slezák, Sedláček, Žúži (Špaček), Krajčo, Holíček

Záblatie: Ševčík – Bulko, Galbavý, Kováčik, Kopun, Samák, Vallo, Juriga, Šťastný, Adamkovič (Samák P.), Brlej (Čakloš).

Anton Hlávek

Neporadza – Zamarovce 3:1 (0:1)

Gól hostí z priameho kopu v úvode zápasu dokonale zaskočil domácich, ktorí sa celý prvý polčas herne iba hľadali. V druhom polčase zavelil do útoku kapitán domácich Laššo gólom z priameho kopu. Domáci dostali akoby krídla a za 20 minút dokonale otočili zápas, keď ďalšie góly pridali krásnou strelou Richtárech M. a Dlábik. Za predvedený výkon najmä v druhom polčase domáci vyhrali zaslúžene.

Góly: Laššo M., Richtárech M., Dlábik – Zemanovič. Pred 80 divákmi rozhodoval Vozár.

Dlábik

Ľuborča – Bobot 1:2 (0:0)

Celý zápas sa niesol v znamení jasnej prevahy domáceho mužstva, ktorá bola v niektorých fázach až drvivá. Zahodili množstvo príležitostí avšak v 75. min. keď dovtedy hostia prakticky neohrozili domácu bránu si strelili nešťastný vlastný gól a o minútu po rýchlom protiútoku dostali ďalší. Zo záverečného náporu dokázali už len znížiť, keď do vlastnej siete mieril hosťujúci obranca.

Góly: vlastný – vlastný, Masár Pred 100 divákmi rozhodoval Marcinát.