Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Tr. Bohuslavice – Brezová B/Košariská 3:0 (2:0)

V súboji dvoch nováčikov súťaže hostia ťahali za kratší koniec. Domáci dobrou hrou predčili súpera po všetkých stránkach a vďaka strelecky disponovanému hráčovi Hujíkovi, ktorý bol aj najlepším hráčom zápasu zaslúžene vyhrali.

Góly: Hujík M. 3. Pred 120 divákmi rozhodoval Kiška.

4:3 (2:1)

Stretnutie veľmi dobrej úrovne v podaní oboch mužstiev. Najskôr sa ujali hostia vedenia v 3. min. na čo domáci odpovedali ešte do polčasu 2 gólmi a keď v 58. min. už viedli 3:1, zdalo sa že výsledok bude jasný. S týmto však neboli spokojní hostia, ktorý po veľmi dobrej individuálnej hre v 78. min. zrovnali stav stretnutia na 3:3. Napriek tomu domáci sa nevzdávali a v 81. min. z trestného kopu Lajzo zabezpečil domácim tri body.

Góly: Ivana 2, Vojtech, Lajzo – Holič 2, Buček. Pred 120 divákmi rozhodoval Kotian.

Dorast. Kálnica – Horná Streda 3:7 (3:2) Góly: Štefanec 3 – Bielik 2, Hruštík 2, Moravčík, Ďurika, Klačman

Dušan Filip

Kočovce – Mor. Lieskové 4:1 (2:1)

Domáce mužstvo začalo miernou prevahou. Hostia pohrozili v 23. min. Kušnierikom, ktorý trafil žrď domácej brány. V 28. min. domáci Sevalt zakončil rýchlu akciu na 1:0. V 31. min. Sevalt trafil brankára hostí. V 36. min. hostia z ojedinelého protiútoku vyrovnali peknou strelou Kušnierika. V 41. min. dostal domácich do vedenia krásnym gólom Orsala. Druhý polčas začali domáci z veľkým tlakom. V 55. Sevalt trafil žrď. V 61. min. Orsala trafil vinkel hosťujúcej brány a bolo 3:1. V 65. min. pekne nacentroval Briška a Nedbal hlavičkou dal na 4:1. Domáce víťazstvo bolo celkom zaslúžené.

Góly: Seval, Orsala 2, Nedbal – Kušnierik. Pred 150 divákmi rozhodovali Baláž, Poláček.

Minárik Ján

Stará Turá – Lubina kop. 1:0 (0:0)

V podjavorinskom derby boli domáci jednoznačným, favoritom. Hostia v prvom polčase statočne bránili a neposkytli domácim si vytvoriť ani gólovú šancu. Drvivý tlak v druhom polčase a šance ktoré sa vyskytli zlikvidoval výborný gólman hostí. Až v 88. min. dal víťazný gól Baran, ktorý zachránil zaslúžené víťazstvo.

Gól. Baran. Pred 250 divákmi rozhodovali Nedvěd, Bašnár.

Dorast: St. Turá – Bošany 7:2 (2:0) Góly domácich: Maroň 5, Javor, Klimáček

Jaromír Štefánik

Očkov – Považany 1:2 (1:0)

Domáci boli v prvom polčase lepším mužstvom. V druhom polčase dvoma zlepenými gólmi hostia vyhrali. Pred 80 divákmi rozhodoval Masár.

Dušan Klčo

Brestovec – Bošáca 2:2 (0:0)

Domáci mali v prvom polčase prevahu, ale nepodarilo sa im streliť gól ani z vyložených šancí. V 50. min. po faule na Kariku kopal Korontály pokutový kop, ktorý síce nepremenil ale vyrazenú strelu dokopol Nemček Ján. V 55. min. hostia vyrovnali Ševčíkom po rohovom kope, keď lopta preletela až na druhú stranu k volnému Ševčíkovi, ktorý vyrovnal. V 69. min. po obrovskej chybe domácej obrany hostia otočili zápas Brezovákom na 1:2. Zúfalý nápor domácich priniesol vyrovnanie, keď Stančík po skrumáži pred bránkou vyrovnal na 2:2.

Góly: Nemček, Stančík – Ševčík, Brezovák. Pred 150 divákmi rozhodoval Hodál.