Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Dolná Poruba – Horná Súča

4:1 (3:0)

Mužstvá nastúpili na zápas sprevádzaní hustým dažďom. Hneď v úvode sa domáci dostali do dvojgólového vedenia zásluhou Kaukala. Jednoznačná prevaha domáceho mužstva bola korunovaná ďalšími dvoma gólmi. Súper v závere už len čestným zásahom upravil skóre zápasu na 4:1.

Góly: Kaukal 2, Martinák, Bielik – Častulín.

Rozhodoval Bušo, 80 divákov.

Dolná Poruba: Milota – Koteš, Kikta, Galko, Uhlárik, Horniak, Martinák, Šlesárik, Kolár, Pagáč, Kaukal.

H. Súča: Pekárek – Mrázik, Biras, M. Jurica, Marek Lukšo, P. Častulín, V. Jurica, Sádecký, Országh, Martin Lukšo, Kučerák.

Milan Suchý

Soblahov – Selec 2:5 (1:2)

Selec sa predstavil ako vyspelé mužstvo, v zakončení sa im darilo viac ako domácim a preto zaslúžene vyhrali.

Góly: Markovský 2 – Sulo 3, Peter Šišovský, Komorovský.

Rozhodoval Zemko, 100 divákov.

Soblahov: Miškech (Krátky) – Vojtek, Dvorský, Pavol Rehák, Dudík, Markovský, Halgoš, Talian, Kačena, Tomáš Rehák, Lazar, striedali Gerbel, Mičko. Selec: Pavol Šišovský – Hrbas, Januška, Masár, Horňák, Peter Šišovský, Púček, Chromý, Sulo, Masaryk, Puna, striedali Marcinech, Beták, Komorovský.

Pavol Juriga

Trenč. Teplá – Dubodiel 4:1 (2:0)

Na rozmočenom teréne domáci začali útočne a už v 2. minúte sa Beňom ujali vedenia na 1:0. V 8. minúte Šubert nastrelil brvno a v 29. minúte ten istá hráč z 11-metrového kopu zvýšil na 2:0. Hostia v 32. minúte nastrelili žrď, ale do konca zápasu mali domáci hru vo vlastných rukách bez gólového efektu. Druhý polčas kopíroval prvý a v 50. minúte Šubert zvýšil na 3:0. Od toho momentu Teplania úplne ovládli hru a bolo len otázkou času ako narastie skóre. V 68. minúte opäť skórovali, ale do vlastnej siete a o minútu na to Šubert z jedenástky zvýšil na 4:1. Na posledných 20 minút sa spustil prudký dážď a zápas a už len dohrával.

ŽK: Michalík - M. Červený.Rozhodoval Opatovský, 130 divákov.

Trenč. Teplá: Matejka – Baláž, Lacko, Marušinec, Michalík, Beňo (Belák), Hošták, Masár, Haviar, Šubert (Mitian), Ptáček (Rýdzi). Dubodiel: Petrík – B. Malec, Kováč, Kyselica (Hromník), Országh (Mihálech), D. Malec, J. Červený, V. Malec, Hostačný, Doktor, Michal Červený.

DORAST: 8:1. Góly: M. Martinus 2, Horváth 2, Lorenc, Kozáček, Adaška, T. Martinus - Masár.

ŽIACI: 1:3. Góly: Hollý – Mikula 2, Doktor. MLADŠÍ ŽIACI: Chocholná-Velč. – Trenč. Teplá 3:0.

Ivan Dobiáš

Kľúčové – Veľká Hradná 1:0 (0:0)

Zápas sa kvôli technickým problémom hosťujúceho družstva začal s 35-minútovým oneskorením. Domáci začali dobre a ešte do polčasu si vypracovali niekoľko sľubných šancí, z ktorých dve skončili na žrdi hosťujúcej brány. Po zmene strán aktivita na domácich kopačkách pokračovala, čoho výsledkom bol gól Pavla Vavruša v 55. minúte. Po nevyužitých šanciach Kudlíka a Holečeka sa dostali k slovu aj hostia, ale ich nebezpečné protiútoky obrana domácich odrazila a udržala najtesnejšie víťazstvo.

Gól: Pavol Vavruš. Rozhodoval Jančo, 200 divákov.

Patrik Kiačik

Mel.-Lieskové – Nová Ves n/V

2:4 (0:3)

Domáci opäť nepremenili svoje šance, naopak hostia umným spôsobom a vyčkávacou taktikou za pomoci rýchlych kontier využili svoje príležitosti na strelenie gólov a zo súperovej pôdy si odniesli tri body. Domáci funkcionári, majú ťažké srdce na ObFZ, ktorý počas júnových povodní v obci neposkytol domácej TJ na úpravu ihriska žiadnu finančnú pomoc, navyše teraz hlavný rozhodca uznal rozmočený terén pred stretnutím za spôsobilý. Napokon sa však zápas v 72. minúte musel pre prietrž mračien a silnú búrku prerušiť na 15 minút a futbal sa už len dohrával v podobe vodného póla. Rozhodoval Majcher.

DORAST: Mel.-Lieskové – Dolná Súča 4:0 (3:0). ŽIACI: Bzince p/J – Mel.-Lieskové 0:1 (0:1).

Stanislav Malec

Trenč. Teplice – Horné Srnie

2:0 (0:0)

V slušnom stretnutí predviedli obe mužstvá vcelku kvalitný výkon, ktorý bol však poznačený neustálym dažďom. V prvom polčase obaja brankári zneškodnili viaceré dobré príležitosti. Hneď po zmene strán domáci v 47. minúte gólom Krivdu vyhrávali 1:0. V ďalšom priebehu sa hral vyrovnaný zápas avšak domáci predsa len ešte poistili víťazstvo deviatym gólom sezóny Zelenáka.

Rozhodoval V. Mrázik, 80 divákov.

Trenč. Teplice: Tvrdoň – Ružička, Margetiak, Kopčan, Červený, Országh, Janík, Marček, Krivda, Ovšonka, striedali Kováčik, Majo, Šebík. Horné Srnie: Riečičiar – M. Vandžala, Sekula, Šimko, Mešťánek, Marek Cíbik, Branislav Cíbik, Vydrnák, Kebísek, Ján Vandžala, Šimko, striedali F. Vandžala, Prosňanský, Horný.

DORAST: 1:0. ŽENY: Prievidza – Trenč. Teplice 2:6. Góly za Trenč. Teplice: Manová 2, Gurňáková, Ševcechová, Látalová, vlastný.

Rudolf Mrázik

Hrádok – Trenč. Stankovce 2:2

Čachtice – Hôrka n/V 0:1 (0:0)

Vo vyrovnanom stretnutí, ktoré sa odohrávalo väčšinou v strede ihriska rozhodol o šťastnom víťazstve hostí jediný gól, ktorý padol po jednom zo série priamych kopov.