Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Záblatie – Ľuborča 2:2 (1:2)

Zrodila sa zaslúžená remíza. V prvom polčase aktívnejší hostia strelili dva lacné góly z pohľadu domácich. Do polčasu domáci znížili. V druhom polčase sa im podarilo iba vyrovnať, keď nedokázali celý zápas prekonať svoju nervozitu a strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

Góly: Kopúň, Valo – Mihálik, Belko. Pred 120 divákmi rozhodoval Opatovský.

Dorast: Záblatie - Soblahov 0:1. Žiaci: Záblatie – Tr. Teplice 3:3

Mníchova Lehota – Zamarovce

2:1 (2:0)

Domáci začali zápas zakríknuto, keď v 3. min. mohli prehrávať 0:2, ale šance zlikvidoval domáci brankár Kapuš. Domáci sa prebrali, začali hrať svoju hru, keď už v 6. min. viedli 1:0, keď strela Kováča zo 16. metrov skončila v sieti, keď brankár hostí nemal šancu. Okrem gólu domáci nevyužili štyri šance. V 35 min. rozhodca vylúčil domáceho hráča Golliera po predchádzajúcej žltej karte za vymyslený faul. Hostia mali výhodu o jedného hráča ale to nedokázali využiť. V 36. min. Marek Laco dostal prihrávku do šestnástky a s prehľadom prehodil brankára hostí a zvýšil na 2:0. Druhý polčas hostia pokračovali v tlaku, ale sa nevedeli presadiť cez dobre organizovanú obranu domácich. Až prišla 84. min. a predsa znížili na 2:1. Za stavu 2:0 sa v domácom celku zranil autor prvého gólu Kováč, keď po páde na rameno ho museli odviesť do nemocnice. Za stavu 2:1 už domáci víťazstvo udržali a zaslúžene vyhrali. Podiel na víťazstve má celé mužstvo aj brankár, ktorý podržal domácich.

Dorast: 5:1 (4:1)

Žiaci: Tr. Teplá – Mních. Lehota 4:5 (2:2). Góly hostí: Halaša 2, Trnavský 2, Marcinák

Hrnčár J.

Tr. Turná – Neporadza 2:1 (1:0)

Po minulo týždňom debakli sa domáci hráči vzchopili a po nadšenom výkone gólom v posledných minútach rozhodli vyrovnaný zápas.

Góly: Mikolášek R, Poruban V. - Jakal. Pred 50 divákmi rozhodoval Horňák.

Dorast: Tr. Turná – Dolná Súča 0:1 (0:0) Gól: Šedivý. St. žiaci: Prievidza – Tr. Turná 1:2, Sivák

LO Trenčín – Dolná Súča 2:3 (1:0)

Vyrovnaný zápas. V druhom polčase hostia otočili, keď premenili svoje šance. Domáci nepremenili vyložené šance.

Góly: Čemez, Dúžek. Pred 150 divákmi rozhodoval Malec.

Dorast: LO Trenčín – Horné Srnie 0:2. Žiaci: LO Trenčín – Skalka n/V. 1:1

Roman Faltus

Drietoma – V. Bierovce/Opatovce

1:1 - nedohrané

Podľa našich informácii divák v 90. min. inzultoval hráča hostí a rozhodca Felgr stretnutie ukončil.

Bobot – Ivanovce 2:0 (1:0)

V bojovnom zápase sa domáci ujali vedenia v 10, min. prvého polčasu. Svoj náskok potvrdili tak isto v 10. min. druhého polčasu. Hostia svojimi ojedinelými protiútokmi stroskotávali na veľmi dobre hrajúcej obrane domácich, ktorú dobre organizoval bývalý hráč Trnavy a Interu Bratislava Jonis Miloš.

Góly: Šmehil 2. Pred 70 divákmi rozhodoval Jančo.

(lp)

TTS Trenčín – Skalka n/V. 3:0 (1:0)

Pod Sokolicami sa hral obojstranne slabý futbal z množstvom nepresností na oboch stranách. Vrcholom bola nepremenená penalta zo strany domácich. Ale i tak išli hráči TTS do šatne z jedno gólovým náskokom, keď v 43. min. dal gól Lacko. Druhý polčas bol už trochu lepší. V 57. min. dal gól Častulin a upokojil domácich hráčov. V 78. min. spečatil prehru Skalky Pavlík. A tak sa hráči TTS rozlúčili so štadiónom pod Sokolicami zaslúženým víťazstvom. Tento štadión už nebude slúžiť pre futbal.

Góly: Lacko, Častulin, Pavlík. Pred 50 divákmi rozhodoval Mrázik.

St. dorast: TTS Trenčín – Komárno 3:0 (2:0) Góly: Štefánek, Haško, Kulich. Ml. dorast: TTS Trenčín – Komárno 3:0 (2:0). St. žiaci 2. liga : TTS Trenčín – Prievidza 5:1. Ml. Žiaci: TTS Trenčín – Prievidza 3:0. St. žiaci 3. liga: TTS Trenčín – Pov. Bystrica 3:3. Ml. žiaci 3. liga: TTS Trenčín – Pov. Bystrica 5:0.