Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Dubodiel – Horná Súča 3:2 (1:0)

Úroveň hry zodpovedala postaveniu oboch mužstiev v tabuľke. Domáci sa ujali vedenia gólom Hostačného v 16. minúte a o svojom víťazstve mohli rozhodnúť už v ďalšom priebehu prvého polčasu, ale vypracované šance zostali zásluhou domácich strelcov nepremenené. Druhý polčas začali lepšie hostia, ktorí otočili skóre a po góloch Mikušinca v 52. minúte a Barteka v 58. minúte sa ujali vedenia. Domáci po presných strelách Hostačného v 78. minúte a Piláthyho v 81. minúte dosiahli prvé zaslúžené víťazstvo v prebiehajúcom ročníku.

Rozhodoval N. Mrázik, 150 divákov.

DORAST: 0:1, ŽIACI: Dubodiel – Neporadza 5:0.

Stanislav Doktor

Kľúčové – Hôrka n/V 1:2 (0:1)

Domáci po minulotýždňovom výbornom výkone chceli potvrdiť svoju dobrú hru i na domácom trávniku. Opäť však nezachytili úvody oboch polčasov a inkasovali po góloch Maťa a Kováčika. Domáci už len korigovali v druhom polčase výsledok gólom Patrika Kiačika. Domáci opäť nevyužili množstvo šancí, ale za predvedenú hru si aspoň bod určite zaslúžili.

ŽK: Koníček – Sevald, Šimončič, Némethy.

Rozhodoval Neckář, 120 divákov.

Kľúčové: Vydrnák – Chudý, M. Vavruš, Koníček, Kendera, Patrik Kiačik, Sabadka, Peter Vavruš, Kudlík, Takáč, Patka, striedali Vitázek, Andrej Kiačik. Hôrka n/V: Urban – Mikuška, Sevald, Škoda, Sokol, Némethy, Šimončič, Koritina, Kováčik, Maťo, Müller, striedali Gál, Trautenberger.

Patrik Kiačik

Selec – Veľká Hradná 2:3 (2:0)

V rýchlom a bojovnom stretnutí si v prvom polčase domáci vypracovali päť-šesť čistých gólových príležitostí, z ktorých však využili iba dve, čo sa im v druhom polčase dokonale vyplatilo. Hneď na začiatku druhého polčasu hostia znížili na 1:2 a v ďalšom priebehu strelili ešte dva góly a obrátili výsledok vo svoj prospech. Vzhľadom k priebehu zápasu je prehra pre domácich hráčov príliš krutá. Za predvedenú hru si domáci zaslúžili minimálne bod.

Góly: Sulo 2 – Peter Kováč, Lobotka, Karol Kováč.

Hralo sa bez kariet, rozhodoval Majcher, 150 divákov.

Selec: Pavol Šišovský ml. – Beták (Chromý), Januška, Masár, Horňák, Peter Šišovský, Pavol Šišovský st., Vavruš, Sulo (Komorovský), Puček, Puna. Veľká Hradná: Masár – Martin Kováč (Igor Ježík), Peter Ježík, Marcel Petrík, Sýkora, Milan Petrík, Lobotka (Hilčík), Behúl, Peter Kováč, Juraj Kováč (Kožej), Karol Kováč.

DORAST: Selec – AS Trenčín „B“ 0:3. ŽIACI: Selec – Mor. Lieskové 1:2. Gól za domácich: Marek Puček.

Ľuboš Masár

Dolná Poruba – Nová Ves n/V 3:0

Soblahov – Horné Srnie 1:2 (1:0)

Hostia podali v Soblahove veľmi dobrý výkon a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Markovský – Ďurík, Kebísek. Rozhodoval Kališ, 150 divákov.

Soblahov: Krátky – Vojtek, Dvorský, Rehák P., Dudík, Markovský, Halgoš, Talian, Ďuďák, T. Rehák, Lazar (Gerbel). H. Srnie: Riečičiar – Sekula M., Sekula P., Šimko, Mešťánek, Cíbik, Ďurík, Vydrnák, Kebísek, Vandžala, Šimko.

ŽIACI: Soblahov – Svinná 3:1. DORAST: Záblatie – Soblahov 0:1.

Pavol Juriga

Trenč. Teplá – Trenč. Stankovce

0:2 (0:0)

Úvod zápasu nasvedčoval, že hostia v plnej sile sú rozhodnúť zápas už v prvej štyridsaťpäťminútovke a po počiatočnom, tlaku bez gólového efektu domáci v pozliepanej zostave postupne vyrovnali a tiež mali dve vyložené šance ale bez úspechu. V druhom polčase hostia pokračovali v nátlakovej hre a v 50. minúte Račekom a v 63. minúte Bulkom viedli 2:0. Po tomto góle hostia umnou hrou potvrdili zaslúžené víťazstvo.

Hralo sa bez kariet, rozhodoval Bušo, 300 divákov.

Trenč. Teplá: Kováčik – Baláž (Režný), Marušinec, Jakubec (Belák), Beňo, Doktor, Rýdzi (Martinus), Haviar, Šubert, Bagin. Trenč. Stankovce: Haško – Panák, Mutňanský, Bulko, Kapko, Bogár, Koprivňanský, Raček, Navrátil (Arbet), Minaroviech (Hrbas), Valach (Bolech).

DORAST: Trenč. Teplá -Ľuborča 5:2. Góly za domácich: T. Martinus 3, Hudcovský, Horváth za domácich. ŽIACI: Trenč. Teplá – Mn. Lehota 4:5, MLADŠÍ ŽIACI: Stará Turá – Trenč. Teplá 9:0.

Ivan Dobiáš

Mel.-Lieskové – Čachtice 0:1 (0:0)

V zápase jednoznačne dominoval hosťujúci brankár, ktorí privádzal domácich strelcov do zúfalstva. Tí popri viacerých nepremenených šanciach zahodili i pokutový kop, a tak prišiel zákonite trest v podobe jediného, ale zato víťazného gólu. Rozhodoval Zemko.

DORAST: 5:4 (3:1), ŽIACI: Mel.-Lieskové – Kálnica - hostia sa nedostavili.

Stanislav Malec

Trenč. Teplice – Hrádok n/V

5:2 (3:1)

Domáce mužstvo sa snažilo potvrdiť dobré výsledky zo súperových ihrísk a rýchlo sa ujalo vedenia 2:0 gólmi Červeného a Országha. V 30. minúte hosťujúci Pavlovič znížil na 2:1 a domácim trvalo až do zmeny strán, pokiaľ zvýšili gólom Zelenáka z jedenástky na 3:1. V druhom polčase predvádzali domáci kombinačnú hru a v 54. minúte zvýšili vedenie opäť gólom Zelenáka na 4:1. Potom však po zbytočnej chybe v domácej obrane súper Pánikom znížil na 4:2 a mohol i viac, keby hosťujúci hráči premenili jedenástku, ktorú domáci brankár vynikajúco kryl. Pár minút pred koncom domáci po ose Janík-Červený stanovili výsledok zápasu na konečných 5:2.

ŽK: Janík – Oravec, V. Pavlovič. ČK: V. Pavlovič (Hrádok) po druhej žltej. Rozhodoval Maráz, 100 divákov.

Trenč. Teplice: Tvrdoň – Ružička, Margetiak (D. Červený), Kopčan (Majo), J. Červený, Országh, Janík, Zelenák, Marček, Krivda (Kováčik), Kučo. Hrádok: Trautenberger – Gábor, Domin, Oravec, Miloš Peťovský, Jaroš, Doboš, Roman Peťovský, Opet, Pavlovič, Pánik, striedali Opet, Pavlus.